فیس‌لیفت برادر ناتنی چانگان CS35

زیرمجموعه تازه تاسیس چانگان با نام Oshan از محصول جدید خود به اسم Kesai 5 رونمایی کرد. این خودرو در حقیقت همان چانگان CS35 ریبج شده است. کیسای 5 اولین فیس‌لیفت خود را تجربه می‌کند. خودرویی که قرار است در بازار بومی چین با قیمتی بین 7 هزار و 700 تا 9 هزار و 500 دلار عرضه شود.

اوشان کیسای 5 قرار است در بازار بومی چین با قیمتی بین 7 هزار و 700 تا 9 هزار و 500 دلار عرضه شود. اوشان به سبک خودش نمای بیرونی این خودرو را دستخوش تغییر داده است. استفاده از چراغ‌هایی با زوایای نرم و جلوپنجره‌ای باریک و کشیده، وجه تمایز این خودرو با برادر ناتنی‌اش در شرکت چانگان است. در نمای جلو و عقب می‌توان ریزه‌کاری‌های تشریفاتی مانند نوار کروم را مشاهده کرد. اضافه شدن دریچه‌های هوا در زیر سپر جلو احساس اسپرت‌گرایی به بیننده القا می‌کند.

داخل کابین، شاهد تلاش اوشان برای ایجاد تفاوت عمیق بین نسخه استاندارد و فیس‌لیفت هستیم. کیسای 5 شامل دکمه‌ها کلیدهای بزرگ در مرکز کنسول است که ایده‌ای شبیه به کراس‌اورهای آمریکایی را تداعی می‌کند.

اوشان کیسای 5

در این خودرو 3 مد رانندگی را می‌توان از روی فرمان انتخاب کرد. سنسور عقب و سان‌روف برقی از دیگر تجهیزات استاندارد این مدل هستند. نکته جالب تلاش شرکت برای مدرن کردن عقربه‌های مکانیکی پشت فرمان است.

این خودروی چینی با طول، عرض و ارتفاع 4180، 1810 و 1810 میلی‌متر چندان هم کوچک نشان نمی‌دهد. چراکه فاصله محوری آن نیز عدد 2560 میلی‌متر است.

در قسمت پیشرانه شاهد همان پیشرانه قبلی 1.6 لیتری تنفس طبیعی با 126 اسب‌بخار قدرت و 161 نیوتن‌متر گشتاور است. جعبه‌دنده‌های قابل ارائه برای کیسای 5 یا CVT اتوماتیک و یا 5 سرعته دستی است.

مترجم : نیما حدادی

منبع : chinapev.com