شرایط فروش مینی بهمن 98

پرشیا خودرو، فروش جدید خودروهای مینی را ویژه بهمن 98 آغاز کرده و ثبت نام از مشتریان را نیز تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه می دهد. در فروش نقدی و اقساطی مینی، مشتریان پرشیا خودرو، فقط امکان خریداری کوپر هاچ بک را دارند.نکته جالب اینجاست که قیمت کوپر ثابت مانده و با همان قیمت آبان ماه 98 فروخته می شود.


شرایط فروش مینی - ویژه بهمن (PDF)
 

طبق بخشنامه فوق، مینی کوپر هم بصورت فوری نقدی و هم بصورت اعتباری با اقساط 12 ماهه فروخته می‌شود و موعد تحویل آن نیز 30 روز کاری است. 

قیمت جدید انواع مینی

در جدول زیر، آخرین قیمت اعلام شده برای انواع مدل‌های مینی را مشاهده می‌کنید.

مدل فرودرین اردیبهشت تیر مرداد آبان بهمن
کوپر - 1099 1031 1099 899 ثابت
کوپر S - - - - - -
کلاب‌من S 950 - - - - -
کانتری‌من S - - - - - -

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

اواسط بهمن‌ماه 96 بود که شرکت پرشیان خودرو کیش (از زیرمجموعه‌های پرشیا خودرو) برای اولین‌بار فروش محصولات مینی را در ایران با گارانتی 2 ساله یا 40 هزار کیلومتر آغاز کرد. یک ماه بعد (اسفند 96) نیز سرانجام پرشیا خودرو در نمایشگاه مرکزی خود در تهران به‌صورت رسمی، برند مینی رونمایی کرد.

مینی، که از حدود 2 دهه پیش تاکنون در تملک ب‌ام‌و قرار دارد، تنها با 3 مدل مختلف اما در 4 تیپ به بازار کشورمان آمده است. اولین مدل، مینی کوپر است که فقط در نسخه 5در و در دو تیپ پایه و اسپرت (کوپر S) فروخته می‌شود. دومین مدل، کلاب‌من است؛ خودرویی در کلاس ون‌های لوکس که فقط در تیپ اسپرت (کلاب‌من S) عرضه شده. کانتری‌من، سومین عضو خانواده مینی در ایران و تنها کراس‌اور این برند انگلیسی در بازار جهانی است. این خودرو نیز فقط در نسخه اسپرت (کانتری‌من S) به‌دست مشتریان ایرانی‌اش می‌رسد.

آرشیو
 • 02 بهمن 1398 شرایط فروش مینی کوپر
  PDF
 • 08 آبان 1398 شرایط فروش مینی کوپر
  PDF
 • 13 مرداد 1398 شرایط فروش مینی کوپر
  PDF
 • 31 تیر 1398 شرایط فروش مینی کوپر
  PDF
 • 21 اردیبهشت 1398 شرایط فروش مینی کوپر
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : پرشیا خودرو