ثبت نام ایران خودرو برای مادران طرح جوانی جمعیت (اسفند 1401)

فروش فوق العاده خودرو برای مادران: اسفند 1401

سیزدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، از ساعت 11 صبح چهارشنبه 17 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام مادران به مدت سه شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در ساعت 24 روز شنبه 20 اسفندماه 1401 به پایان می‌رسد.

البته علاوه بر طرح «جوانی جمعیت»، متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو می‌توانند در طرح فروش برای «مشتریان عادی» و همچنین در طرح فروش برای «مالکان خودرو فرسوده» نیز شرکت نمایند که جزییات هرکدام از آنها، در لینک‌های زیر و به طور مفصل، توضیح داده‌ایم:

همچنین این نکته مهم را فراموش نکنید که در بخشنامه‌های فروش همزمان ایران خودرو، مشتریان فقط در یک بخشنامه، امکان ثبت نام را دارند.

شرایط فروش فوق العاده خودرو برای مادران در اسفند 1401
شرایط فروش فوق العاده خودرو برای مادران در اسفند 1401

براساس بخشنامه فروش فوق العاده خودرو برای مادران، زمان قرعه کشی برای تعیین برندگان نهایی، روز یکشنبه 21 اسفندماه خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

»» فروش فوق العاده خودرو برای مادران (PDF) ««

پیش فروش خودرو برای مادران: بهمن 1401

دهمین پیش فروش ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند، از روز پنجشنبه 13 بهمن‌ماه 1401 شروع شده و تا روز شنبه 22 بهمن‌ماه نیز ادامه دارد. در این پیش فروش، مادران فرزند دوم می‌توانند یکی از چهار محصول عرضه شده را با «قیمت نهایی نامشخص» انتخاب کنند:

ثبت نام خودرو برای مادران دارای دو فرزند
پیش فروش خودرو برای مادران در دهه فجر 1401

در پیش فروش خودرو برای مادران، موعد تحویل محصولات از خردادماه لغایت اسفندماه 1402 اعلام شده. ضمن اینکه سود مشارکت نیز از 14% تا 18% بوده و نرخ دقیق آن، متناسب با زمان تحویل خودرو محاسبه می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

»» دهمین پیش فروش خودرو برای مادران (PDF) ««

فروش خودرو برای مادران: دی 1401

مرحله دوازدهم ثبت نام فوق العاده خودرو برای مادران دارای دو فرزند، از ساعت 10 صبح یکشنبه 18 دی‌ماه آغاز شده و تا روز یکشنبه، مورخ 25 دی‌ماه نیز ادامه دارد. در این مرحله، متقاضیان امکان خریداری پارس XU7P سفارشی یا سورن دوگانه‌سوز یا رانا پلاس را دارند.

ثبت نام ایران خودرو برای مادران بالای دو فرزند
شرایط فروش فوق العاده خودرو برای مادران در دی‌ماه 1401

براساس بخشنامه فروش 4543 ایران خودرو، قرعه کشی برای تعیین برندگان نهایی، در هفته آینده برگزار می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط ثبت نام خودرو مادران دارای دو فرزند (PDF) ««

فروش فوق العاده خودرو برای مادران: آذر 1401

یازدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، از ساعت 10 صبح شنبه 26 آذرماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام خودرو مادران به مدت 3 روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز دوشنبه 28 آذرماه نیز به اتمام می‌رسد. در این مرحله از فروش ایران خودرو طرح جوانی جمعیت، متقاضیان امکان خریداری یکی از دو محصول زیر را دارند:

ثبت نام خودرو مادران ایران خودرو
فروش فوق العاده خودرو برای مادران در آذرماه 1401

قیمت خودروها در این طرح، بصورت قطعی اعلام شده و انتخاب کارت طلایی نیز اختیاری است. جزییات بیشتر طرح فروش خودرو جوانی جمعیت ایران خودرو را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط طرح جوانی جمعیت ایران خودرو (PDF) ««

فروش فوری ایران خودرو برای مادران در آذر 1401

دهمین مرحله فروش ایران خودرو برای مادران ویژه آذرماه 1401 اعلام شد. براساس بخشنامه 4519 ایران خودرو، ثبت نام خودرو برای مادران دو فرزند، از روز پنجشنبه 3 آذرماه شروع شده و در روز یکشنبه 6 آذرماه نیز به پایان می‌رسد. 

ثبت نام ایران خودرو برای مادران دو فرزند
شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران در آذرماه 1401

در دهمین مرحله فروش خودرو برای مادران، مشتریان امکان ثبت نام در طرح‌های فروش فوق العاده یا فروش فوری را دارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

»» دانلود ثبت نام ایران خودرو برای مادران در آذر (PDF) ««

فروش فوری وانت آریسان برای مادران در آبان 1401

شرکت ایران خودرو از تاریخ 22 آبان 1401، فروش فوری وانت آریسان 2 را برای متقاضیان «طرح جوانی جمعیت» آغاز کرده است. براساس بخشنامه شماره 4513 ایران خودرو، ثبت نام از مادران دارای 2 فرزند، به مدت دو شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز دوشنبه 23 آبان‌ماه نیز به اتمام می‌رسد.

در طرح فروش فوری وانت آریسان جدید، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز یک ماهه اعلام شده است:

ثبت نام خودرو اریسان 2 برای مادران دارای دو فرزند
شرایط فروش وانت اریسان 2 برای مادران ویژه آبان 1401

جزییات کامل شرایط فروش وانت آریسان را از لینک زیر دریافت کنید:

»» دانلود شرایط فروش وانت آریسان برای مادران (PDF) ««

فروش فوق العاده 207 برای مادران در آبان 1401

شرکت ایران خودرو از روز شنبه 21 آبان 1401، نهمین مرحله فروش فوق العاده خودرو برای مادران (بخشنامه 4510) را آغاز می‌کند؛ در این طرح فقط خودروی 207 با گیربکس دستی و فرمان برقی، قایل خریداری است. فروش خودرو 207 برای مادران به مدت سه شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز دوشنبه 23 آبان‌ماه نیز به اتمام می‌رسد.

شرایط فروش فوق العاده پژو 207 ویژه آبان 1401
مدل قیمت قطعی کارت طلایی تحویل
207 دستی+فرمان برقی 215.99 میلیون 2.43 میلیون 90 روزه

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

ثبت نام پژو 207 از طریق سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو، به نشانی esale.ikco.ir امکان‌پذیر است. همچنین در صورتیکه تعداد متقاضیان، بیشتر از ظرفیت عرضه باشد، برندگان نهایی از طریق قرعه کشی و در روز چهارشنبه 25 آبان 1401 معرفی می‌شوند. جزییات کامل شرایط فروش 207 را از لینک زیر دریافت کنید:

»» دانلود شرایط فروش 207 برای مادران (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران در نیمه دوم آبان 1401

دومین مرحله فروش ایران خودرو برای مادران در آبان‌ماه 1401 اعلام شد. طبق اعلام ایران خودرو، ثبت نام خودرو مادران، از روز پنجشنبه 19 آبان‌ماه شروع شده و به مدت 4 روز نیز ادامه خواهد داشت و نهایتا در پایان روز یکشنبه 22 آبان‌ماه نیز به اتمام می‌رسد. 

فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران در مرحله 8

در هشتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران (بخشنامه 4505)، متقاضیان امکان ثبت نام برای خودروهای سورن پلاس و پارس XU7P سفارشی را دارند. قیمت این خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز حداکثر 90 روزه است:

فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران فرزند دوم
طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران در نیمه دوم آبان 1401

پیش فروش ایران خودرو برای مادران در مرحله 8

برای هشتمین پیش فروش ایران خودرو برای مادران (بخشنامه 4508)، پنج محصول در نظر گرفته شده که قیمت همگی آنها نامشخص بوده و در زمان تحویل خودرو، به خریداران اعلام می‌گردد. موعد تحویل این خودروها نیز برای آبان 1402 است:

پیش فروش ایران خودرو برای مادران
طرح پیش فروش ایران خودرو برای مادران ویژه نیمه دوم آبان 1401

جزییات کامل ثبت نام ایران خودرو برای مادران، شامل طرح فروش فوق العاده خودرو (مرحله 8) و همچنین طرح پیش فروش خودرو (مرحله 8) را از لینک زیر دریافت کنید:

»» دانلود شرایط فروش ایران خودرو برای مادران (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران در نیمه اول آبان 1401

شرکت ایران خودرو، شرایط فروش خودرو برای مادران ویژه آبان 1401 را اعلام کرده است. در طرح جدید جوانی جمعیت ایران خودرو، متقاضیان می‌توانند از روز پنجشنبه مورخ 5 آبان لغایت روز یکشنبه مورخ 8 آبان، جهت نام‌نویسی اقدام کنند.

فروش فوق العاده خودرو برای مادران در آبان 1401

در این مرحله از طرح فروش فوق العاده خودرو، متقاضیان می‌توانند برای یکی از پنج محصول زیر، ثبت نام کنند. قیمت تمامی خودروها بصورت قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز حداکثر 3 ماهه است:

فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران ویژه آبان 1401
فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران ویژه آبان 1401

پیش فروش خودرو برای مادران در آبان 1401

همچنین علاوه بر طرح فروش فوق العاده، مادران می‌توانند در طرح پیش فروش خودرو نیز ثبت نام کنند. شرکت ایران خودرو برای این طرح نیز پنج محصول را در سبد فروش خود قرار داده است که قیمت آنها غیرقطعی بوده و موعد تحویل‌شان نیز از شهریور لغایت مهر 1402 خواهد بود:

پیش فروش ایران خودرو برای مادران ویژه آبان 1401
پیش فروش ایران خودرو برای مادران ویژه آبان 1401

جزییات کامل ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند، شامل طرح فروش فوق العاده خودرو و همچنین طرح پیش فروش خودرو را از لینک زیر دریافت کنید:

»» دانلود شرایط فروش خودرو برای مادران در آبان (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران در مهر 1401

با اعلام شرکت ایران خودرو، مرحله جدید فروش خودرو برای مادران دارای فرزند دوم (یا بیشتر)، از روز سه‌شنبه 12 مهرماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام خودرو مادران به مدت چهار روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز جمعه 15 مهرماه نیز به اتمام می‌رسد.

در طرح جوانی جمعیت ایران خودرو ویژه مهرماه، مشتریان می‌توانند یا در طرح فروش فوق العاده یا در طرح پیش فروش، شرکت کنند. در طرح فروش فوق العاده خودرو، پنج محصول با قیمت قطعی و با موعد تحویل 90 روزه، قابل انتخاب است. 

ثبت نام ایران خودرو طرح جوانی جمعیت
طرح فروش فوری خودرو برای مادران ویژه مهر 1401

در طرح پیش فروش خودرو ویژه جوانی جمعیت نیز مشتریان می‌توانند برای یکی از شش محصول زیر، نام‌نویسی را انجام دهند. در این طرح، قیمت خودروها نامشخص بوده و در زمان تحویل، اعلام می‌گردد.

ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی برای مادران
طرح پیش فروش خودرو برای مادران ویژه مهر 1401

جزییات کامل ثبت نام ایران خودرو در طرح جوانی جمعیت، به همراه قوانین و شرایط ثبت نام از مادران را از لینک زیر، دریافت کنید:

دانلود شرایط فروش خودرو برای مادران (PDF) ««

سومین فروش یکپارچه ایران خودرو برای مادران

همزمان با شروع سومین مرحله فروش یکپارچه خودرو در سال 1401، ثبت نام ایران خودرو برای مادران ویژه طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده نیز از تاریخ 16 شهریور 1401 آغاز شده و تا ساعت 16 روز شنبه 19 شهریورماه نیز ادامه دارد. ثبت نام مادران صرفا از طریق سامانه جامع تخصیص خودرو انجام می‌شود.

در صورتیکه تعداد متقاضیان (مادران مشمول) در این مرحله، بیشتر از ظرفیت فروش باشد، اولویت با مادرانی است که در دو سال اخیر، خودرویی را خریداری نکرده باشند.در طرح فروش فوری خودرو برای مادران فرزند دوم، شش محصول مختلف عرضه شده است که قیمت همگی آنها قطعی بوده و موعد تحویل 90 روزه دارند. این شش خودرو عبارتند از:

فروش فوری ایران خودرو برای مادران ویژه شهریور 1401
مدل قیمت قطعی اشتراک طلایی
206 تیپ 2 150.3 میلیون 3.1 میلیون
راناپلاس پانوراما 228.5 میلیون 3.35 میلیون
سورن پلاس 261.3 میلیون 3.67 میلیون
پارس XU7P 165.8 میلیون 3.46 میلیون
پارس TU5 176.8 میلیون 3.48 میلیون
دناپلاس اتومات 398.3 میلیون 5.02 میلیون

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

اما علاوه بر طرح فروش فوق العاده، مادران مشمول می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو با مود تحویل حداکثر یکساله نیز شرکت کنند. البته باید به این نکته توجه داشت که ثبت نام خودرو مادران، فقط برای یکی از طرح‌های فروش و فقط در یکی از شرکت‌های خودروساز امکان‌پذیر است. بعنوان مثال اگر فرد متقاضی، در طرح مادران سایپا ثبت نام کرده باشد، دیگر نمی‌توانند در طرح مادران ایران خودرو نیز شرکت کند. خودروهایی که در طرح پیش فروش خودرو برای مادران عرضه شده، محصولات زیر هستند:

مدل پیش پرداخت
تارا دستی 118 میلیون
تارا اتومات 166 میلیون
دناپلاس توربو 6 دنده 144.5 میلیون
دناپلاس توربو اتومات 159.5 میلیون

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

جزییات کامل طرح فروش خودرو برای مادران، شامل طرح فروش فوق العاده ایران و همچنین طرح پیش فروش ایران خودرو را از لینک زیر دریافت کنید:

