شرایط فروش هاوال مرداد 99

مرداد 99 | عظیم خودرو طی اطلاعیه‌ای که در تاریخ 5 مردادماه 99 منتشر شده، از ترخیص 153 دستگاه هاوال از گمرکات کشور خبر داده است:


اطلاعیه عظیم خودرو درباره ترخیص 153 دستگاه هاوال (PDF)
 

طبق اطلاعیه فوق، تمامی اعضای خانواده هاوال، از جمله هاوال H2، هاوال H6، هاوال H8 و حتی هاوال H9 در میان این 153 دستگاه، حضور دارند که براساس اولویت ثبت نام مشتریان، دعوتنامه آنها بزودی صادر می‌شود. موعد تحویل خودروها نیز 90 روزه اعلام شده است.

شرایط تبدیل هاوال

خرداد 99 | بهمن موتور، شرایط تبدیل تعهدات معوق هاوال H2 به سایر محصولات این شرکت را اعلام کرده است. در این طرح، مشتریان هاوال امکان تبدیل خودروی‌شان به 2 دستگاه وانت کارا تک کابین یا 2 دستگاه وانت کارا دوکابین، یا یک دستگاه پیکاپ کاپرا یا یک دستگاه بسترن B30 یا یک دستگاه مزدا3 مدل 98 را دارند.

»» شرایط تبدیل هاوال - ویژه خرداد (PDF) ««
 

طبق اطلاعیه بهمن موتور، شرکت در این طرح تبدیل، بصورت اختیاری بوده و متقاضیان می توانند علاوه بر نمایندگی های محل ثبت نام، به سازمان فروش بهمن موتور نیز مراجعه کنند.

همچنین ثبت نام از مشتریان در طرح تبدیل هاوال تا 31 خرداد 99 یا تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه داشته و هرگونه پرداخت وجه یا درخواست تبدیل پس از این تاریخ، پذیرش نخواهد شد.

محصولات هاوال در ایران

با شکست عظیم خودرو برای واردات هاوال، بهمن موتور به میدان آمد و از سال 95 مذاکراتش را با این برند خوش‌نام چینی آغاز کرد؛ چرا می‌گوییم خوش‌نام؟ چون طبق گزارش «برند فایننس» با ارزش‌ترین برند خودروساز چین و یکی از 20 برند برتر جهان در این عرصه است.

فروش سری اول هاوال در اردیبهشت‌ماه 97 آغاز شد و استقبال از آن به حدی بود که کمتر از یک‌ساعت، ظرفیت فروش آن به اتمام رسید. بهمن موتور، برای آنکه شانس مشتریانش برای خریداری هاوال H2 یکسان باشد، پیش‌فروش این خودرو را برای اولین بار به‌صورت اینترنتی انجام داد. هاوال H2، که اولین محصول مونتاژی هاوال در ایران است، تنها در 4 رنگ سفید، مشکی، سربی و شکلاتی روشن، بدست مشتریان ایرانی رسیده است. سرانجام در زمستان 97، تحریم گروه بهمن و همچنین قطع مبادلات بانکی با چین، باعث توقف خطوط تولید هاوال در ایران شد.  

آرشیو
 • 05 مرداد 1399 ترخیص هاوال عظیم خودرو از گمرک
  PDF
 • 03 خرداد 1399 شرایط تبدیل هاوال - ویژه خرداد
  PDF
 • 27 اردیبهشت 1399 شرایط تبدیل هاوال - ویژه اردیبهشت
  PDF
 • 28 دی 1398 اصلاحیه شرایط تبدیل هاوال - ویژه دی و بهمن
  PDF
 • 23 دی 1398 شرایط تبدیل هاوال - ویژه دی و بهمن
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : bahmanmotor.bahman.ir

4 دیدگاه

1245698(974 روز پیش)

خدایا برای چینی هم باید صف بکشیم

rezamir13400(1015 روز پیش)

درحالی که دراکثرنمایندگی های بهمن هاوال به تعدادزیادی وجودداردوبراه نرخ ازادبفروش میرسدبهمن ازتحویل هاوال مشتریان شانه خالی می کندومراجع قضایی هم چشمان خودرابسته اند

mohseni(1030 روز پیش)

من امروز 22 مهر 98 راجع به تحویل هاوال با نمایندگی (شیراز) تماس گرفتم. گفتند که قراره برای عده ای دعوتنمامه هاوال صادر بشه و بقیه هم از طرح جایگزین استفاده کنند. نکته عجیب اینه اعلام کردن که نمایندگی های کشور حق دخالت ندارند و مشتریان باید برای بررسی وضعیت خودرو خود باید برن دفتر مرکزی تهران!! یعنی بعد از یک سال بد قولی ، حالا باید من از جنوب کشور بلند بشم برم تهران برای تعیین تکلیف !!!! (شرکتی که حتی نماینده خودش را هم قبول نداره !!!!)

Rahman(1329 روز پیش)

بهمن موتور علاوه بر ثبت نام خودرو هاوال اچ ۲ در 7 اردیبهشت و ثبت نام همین خودرو در 7 خرداد به صورت اینترنتی و تحویل سری اول ثبت نام خودرو مذکور در تیر و مرداد 97 ، به جای تحویل خودرو به ثبت نام کنندگان اینترنتی برای تحویل مهر و آبان هاوال اچ2 ، اقدام به فروش خودرو یاد شده در حاشیه بازار به وسیله نمایندگی های فروش خود در سراسر کشور با قیمت روز و به بهانه تحویل شهریور میکند در صورتیکه خودرو تحویل مهر و آبان را تحویل ثبت نام کنندگان نمی دهد .

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید