شرایط فروش تیگارد فروردین 1401

21 از دیبهشت 1401 دقیقا یکسال از تولد «سانیار موتور پارسیان» گذشت و حالا به نظر می‌رسد که مدیران این شرکت ایرانی - چینی، برای عرضه محصولات‌شان از اواخر سال 1401 یا از اوایل سال 1402 آماده شده‌اند. 

تیگارد موتور؛ زیرمجموعه جدید دیار خودرو

شرکت سانیار موتور، جوینت‌ونچری است که میان شرکت دیار خودرو و شرکت ساینو چین شکل گرفته و ظاهرا هر دو طرف، سهم 50 درصدی در این شرکت دارند. اینکه چرا دیار خودرو، خودش مستقیما وارد میدان نشده و ترجیح داده که با نام شرکتی جدید، به فعالیتش ادامه دهد، خودش مقاله مفصلی می‌طلبد اما شرکتی که نیمی از سهامش در اختیار خارجی‌ها باشد، قطعا شانس موفقیت بیشتری نسبت به دیار خودرو خواهد داشت. محصولاتی که قرار توسط شرکت سانیار موتور در بازار ایران عرضه شوند، تحت برند تجاری تیگارد موتور (Tigrad) خواهند بود. 

دیار خودرو شرکتی است که دست روی هر محصولی که گذاشته، تجربه ناموفقی را کسب کرده و محصولات جدیدی مانند بایک X25 و حتی سوئیست DX3 نیز از این قاعده مستثنی نبودند. نکته جالب توجه اینجاست که شرکت سانیار موتور، درصدد عرضه محصولات بایک (BAIC) در ایران بوده و این احتمال وجود دارد که برخی از محصولات سوئیست (Soueast) بجای دیار خودرو، توسط سانیار موتور در کشورمان مونتاژ شوند. برخی منابع چنین خبر داده‌اند که بیجینگ X35 و بایک BJ40، دو محصول احتمالی سانیار موتور برای شروع کارش هستند.

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : شرایط فروش تیگارد سانیار موتور

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید