به‌روز رسانی پورشه برای تایکان 2022

برای حفظ طراوت خودروهای برقی تایکان و تایکان کراس‌توریسمو در میان رقبا، پورشه این دو خودرو را با بروزرسانی در فناوری و چند رنگ جدید برای سال 2022 معرفی کرده است. عرضه این خودروها در ایالات متحده از اواخر سال جاری آغاز خواهد شد.

مجموعه رنگ‌های پورشه برای تایکان 2022، یادآور محصولات کلاسیک این خودروساز آلمانی خواهد بود.مهمترین تغییرات فنی تایکان 2022 به مدیریت گرمایی پیشرانه و بهبود زمان شارژ مربوط می­‌شود. درواقع محصول پورشه قادر است گرمای اضافی حاصل از اجزای الکتریکی را برای تنظیم دمای مجموعه باتری بکارگیرد. البته پورشه فعلاً درباره میزان تغییر زمان شارژ سخنی به میان نیاورده است.

پورشه دو مجموعه رنگ Paint to Sample و Paint to Sample Plus را برای تایکان 2022 پیشنهاد کرده است. مجموعه اول شامل 65 رنگ است، که برخی از آن‌ها همچون آبی Moonlight، سبز Acid، ارغوانی Rubystar و آبی Riviera، یادآور محصولات کلاسیک این خودروساز آلمانی خواهد بود. در مجموعه Paint to Sample Plus، امکان سفارش هر طیف رنگ بنابر سلیقه مشتری وجود دارد.

دستیار پارک با کمک ریموت، قابلیت جدید دیگری است که برای تایکان 2022 پیش‌­بینی شده است. این سامانه امکان ورود و خروج به فضای پارک و پارک دوبل بدون حضور راننده را فراهم می­‌کند. برای استفاده از این سامانه لازم است ابتدا راننده آن را فعال کرده و سپس از خودرو خارج شود و یا این‌که از طریق نرم‌­افزار تلفن همراه آن را کنترل کند.

پشتیبانی سیستم اطلاعات سرگرمی از اندروید اتو با اتصال پورت USB-C، دستیار صوتی Voice Pilot و مسیریاب ماهواره­ای با امکان محاسبه سریع‌تر مسیر، سایر قابلیت­‌های تازه‌­ای است که در دسترس مالکان هردو نسخه از تایکان 2022 قرار دارد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید