همکاری بنز با Palace Skateboards برای ساخت خودروهای هنری

وقتی به ارتباط صنعت خودروسازی با اسکیت برد فکر کنیم، احتمالاً خودروهای مرسدس-آام‌گ را به یاد می­‌آوریم. این شرکت به تازگی اعلام نموده که یک مجموعه چهار تایی از محصولات خود را با همکاری یک شرکت سازنده اسکیت برد، به عنوان آثار هنری معرفی خواهد کرد. همکار مرسدس در انجام این پروژه، شرکت بریتانیایی Palace Skateboards است که غیر از لندن، در نیویورک، لس‌آنجلس و توکیو نیز شعبه دارد.

این مجموعه چهارتایی شامل نمونه‌­های منحصربفرد از A45S , G63 , SL63 و GT63 است، که هریک برای ادای احترام به یکی از چهار شهر فوق‌­الذکر طراحی شده. بدنه هرکدام از این خودروها با پوشش هفت لایه رنگ‌­آمیزی شده و نشان‌های ویژه Palace را به همراه دارند. لازم به ذکر است که هیچکدام از این خودروها به فروش نخواهد رسید.

مرسدس-آام‌گ A45 Palace Edition (ببر لندن):

مرسدس-آام‌گ A45 Palace Edition

وظیفه یادآوری خودروهای سفارشی لندن در طول دهه‌­های 60، 70 و 80 میلادی برعهده هاچ‌بک قدرتمند مرسدس‌بنز گذاشته شده است. بخش اعظم بدنه این خودرو با رنگ قرمز تزئین شده، درحالی‌که سر بزرگ ببر با رنگ آبی روی کاپوت و نشان بزرگ Palace روی درها نقش بسته است. تزئین فضای داخلی این خودرو نیز با ترکیب رنگ‌های آبی و قرمز انجام شده است.

مرسدس-آام‌گ SL63 Palace Edition (غروب لس‌­آنجلس):

مرسدس-آام‌گ SL63 Palace Edition

صحنه­‌های زیبای غروب آفتاب در سواحل کالیفرنیا، بهانه تزئین مرسدس-آام‌گ SL63 روباز و سفارشی شده، بنابراین رنگ بدنه آن از زرد به نارنجی تغییر کرده است. نشان Palace روی کاپوت و بخش جانبی بدنه این خودرو دیده می­‌شود.

مرسدس-آام‌گ GT63 Palace Edition (چراغ‌های نئونی نیویوک):

مرسدس-آام‌گ GT63 Palace Edition

رنگ سبز نئونی که در کنار رنگ مشکی روی بدنه این AMG GT63 دیده می­‌شود، شب‌های شلوغ و سرزنده شهر نیویورک را درنظر تداعی می­‌کند. فضای داخلی این سدان آلمانی هم با ترکیب دورنگ سبز و مشکی تزئین شده است.

مرسدس-آام‌گ G63 Palace Edition (اسب فضایی توکیو):

مرسدس-آام‌گ G63 Palace Edition

تزئین بدنه این مرسدس-آام‌گ G63، با رنگ‌های سفید و آبی و البته تصویری از یک اسب انجام شده است، که در هر دو طرف بدنه دیده می­‌شود. ستاره‌­های پشت این اسب، علت نامگذاری این مدل را آشکار نموده ضمن­ این‌که مرسدس نیز به جایگاه ستاره­‌شناسی در فرهنگ ژاپن اشاره کرده است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید