شکار تصاویر واضح‌تر از هیوندای 45

بالاخره فرصتی پیش آمده تا بتوانیم بیشتر از قبل با ظاهر هیوندای 45 آشنا شویم. هرچند بدنه نمونه‌ای که اخیراً مشاهده شده نیز با پوشش‌های استتاری پوشانده شده اما اکنون می‌توان جزئیات بیشتری از بدنه این خودرو را مشاهده کرد.

هیوندای، مدل 45 را براساس پلتفرم برقی جهانی خود ساخته و آن را به موتورهای الکتریکی نصب شده روی هرکدام از محورها مجهز خواهد کرد.فرم جلو و عقب بدنه این مدل شباهت زیادی با کانسپت 45 داشته و با توجه به شکاف میان لبه کاپوت و سپر جلو، می‌توان درباره طرح کلی و محل نصب چراغ‌ها حدس زد. با توجه به آن‌که مدل 45 یک خودروی برقی خواهد بود، بنابراین به نظر نمی‌رسد درنمای جلوی این خودرو نیازی به نصب جلوپنجره باشد.

فرم ستون‌های A و C و نمای بخش جانبی خودرو ظاهری اسپرت به چهره آن بخشیده و هیوندای 45 را تا حدود زیادی از سایر خودروهای کراس‌اور متمایز ساخته است. حاشیه تیره اطراف پنجره‌ها نیز باعث ایجاد تضاد بصری میان این قطعات و رنگ بدنه خودرو می‌شود.

در نمای عقب تنها بخش کوچکی از چراغ‌ها را می‌توان مشاهده کرد ضمن این‌که به نظر می‌رسد طراحی خودرو در این بخش از فرمی ساده به همراه خطوط تیز پیروی می‌کند.

تصاویر جاسوسی از کراس اور برقی هیوندای 45

در این نوبت تصویری از فضای داخلی هیوندای 45 منتشر نشده اما می‌توان انتظار داشت که با طرحی بسیار عادی‌تر از آنچه در نسخه کانسپت دیده بودیم، روبرو شویم.

هنوز درباره جزئیات فنی این خودرو چیزی نمی‌دانیم اما می‌توان حدس زد که هیوندای مدل 45 را براساس پلتفرم برقی جهانی خود ساخته و آن را به موتورهای الکتریکی نصب شده روی هرکدام از محورها مجهز نماید.

با توجه به شرایط موجود برای ملاقات با نسخه نهایی مدل 45 باید حداقل تا سال 2021 منتظر بمانیم.

مترجم :