»» سومین ثبت نام یکپارچه خودرو برای مادران (PDF) ««

ثبت نام هایما برای مادران در شهریور 1401

مرحله جدید فروش خودرو مادران فرزند دوم ویژه طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، از سوی شرکت ایران خودرو اعلام شد. ثبت نام خودرو مادران از ساعت 11 صبح شنبه 12 شهریورماه 1401 آغاز می‌شود. در این شرایط فروش، به محض تکمیل ظرفیت، ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی برای مادران فرزند دوم نیز متوقف می‌گردد. همچنین در صورت عدم تکمیل ظرفیت فروش، ثبت نام مادران در روز دوشنبه 14 شهریورماه به پایان می‌رسد. در ثبت نام جدید مادران ایران خودرو، متقاضیان امکان نام‌نویسی برای خودروهای هایما را دارند.

ثبت نام خودرو مادران ویژه شهریورماه 1401
مدل قیمت قطعی تحویل
S5 توربو 6 سرعته 794 میلیون 30 روزه
S7 توربو پلاس 843 میلیون 30 روزه

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

طبق اعلام شرکت خودروساز، مادرانی که در طرح‌های قبلی، موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند برای ثبت نام خودرو اقدام نمایند. جزییات کامل فروش ایران خودرو برای مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» دانلود طرح مادران ایران خودرو (PDF) ««

فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران

مرحله جدید ثبت نام خودرو برای مادران در طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، از روز شنبه 25 تیرماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام خودرو مادران ویژه طرح فروش فوق العاده است و به مدت سه شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در روز سه شنبه 28 تیرماه نیز به پایان می‌رسد. ثبت نام ایران خودرو برای مادران بالای دو فرزند بوده و محدودیت‌های سابق نیز همچنان برقرار است. 

ثبت نام ایران خودرو برای مادران فرزند سوم
فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران ویژه تیرماه

براساس بخشنامه فروش خودرو مادران، ثبت نام متقضایان از طریق سامانه یکپارچه خودرو امکان‌پذیر بوده و موعد تحویل خودروها نیز حداکثر 90 روزه است. جزییات بیشتر ثبت نام خودرو مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام یکپارچه ایران خودرو برای مادران (PDF) ««

پیش فروش ایران خودرو برای مادران

دومین مرحله پیش فروش ایران خودرو برای مادران در طرح جوانی جمعیت، از روز شنبه 25 تیرماه 1401 و از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو آغاز می‌شود. ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند است. ضمن اینکه اولویت با مادرانی است که طی دو سال اخیر، خودرویی خریداری نکرده باشند. در این مرحله از ثبت نام خودرو مادران، مشتریان امکان انتخاب یکی از 8 محصول عرضه شده را دارند:

ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی مادران
پیش فروش یکساله ایران خودرو برای مادران ویژه تیرماه

ثبت نام ایران خودرو برای مادران سه فرزند (یا بیشتر) نیز امکان‌پذیر خواهد بود. جزییات کامل پیش فروش ایران خودرو برای مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام یکپارچه ایران خودرو برای مادران (PDF) ««

پیش فروش مشارکتی ایران خودرو برای مادران

مرحله جدید ثبت نام یکپارچه ایران خودرو ویژه مادران از طریق سامانه فروش خودرو، از ساعت 10 صبح دوشنبه 6 تیرماه 1401 آغاز می‌شود. در این مرحله از ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند (یا بیشتر)، متقاضیان ابتدا باید به سامانه sale.iranecar.com مراجعه کرده و یکی از خودروهای طرح پیش فروش مشارکتی ایران خودرو را انتخاب کنند. بعد از این مرحله، متقاضی به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو منتقل می‌شود و مابقی مراحل ثبت نام مادران و همچنین واریز وجه باید از طریق سایت ثبت نام ایران خودرو انجام گردد.

نحوه ثبت نام خودرو برای مادران فرزند سوم
ثبت نام ایران خودرو برای مادران

در این مرحله از فروش ایران خودرو، از آنجایی که فقط طرح پیش فروش مشارکتی قابل انتخاب است، بنابراین ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی برای مادران انجام می‌شود. لذا تمامی مادرانی که زودتر از سایر متقاضیان اقدام به ثبت نام نمایند، به عنوان برنده نهایی مشخص خواهند شد. جزییات کامل ثبت نام ایران خودرو برای مادران بالای دو فرزند را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام یکپارچه ایران خودرو برای مادران (PDF) «« 

ثبت نام ایران خودرو برای مادران در اردیبهشت 1401

با اعلام شرکت ایران خودرو، مرحله 1 ثبت نام ایران خودرو برای مادران از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی اینترنتی sale.iranecar.com از روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت‌ماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام مادران به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و نهایتا در پایان روز سه‌شنبه 3 خردادماه نیز به اتمام می‌رسد.

»» ثبت نام یکپارچه ایران خودرو برای مادران - مرحله اول (PDF) ««

در این مرحله از ثبت نام ایران خودرو برای مادران، متقاضیان امکان انتخاب هر سه طرح فروش این شرکت را دارند که عبارتند از: فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، پیش فروش ایران خودرو برای مادران و همچنین پیش فروش مشارکتی ایران خودرو برای مادران.

ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 5 فوری

مرحله 5 ثبت نام ایران خودرو برای مادران ویژه طرح فروش فوق العاده خودرو، از تاریخ 11 اردیبهشت 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام مادران بصورت شبانه‌روزی است و در پایان روز پنج‌شنبه 15 اردیبهشت‌‌ماه نیز به اتمام می‌رسد. در این مرحله از ثبت نام خودرو، مادران مشمول طرح، امکان خریداری 5 محصول را دارند.

ثبت نام خودرو برای مادران بالای دو فرزند 1401

براساس بخشنامه ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای 2 فرزند (یا بیشتر)، خودروها با حداکثر موعد 90 روزه تحویل خریداران می‌شود. جزییات کامل بخشنامه 4453 فروش خودرو مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام خودرو مادران - مرحله 5 فروش فوق العاده (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 2 پیش فروش

مرحله 2 پیش فروش خودرو برای ثبت نام ایران خودرو ویژه مادران در طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، از تاریخ 6 اردیبهشت 1401 و به مدت 3 شبانه‌روز برگزار می‌گردد. تمامی شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران، دقیقا مشابه سایر شرایط پیش فروش عادی خودرو خواهد بود ولی با این تفاوت که فقط مادران دارای 2 فرزند (یا بیشتر)، به شرطی می‌توانند ثبت نام کنند که تاریخ تولد فرزند دوم آنها، بعد از 19 آبان 1400 باشد.

ثبت نام خودرو برای مادران فرزند دوم

براساس طرح فروش خودرو برای مادران، موعد تحویل خودروها حداکثر 12 ماهه خواهد بود. جزییات کامل بخشنامه 4451 فروش خودرو مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام خودرو مادران - مرحله 2 پیش فروش (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 4 فوری

مرحله 4 ثبت نام ایران خودرو برای مادران ویژه طرح فروش فوق العاده خودرو، از تاریخ 30 فروردین‌ 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام مادران بصورت شبانه‌روزی است و در پایان روز پنج‌شنبه 1 اردیبهشت‌‌ماه به اتمام می‌رسد. در این مرحله از ثبت نام خودرو، مادران مشمول طرح، امکان خریداری 4 محصول را دارند.

ثبت نام ایران خودرو برای مادران فروردین 1401

براساس بخشنامه ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای 2 فرزند (یا بیشتر)، خودروها با حداکثر موعد 90 روزه تحویل خریداران می‌شود. جزییات کامل بخشنامه فروش خودرو مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام خودرو مادران - مرحله 4 فروش فوق العاده (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 1 پیش فروش

مرحله 1 پیش فروش خودرو جهت ثبت نام ایران خودرو ویژه مادران، از تاریخ 23 فروردین 1401 و به مدت 3 شبانه‌روز برگزار می‌گردد. تمامی شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دقیقا مشابه سایر شرایط پیش فروش عادی خودرو خواهد بود ولی با این تفاوت که فقط مادران دارای 2 فرزند یا بیشتر، به شرطی می‌توانند ثبت نام کنند که تاریخ تولد فرزند دوم (یا فرزندان مابعد) آنها، بعد از 24 آبان 1400 باشد.

پیش فروش ایران خودرو برای مادران 1401

براساس طرح فروش خودرو برای مادران، موعد تحویل خودروها حداکثر 12 ماهه است. فایل کامل بخشنامه فروش خودرو مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام خودرو مادران - مرحله 1 پیش فروش (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 3 فوق العاده

شرکت ایران خودرو مرحله 3 از طرح فروش فوق العاده جهت ثبت نام مادران را از تاریخ 16 فروردین 1401 و به مدت 3 شبانه‌روز برگزار می‌کند. تمامی شرایط ثبت نام ایران خودرو دقیقا مشابه سایر شرایط فروش فوری این شرکت خواهد بود.

فروش فوری ایران خودرو برای مادران 1401

براساس طرح فروش خودرو ویژه مادران، موعد تحویل خودروها 90 روز کاری است. فایل کامل بخشنامه فروش خودرو برای مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام خودرو مادران - مرحله 3 فروش فوق العاده (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 2 فوق العاده

شرکت ایران خودرو مرحله 2 از طرح فروش فوق العاده جهت ثبت نام مادران را از تاریخ 17 اسفند لغایت 19 اسفند 1400 برگزار می‌کند. تمامی شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دقیقا مشابه سایر شرایط فروش عادی این شرکت است.

ثبت نام ایران خودرو برای مادران 1400

براساس طرح فروش خودرو ویژه مادران، موعد تحویل خودروها 90 روز کاری است. فایل کامل بخشنامه فروش خودرو ویژه مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام خودرو مادران - مرحله 2 فروش فوق العاده (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 1 فوق العاده

شرکت ایران خودرو مرحله اول از طرح فروش فوق العاده ویژه مادران را از تاریخ 10 اسفند لغایت 12 اسفند برگزار می‌کند. تمامی شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دقیقا مشابه سایر شرایط فروش این شرکت خواهد بود ولی با این تفاوت که فقط مادران دارای 2 فرزند یا بیشتر، به شرطی که تاریخ تولد فرزند دوم (یا فرزندان مابعد) آنها، بعد از 19 آبان 1400 باشد.

براساس طرح فروش خودرو ویژه مادران، موعد تحویل خودروها سه ماهه است. فایل کامل بخشنامه فروش خودرو برای مادران را از لینک زیر دریافت کنید:

»» ثبت نام خودرو مادران - مرحله 1 فروش فوق العاده (PDF) ««

ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند

براساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، شرکت ایران خودرو از اسفندماه 1400، طرح فروش محصولاتش را برای مادران آغاز کرده است. ثبت نام ایران خودرو برای مادران، دو شرط مهم دارد:

 • مادران باید دارای 2 فرزند (یا بیشتر) باشند.
 • تاریخ تولد فرزند دوم مادران، باید بعد از 24 آبان 1400 باشد.

ثبت نام ایران خودرو برای مادران فرزند سوم

همانطور که پیش از این نیز گفتیم، ثبت نام خودرو برای مادران، مختص متقاضیانی است که حداقل دو فرزند (با شروط فوق) داشته باشند. بنابراین ثبت نام خودرو برای مادران فرزند سوم یا چهارم و ... نیز امکان‌پذیر است. 

مدارک لازم برای ثبت نام خودرو مادران

ثبت نام ایران خودرو برای مادران، دارای ظرفیت فروش جداگانه‌ است. به همین دلیل، برای آنکه خودروهای فروخته شده بدست مصرف‌کننده واقعی برسد، تمامی اطلاعات مادران در زمان ثبت نام ایران خودرو، با سازمان ثبت احوال، بررسی می‌گردد و در صورت عدم رعایت قوانین فوق، ثبت نام متقاضی نیز باطل خواهد شد.

بار دیگر تاکید می‌کنیم که هیچگونه نیازی جهت ارائه مدارک لازم برای ثبت نام خودرو ایران خودرو برای مادران فرزند دوم نیست و متقاضیان، فقط و فقط باید دو شرط فوق، که در قسمت قبل آنرا توضیح دادیم، را داشته باشند.

نحوه ثبت نام خودرو برای مادران

همچنین علاوه بر دو شرط مهم فوق، شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای فرزند دوم (یا بیشتر) دقیقا مشابه شرایط عادی ثبت نام ایران خودرو بوده و عبارتند از:

1- هر کد ملی برای مادران مشمول این طرح، مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودروست.

2- امکان ثبت نام مادران در بخشنامه‌های «فروش همزمان» وجود ندارد.

3- شماره تلفن اعلام شده، باید متعلق به مادران مشمول طرح باشد.

4- انتقال امتیاز برندگان قرعه کشی ایران خودرو برای مادران، به اشخاص ثالث وجود ندارد.

5- پس از گذشت 5 ماه از تحویل خودرو به مادران مشمول طرح، در صورت عدم مراجعه آنها برای دریافت سرویس اولیه، گارانتی ایران خودرو باطل می‌گردد. در زمان مراجعه به نمایندگی، حداقل کارکرد 1000 کیلومتر نیز الزامی است.

6- امکان صلح در قراردادهای ثبت نام ایران خودرو برای مادران، وجود ندارد.

7- ثبت نام خودرو برای مادران مشمول طرح، فقط در یکی از شرکت‌های خودروساز باید باشد. بنابراین امکان «ثبت نام همزمان مادران» در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا وجود ندارد.

8- انتخاب رنگ خودرو، فقط در مرحله واریز وجه، امکان‌پذیر است.

9- خودروی ثبت نامی برای مادران مشمول طرح، دارای بیمه شخص ثالث با آخرین سقف اعلامی در زمان تحویل خودروست. بنابراین در صورت افزایش قیمت بیمه، مشتری باید مابه‌التفاوت را پرداخت کند.

10- مسئولیت کلیه اطلاعات واردشده برای ثبت نام خودرو مادران، از جمله اطلاعات مربوط به کد ملی، کد پستی و آدرس پستی، برعهده مشتری است و در صورت مغایرت یا درج اطلاعات اشتباه، تبعات آن برعهده وی خواهد بود.

