نسخه جدید اپلیکیشن باما
نصب
نسخه جدید اپلیکیشن باما
نصب

درباره وب سایت باما

درباره ما

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید خودرو و یا سپردن خودروی شخصی مان برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله خودرو و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

باما با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان "بیابید" یا "بسپارید".

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خودباماهستید، آنها را به آدرس info@bama.ir ارسال نمائید.

شرکت مدیا گستر نت
امیرعلی شبیری

مراجع مورد استفاده در سایت باما

نشریات داخلی

مجله ماشین - ماهنامه ایران خودرو - روزنامه همشهری - روزنامه ایران - روزنامه دنیای اقتصاد - مجله کالایاب

سایتهای داخلی

شرکت اطلس خودرو - شرکت ایرتویا- شرکت آسان موتور - شرکت مدیران - شرکت ایران خودرو - شرکت سایپا

اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
©2020 MGNet Co. Ltd.