سود ثبت نام ایران خودرو برای مادران

براساس شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند (یا بیشتر):

1- از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو، هیچگونه «سود مشارکت» و «سود انصراف» برای مشتری پرداخت نمی‌گردد.

2- در صورت هرگونه تاخیر در تحویل خودرو، میزان پرداختی به مشتری برای «سود تاخیر»، معادل 36% سالیانه (یا 3% ماهیانه) خواهد بود که بصورت روزشمار محاسبه می‌گردد.

3- در صورتیکه تاخیر در تحویل خودرو ناشی از عدم ارائه اطلاعات یا مدارک درست یا عدم انجام مراحل احراز سکونت توسط مشتری باشد، علاوه بر اینکه سود تاخیر ناشی از عدم شماره‌گذاری به وی پرداخت نمی‌گردد، بلکه باید هزینه پارکینگ و نگهداری از خودرو نیز از مشتری دریافت گردد.

مهلت ثبت نام ایران خودرو برای مادران

از زمان شروع و فعال‌شدن بخشنامه فروش ایران خودرو برای مادران دارای 2 فرزند (یا بیشتر)، متقاضیان مشمول طرح به مدت 3 شبانه‌روزی برای ثبت نام خودرو فرصت دارند.

در صورت انجام قرعه کشی خودرو، برندگان فقط 3 روز برای واریز وجه خودرو فرصت دارند و در غیر اینصورت با نفرات رزرو، جایگزین می‌شوند.

انصراف از ثبت نام ایران خودرو برای مادران

مادران مشمول این طرح، از زمان ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام خودرو، امکان انصراف از این طراح (از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو) را دارند. اما پس از واریز وجه، مشتری به هیچ عنوان، حق انصراف ندارد.

سایت ثبت نام ایران خودرو برای مادران

سایت ثبت نام ایران خودرو برای مادران، اگر بدون قرعه کشی باشد، همان سایت فروش اینترنتی ایران خودروست اما اگر با قرعه کشی باشد، از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می‌شود:

»» لینک ثبت نام ایران خودرو برای مادران (esale.ikco.ir) ««
»» لینک ثبت نام ایران خودرو ویژه مادران (sale.iranecar.com) ««

بنابراین فرم ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند را می‌توانید از طریق سامانه‌های فوق نیز مشاهده کنید.

قرعه کشی ایران خودرو برای مادران

در صورتی که تعداد متقاضیان از ظرفیت فروش ایران خودرو، کمتر باشد، تمامی مادران ثبت نام کننده خودرو، بعنوان برنده نهایی شناخته می‌شوند. اما در صورتیکه تعداد متقاضیان از ظرفیت فروش خودرو، بیشتر باشد، برندگان نهایی خودرو، با روش قرعه کشی مشخص می‌شوند. در مقاله قرعه کشی ایران خودرو، آخرین اخبار قرعه کشی خودرو مادران و نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای مادران را مشاهده کنید.

همچنین در مقاله ثبت نام سایپا برای مادران فرزند دوم، از آخرین جزییات ثبت نام سایپا برای مادران و شرایط فروش سایپا برای مادران نیز مطلع شوید.

آرشیو
 • 17 اسفند 1401 ثبت نام خودرو برای مادران
  PDF
 • 11 بهمن 1401 ثبت نام ایران خودرو برای مادران - پیش فروش مرحله 10
  PDF
 • 17 دی 1401 ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 12
  PDF
 • 26 آذر 1401 ثبت نام ایران خودرو برای مادران - مرحله 11
  PDF
 • 02 آذر 1401 ثبت نام خودرو مادران در آذر 1401
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : ثبت نام ایران خودرو برای مادران طرح جوانی جمعیت (اسفند 1401)

36 دیدگاه

Davood1373(122 روز پیش)

سلام با این که سه روز از قرعه کشی گذشته ولی پیغام در دست برسی و امکان انصراف وجود ندارد هست مشکلی به وجود آمده

hamid910(133 روز پیش)

سلام من فرزند سومم به دنیا اومده اسفند ۱۴۰۰ الان ۸ماهه ثبت میکنم واسه خودرو ولی برنده نشدیم یکی نیست از این مسئولان محترم نگاهی ب شرایط ما کنن.بعدشم میگن از ثبت احوال استعلام میگیرن بخدا من رفتم ثبت احوال پرسیدم گفتن ایران خودرو تا بحال از ما استعلامی نگرفته واسه فرزند اوری چرا دق میدید مارو

مرتضی هستم (122 روز پیش)

باتوجه به تاریخی که گفتید، شما واجد شرایط هستید. اما تعداد متقاضیان در طرح جوانی جمعیت شرکت ایران خودرو، معمولا بیشتر از ظرفیت فروش این شرکت هست. به همین دلیل برندگان نهایی طرح مادران رو توسط قرعه کشی مشخص میکنن. امیدوارم خوش شانس باشید و بزودی صاحب خودرو بشید.

Abbb(130 روز پیش)

بچه دوم برج یک ۱۴۰۲ب دنیا بیاد میشه ثبت نام کرد

مرتضی هستم (122 روز پیش)

بله. میتونید

Madar68(129 روز پیش)

سلام شمایی که شرط ثبت نام برای فرزند متولد شده ی ۱۴۰۰٫۸٫۲۴ به بعد گذاشتین یعنی مادری که فرزند سومش ۱۴۰۰٫۲٫۲۴ متولد شده نمیتونه ثبت نام کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرتضی هستم (122 روز پیش)

متاسفانه خیر. چونکه این قانون در تاریخ 24 آبان 1400 به شرکت ایران خودرو ابلاغ شده، معیار ثبت نام مادران رو هم براساس همین تاریخ ، تعیین کردند

ASoniya(128 روز پیش)

سلام دوستان فرزنداول میشه ثبت نام کردراهنماییم کنین

مرتضی هستم (122 روز پیش)

متاسفانه خیر. طرح جوانی جمعیت ویژه مادرانی هست که حداقل دو فرزند داشته باشن

Parisa3(128 روز پیش)

سلام من بچه سوم تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰ بدنیا آمد این طرح شاملم میشه لطفا اگه کسی میدونه جواب بده ممنون

مرتضی هستم (122 روز پیش)

متاسفانه خیر. اگر تاریخ تولد فرزند سوم شما، پس از 24 آبان 1400 بود، امکان ثبت نام رو داشتید.

Nk95(127 روز پیش)

سلام مادرانی که فرزند دوم رو باردار هستند میتونن شرکت کنن؟

مرتضی هستم (122 روز پیش)

متاسفانه خیر. بدلیل استعلام از ثبت احوال، ثبت نام فقط برای مادرانی که فرزندنشون متولد شده، امکان پذیر هست.

Tayebe1363(127 روز پیش)

سلام من دارای چهار فرزندم و فرزند چهارمم در تاریخ ۲۹اسفند ۱۳۹۹ به دنیا اومده. و فقط چند ساعت با تحویل سال فاصله داشته آیا میتونم در طرح ایران خودروی مادران شرکت کنم یا نه؟

مرتضی هستم (122 روز پیش)

متاسفانه خیر. برای ثبت نام ایران خودرو، تاریخ تولد فرزند دوم (یا مابعد) شما باید پس از تاریخ 24 آبان 1400 باشه

Ariafard(123 روز پیش)

سلام در تاریخ 25آبان قرعه کشی کردن ولی الان 3روزه میزنه درحال بررسی.علتش چیه دوست عزیز؟؟؟

Akam(134 روز پیش)

سلام لطف جواب بدی.اگرکسی تو طرح مادران برنده شده باشه..دیگه نمتونه تو طرح عادی باگواهی نامه ثبت نام کنه...یا متونه..پلاک فعال بنامش نباشه ماشینو فروخته باشه...یابرعکس کسی عادی برنده شده طرح مادران نمتونه

مرتضی هستم (133 روز پیش)

براساس قوانین ایران خودرو در لحظه درج این پاسخ (17 ابان 1401) جواب شمارو میدم. توی طرح فروش عادی ایران خودرو، هنوز محدودیت خرید خودرو در 48 ماه اخیر لحاظ میشه. پس اگه طی این مدت، ماشین خریداری کرده باشین، امکان ثبت نام در طرح عادی ایران خودرو رو دیگه ندارین. اما توی طرح مادران، اینطور نیست و همچنان شانس برنده شدن دارید! یعنی حتی اگه ماشین خریداری کرده باشین، بازم شانس برنده شدن توی طرح مادران رو دارین چونکه گاهی اوقات ممکنه ظرفیت فروش خودروها تکمیل نشه و به همین دلیل، همه مادرانی که ثبت نام کرده باشن، برنده اون خودرو میشن. اما اگه در طرح مادران، تقاضا بیشتر از ظرفیت فروش باشه، ابتدا همه مادرانی که در 48 ماه اخیر ماشین خریداری کرده باشن رو حذف میکنن. اگه بعد از این حذفیات، همچنان میزان تقاضا بیشتر از عرضه باشه، برندگان نهایی رو بصورت قرعه کشی مشخص میکنن. بازهم تاکید کنم که ممکنه این قوانین در اینده، تغییر کنن.بهترین کار این هست که از خودروسازان، جزییات ثبت نام رو بپرسین!

Show More

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید