• ثبت‌ نام سايپا؛ شرايط پيش‌ فروش اينترنتي
 • پيش فروش سايپا
 • فروش سهند
 • ثبت نام سايپا
 • فروش چانگان cs55 پلاس سايپا
 • فروش فوق العاده شاهين
 • شرايط فروش سايپا اطلس
 • شرايط فروش سايپا اطلس

فروش ویژه عید فطر، لغو شد!

ثبت‌ نام سایپا؛ شرایط فروش فوق العاده و پیش‌ فروش اینترنتی (فروردین 1403)

18 فروردین 1403 09:00

فروش ویژه عید فطر سایپا: فروردین 1403

با اطلاع رسانی شرکت سایپا، فروش محصولات این شرکت ویژه عید فطر، بدلیل بروز مشکلات فنی در سامانه فروش، تا اطلاع ثانوی لغو گردید. بدیهی است شرایط فروش محصولات، مجددا از سوی این شرکت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

قرار بود به مناسبت فرا رسیدن عید فطر، شرایط فروش فوق العاده سایپا و همچنین پیش فروش برخی از محصولات سایپا انجام شود. ثبت نام خودرو سایپا از ساعت 11 صبح یکشنبه مورخ 1403/01/19 و از طریق سامانه فروش اینترنتی این شرکت به نشانی saipa.iranecar.com پیش بینی شده بود.

شرایط فروش عید فطر سایپا

در این مرحله از فروش عید فطر سایپا، محدودیت کد ملی، حداقل سن بالای 18 سال، داشتن گواهینامه، نداشتن پلاک فعال، عدم امکان صلح (خرید انصرافی) و همچنین عدم خرید خودرو طی 48 ماه گذشته نزد شرکتهای سایپا و ایران خودرو و طی 24 ماه گذشته از سایر خودروسازان، برای متقاضیان وجود دارد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش سایپا ویژه عید فطر (PDF)

فروش سایپا ویژه نوروز 1403

شرایط فروش نوروی سایپا، ویژه تمامی متقاضیان خرید خودرو سایپا، از سوی این شرکت اعلام شد. ثبت نام فروش نوروزی سایپا از ساعت 11 صبح پنجشنبه مورخ 1402/12/17 آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد:

فروش سایپا ویژه نوروز 1403

براساس بخشنامه فروش نوروزی سایپا، محدودیت‌های زیر برای ثبت نام کنندگان وجود دارد:

1. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه است).
2. حداقل سن متقاضی خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم است.
3. امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاك فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نیست.
4. امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.
5. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست.
6. متقاضی طی 48 ماه گذشته نزد شرکت سایپا و ایران خودرو و همچنین طی 24 ماه گذشته از سایر خودروسازان، نباید ثبت نام و صدور فاکتور خودرو داشته باشد.
7. شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش نوروزی محصولات سایپا (PDF)

پیش فروش سایپا ویژه عید شعبان 1402

شرایط ثبت نام پیش فروش سایپا به همراه برخی از محصولات تولیدی شرکت پارس خودرو، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه اعلام شد. ثبت نام خودرو سایپا از ساعت 11 صبح چهارشنبه مورخ 1402/12/02 و از طریق نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد. در پیش فروش سایپا ویژه عید شعبان، علاوه بر مشتریان طرح فروش عادی، مشتریان طرح جوانی جمعیت و همچنین مشتریان طرح نوسازی خودرو فرسوده نیز امکان ثبت نام را خواهند داشت:

شرایط پیش فروش سایپا ویژه عید شعبان

در طرح پیش فروش سایپا ویژه عید شعبان 1402، داشتن سن 18 سال به بالا، داشتن گواهینامه رانندگی، نداشتن پلاک فعال و همچنین عدم خرید محصولات سایپای و ایران خودرو طی 48 ماه اخیر و سایر محصولات خودروسازان دیگر طی 24 ماه اخیر، برای متقاضیان الزامی است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش سایپا ویژه عید شعبان (PDF)

افزایش ظرفیت فروش سایپا در دهه فجر 1402

براساس اطلاعیه جدیدی که شرکت سایپا منتشر کرده است، به دلیل عدم تکمیل ظرفیت فروش خودروها در طرح جوانی جمعیت، این خودروساز اعلام کرده که ظرفیت مازاد را برای مشتریان طرح فروش عادی درنظر گرفته است.

ثبت نام سایپا ویژه دهه فجر 1402

گفتنی است ثبت نام از متقاضیان فروش عادی سایپا، از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 1402/11/18 آغاز می‌شود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

افزایش ظرفیت فروش عادی سایپا ویژه دهه فجر (PDF)

فروش سایپا ویژه دهه فجر: 12 بهمن 1402

فروش فوق العاده سایپا و همچنین پیش فروش سایپا ویژه دهه فجر 1402 اعلام شد. این مرحله از ثبت نام سایپا، که متقاضیان جدید نیز امکان نام‌نویسی در آن را دارند، از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 1402/11/12 آغاز شده و به محض تکمیل ظرفیت فروش خودروها نیز به اتمام می‌رسد:

فروش فوق العاده سایپا ویژه دهه فجر 1402

مشتریان در طرح فروش ویژه دهه فجر سایپا، محدودیت‌هایی مانند هر کد ملی یک دستگاه، سن بالای 18 سال و نداشتن پلاک فعال را دارند. همچنین خریداران نباید در 48 ماه اخیر از سایپا و ایران خودرو و همچنین در 24 ماه اخیر از سایر خودروسازان، محصولی را خریداری کرده باشند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش سایپا ویژه دهه فجر (PDF)

فروش فوق العاده سایپا کوییک: 5 بهمن 1402

فروش فوق العاده سایپا کوییک GX ویژه منتخبین سامانه یکپارچه داخلی اعلام شد. متقاضیان واجد شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودرو در خردادماه 1402 اقدام به ثبت نام اولیه نموده و در دی‌ماه 1402 نیز خودرو ثبت نامی را به خودرو کوییک GXL تغییر داده‌اند و در تاریخ 1402/11/05 نیز پیامک به ایشان ارسال گردیده است، هم‌اکنون امکان واریز وجه خودرو و تکمیل ثبت نام فروش فوق العاده سایپا را مطابق شرایط ذیل دارند:

ثبت نام سایپا فروش فوق العاده کوییک جی ایکس

ثبت نام سایپا از متقاضیان واجد شرایط، بصورت اینترنتی و از طریق سامانه فروش اینترنتی سایپا امکان‌پذیر خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش سایپا کوییک جی ایکس ال (PDF)

پیش فروش سایپا کوییک: 1 بهمن 1402

فراخوان مرحله 62 شرکت سایپا ویژه منتخبین طرح فروش عادی این شرکت اعلام شد. براین اساس، منتخبین سامانه یکپارچه داخلی، که در دی‌ماه 1402 نسبت به انتخاب خودرو کوییک GXR اقدام کرده‌اند، هم‌اکنون امکان واریز وجه را دارند:

ثبت نام سایپا کوییک جی ایکس ار

در این مرحله از پیش فروش سایپا، متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ 1402/11/01 پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، مجاز به تکمیل ثبت نام هستند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش سایپا کوییک (PDF)

پیش فروش خودرو سایپا: 30 دی 1402

فراخوان مرحله 61 شرکت خودروسازی سایپا ویژه منتخبین سامانه یکپارچه اعلام شد. این مرحله از ثبت نام خودرو سایپا صرفا برای متقاضیانی است که در خردادماه و دی‌ماه 1402 نسبت به انتخاب خودرو شاهین اتوماتیک اقدام کرده‌اند:

ثبت نام سایپا پیش فروش

متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ 30 دی‌ماه 1402 پیامک اطلاع رسانی سایپا را دریافت نموده‌اند، هم‌اکنون امکان واریز وجه و تکمیل مراحل ثبت نام را دارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش سایپا شاهین (PDF)

فروش فوق العاده سایپا کوییک: 23 دی 1402

فراخوان مرحله 59 فروش فوق العاده سایپا، ویژه منتخبین سامانه یکپارچه اعلام شد. متقاضیانی که در خردادماه 1402 نسبت به پیش ثبت نام خودرو کوییک GXR اقدام کرده و در تاریخ 1402/10/23 نیز پیامک اطلاع رسانی سایپا را دریافت کرده‌اند، هم‌اکنون امکان واریز وجه و تکمیل مراحل ثبت نام خودرو را دارند:

ثبت نام فروش فوق العاده کوییک جی ایکس ار

در این مرحله از فروش فوق العاده سایپا، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل نیز 90 روزه است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش فوق العاده سایپا کوییک جی ایکس آر (PDF)

پیش فروش سایپا: 19 دی 1402

شرایط پیش فروش خودرو سایپا ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش که در دی‌ماه 1402 نسبت به انتخاب خودرو شاهین اتوماتیک اقدام کرده‌ و پیامک اطلاع‌رسانی نیز دریافت نموده‌اند، از سوی این شرکت اعلام گردید:

پیش فروش سایپا 1402

ثبت نام پیش فروش سایپا، از روز سه‌شنبه مورخ 1402/10/19 آغاز شده است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش سایپا شاهین اتومات (PDF)

فروش فوق العاده سایپا کوییک: 17 دی 1402

فراخومان مرحله 54 شرکت سایپا ویژه مشتریان طرح فروش عادی این شرکت اعلام شد. متقاضیانی حائز شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودرو، در خردادماه سال جاری نسبت به ثبت نام اولیه خودرو کوییک آر مدل جی ایکس اقدام نموده و در تاریخ 1402/10/17 پیامک به ایشان ارسال گردیده، هم‌اکنون امکان واریز وجه ثبت نام خودرو از روش شرایط فروش فوق العاده مطابق جدول زیر را دارند:

فروش فوق العاده کوییک جی ایکس آر

ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط، از روز یکشنبه مورخ 17 دی‌ماه 1402 آغاز شده است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش فوق العاده کوییک GXR سایپا (PDF)

فروش فوق العاده سایپا: 12 دی 1402

با اعلام شرکت سایپا، شرایط فروش فوق العاده این شرکت ویژه منتخبین سامانه یکپارچه خودرو که خردادماه سال جاری نسبت به انتخاب خودرو کوییک GX اقدام کرده‌اند، مطابق جدول زیر اعلام شده است:

ثبت نام فروش فوق العاده کوییک

براساس اطلاعیه سایپا، متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ 1402/10/12 پیامک اطلاع‌رسانی را دریافت کرده‌اند، هم‌اکنون امکان واریز وجه و تکمیل ثبت نام خودرو سایپا را دارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش فوق العاده سایپا کوییک جی ایکس (PDF)

فراخوان پیش فروش سایپا: 3 دی 1402

فراخوان مرحله 50 شرکت خودروسازی سایپا، ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو داخلی، که در تاریخ 1402/10/03 پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، از سوی این شرکت و مطابق جدول زیر اعلام گردید:

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، قیمت خودروها غیرقطعی بوده و در زمان تحویل مشخص می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش سایپا شاهین اتومات (PDF)

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا: دی 1402

امكان ثبت نام سایپا برای خودروهای شاهين با گيربكس اتومات و همچنین ساينا اس DA برای متقاضيانی كه تاكنون در سامانه يكپارچه تخصيص، نسبت به ثبت نام خودرو اقدام ننموده‌اند. از تاريخ 1402/10/03 لغايت 1402/10/07 يا تا زمان تكميل ظرفيت (هر كدام كه زودتر فرا برسد) مطابق جدول زیر، فراهم خواهد شد:

ثبت نام یکپارچه سایپا

براساس بخشنامه فروش فوق العاده خودرو سایپا، علاوه بر متقاضیان طرح فروش عادی، مشتریان طرح جوانی جمعیت و همچنین مشتریان طرح نوسازی خودرو فرسوده نیز امکان ثبت نام در این مرحله را دارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

ثبت نام یکپارچه سایپا (PDF)

فراخوان پیش فروش سایپا: 27 آذر 1402

فراخوان مرحله 47 فروش خودرو سایپا، ویژه منتخبین سامانه یکپارچه خودرو، که در خردادماه 1402 نسبت به انتخاب خودرو اطلس اقدام کرده‌اند، از سوی این شرکت اعلام گردید:

پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ 1402/09/27 پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، هم‌اکنون امکان واریز وجه و تکمیل ثبت نام سایپا را دارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش سایپا اطلس (PDF)

فراخوان فروش فوق العاده سایپا: 15 آذر 1402

فراخوان فروش فوق العاده شرکت سایپا، ویژه منتخبین سامانه یکپارچه خودرو، که در خردادماه 1402 نسبت به پیش ثبت نام خودروهای ساینا و شاهین اقدام کرده بودند و در تاریخ 1402/09/15 نیز پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، مطابق جدول زیر اعلام شد:

ثبت نام اینترنتی سایپا فروش فوق العاده

براساس بخشنامه فروش فوق العاده سایپا، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل نیز 90 روزه است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

. فروش فوق العاده سایپا ساینا اس (PDF)
. فروش فوق العاده سایپا شاهین اتومات (PDF)

پیش فروش سایپا اطلس: فراخوان 45

مرحله 45 فراخوان طرح فروش عادی سایپا، ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام گردید. در این طرح، متقاضیانی که خردادماه 1402 نسبت به پیش ثبت نام خودرو اطلس جی اقدام کرده بودند، امکان واریز وجه مطابق جدول زیر را خواهند داشت:

ثبت نام سایپا اطلس

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، متقاضیان واجد شرایط در صورت دریافت پیامک اطلاع‌رسانی سایپا در تاریخ 13 آذرماه 1402، می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی این شرکت، نسبت به قطعی‌کردن ثبت نام خودرو اقدام نمایند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش سایپا اطلس جی (PDF)

فروش فوق العاده کوییک: فراخوان 35 و 36

فراخوان فروش فوق العاده سایپا، ویژه منتخبین مرحله دومین سامانه فروش یکپارچه خودرو که نسبت به انتخاب کوییک R اقدام کرده بودند، اعلام گردید. فراخوان مرحله 35 سایپا ویژه اولویت‌های پاییز و زمستان 1402 بوده اما فراخوان مرحله 36 سایپا ویژه اولویت‌های بهار 1403 است:

ثبت نام فروش فوق العاده کوییک سایپا

براساس بخشنامه فروش فوق العاده سایپا، متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ 1402/08/22 پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، هم‌اکنون می‌توانند نسبت به واریز وجه سایپا و تکمیل مراحل ثبت نام خودرو اقدام نمایند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش فوق العاده کوییک SR سایپا (PDF)

فراخوان فروش شاهین: موعد پاییز و زمستان 1402

فراخوان مرحله 34 شرکت سایپا ویژه منتخبین مرحله دوم فروش سامانه یکپارچه خودرو، که در خردادماه 1402 نسبت به انتخاب خودرو شاهین اتوماتیک با اولویت پاییز و زمستان 1402 اقدام کرده بودند، از سوی این شرکت اعلام شد:

فروش فوق العاده سایپا شاهین اتومات

براساس بخشنامه فروش فوق العاده سایپا، متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ 1402/08/20 پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، هم‌اکنون امکان واریز وجه و تکمیل ثبت نام سایپا را خواهند داشت. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش فوق العاده سایپا شاهین اتومات (PDF)

فراخوان سایپا: موعد تابستان و پاییز و زمستان 1402

فراخوان مرحله 26 شرکت سایپا، ویژه منتخبین دومین عرضه سامانه یکپارچه، اعلام گردید. متقاضیان حائز شرایطی که در طرح فروش عادی سایپا در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در خردادماه سال 1402 نسبت به ثبت نام اولیه خودرو کوییک اس اقدام نموده و اولویت ایشان تابستان و پاییز و زمستان 1402 تعیین و در تاریخ 1402/08/09 نیز پیامک به ایشان ارسال گردیده است، امکان واریز وجه خودرو و تکمیل مراحل ثبت نام سایپا را مطابق شرایط ذیل دارند:

ثبت نام فروش فوق العاده کوییک اس سایپا

متقاضیان واجد شرایط، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ 1402/08/09 با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی سایپا، نسبت به ثبت نام نهایی خودروها اقدام نمایند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش فوق العاده سایپا (PDF)

فراخوان فروش سایپا: موعد تابستان 1403

فراخوان مرحله 25 شرکت سایپا اعلام گردید. برهمین اساس، متقاضیانی واجد شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودرو (در خرداد ماه سال جاری) نسبت به ثبت نام اولیه خودرو ساینا اقدام نموده و اولویت ایشان تابستان 1403 تعیین و در تاریخ 1402/08/07 نیز پیامک به ایشان ارسال گردیده می‌رساند، امکان واریز وجه خودرو و تکمیل ثبت نام سایپا مطابق شرایط ذیل را دارند:

ثبت نام پیش فروش سایپا

متقاضیان واجد شرایط، می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری، نسبت به واریز وجه و ثبت نام در یکی از روشهای فروش فوق العاده سایپا یا پیش فروش سایپا اقدام نمایند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش ساینا اس (PDF)

لیست قیمت محصولات سایپا در آبان 1402

شرکت خودروسازی سایپا، در تاریخ هشتم آبانماه 1402 لیست قیمت محصولات جدیدش را مطابق جدول زیر، اعلام کرده است:

پیش فروش خودروهای وارداتی سایپا: آبان 1402

از روز دوشنبه مورخ یکم آبانماه 1402، ثبت نام سایپا برای متقاضیان خودروهای وارداتی این شرکت، آغاز شده است. در این مرحله، فقط آندسته از متقاضیانی که در اسفندماه 1401 در سامانه جامع خودروهای وارداتی ثبت نام کردند و سپس در مهرماه 1402 نیز نسبت به انتخاب خودروهای زوتی DL5 و همچنین چانگان CS55 پلاس اقدام نموده‌اند، پس از دریافت پیامک اطلاع‌رسانی سایپا، می‌توانند جهت تکمیل ثبت نام و واریز وجه خودروها اقدام نمایند:

ثبت نام خودرو وارداتی سایپا

براساس بخشنامه پیش فروش خودروهای وارداتی سایپا، قیمت خودروها در این مرحله، نامشخص بوده و قیمت قطعی در زمان صدور دعوتنامه به اطلاع خریداران می‌رسد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش چانگان CS55 پلاس (PDF)
شرایط پیش فروش زوتی DL5 وارداتی (PDF)

فراخوان پیش فروش سایپا: موعد بهار 1403

فراخوان جدید شرکت سایپا، ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه خودرو که خودروی کوییک GX را با موعد تحویل در بهار 1403 انتخاب کرده بودند، اعلام گردید. در این مرحله، فقط متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ 29 مهرماه 1402 پیامک اطلاع‌رسانی شرکت سایپا را دریافت کرده‌اند، امکان واریز وجه و ثبت نام خودرو را خواهند داشت:

ثبت نام پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، این ویژه متقاضیان طرح فروش عادی (فراخوان مرحله 22) و همچنین ویژه متقاضیان طرح جوانی جمعیت (فراخوان مرحله 11) است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

پیش فروش کوییک GX - طرح فروش عادی سایپا (PDF)
پیش فروش کوییک GX - طرح جوانی جمعیت سایپا (PDF)

پیش فروش وانت سایپا: مهر 1402

شرایط پیش فروش سایپا ویژه متقاضیان خرید خودرو وانت 151، از سوی این شرکت اعلام گردید. ثبت نام پیش فروش سایپا، از ساعت 10 صبح پنجشنبه مورخ 1402/07/27 آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد. در این طرح، قیمت خودرو بصورت علی الحساب (غیرقطعی) است:

ثبت نام پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، قیمت خودروها در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط پیش فروش وانت 151 سایپا (PDF)

فروش فوق العاده وانت 151: مهر 1402

فروش فوق العاده وانت 151 سایپا، از ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ 1402/07/15 آغاز می‌شود. ثبت نام وانت 151 لاینر تیپ DA با قیمت قطعی 239.032 میلیون تومان بوده و از طریق سامانه فروش اینترنتی سایپا نیز انجام خواهد شد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

شرایط فروش وانت 151 سایپا (PDF)

فروش محصولات جدید در مرحله سوم یکپارچه

مهر 1402: آقای محمدعلی تیموری، مدیرعامل شرکت سایپا، در نشست خبری خود در تاریخ 4 مهرماه، ضمن اشاره به استانداردهای ایمنی جدید 85گانه که خودروسازان موظف به اجرای آن هستند، می‌گوید شرکت سایپا متعهد شده که تا پایان اسفندماه 1402 تمامی محصولاتش را به سیستم ترمز EST مجهز کند.

آقای تیموری درباره شرایط تغییر حواله‌های سایپا با سایر محصولات این شرکت، می‌گوید: کسی که در سامانه متمرکز ثبت نام و سایپا آن را فراخوان کرده و 50 درصد وجه را نیز واریز کرده خودرو دیگر به نامش است و شاسی برای آن تولید می‌شود و امکان تغییر وجود ندارد، مگر در صورتی که متقاضی بخواهد مدل خودرویش را ارتقا دهد. به طور مثال شاهین دستی ثبت نام کرده و بخواهد آن را تبدیل به شاهین اتومات کند. در غیر این صورت تغییر حواله به خودروهای قبلی امکان پذیر نیست. یعنی کسی که کوییک ثبت نام کرده نمی‌تواند آن را به تیبا تغییر دهد، زیرا مدل قدیمی است و باید تغییر حواله به مدل‌های جدید باشد.

مدیرعامل سایپا ضمن اشاره به عرضه محصولات جدید این شرکت، شامل شاهین اتومات، اطلس و سهند، می‌گوید: قصد داریم خودروی شاهین اتومات را از طریق سامانه برای پیش فروش قرار دهیم. انتظار داریم 40 هزار خودرو را از سامانه متمرکز پذیرش کنیم. در مهرماه نیز خودروی جدید سایپا اطلس را در سامانه خواهیم داشت که قیمت آن نیز مشخص و ابلاغ شده است. انتظار داریم که حداقل 30 تا 35 هزار متقاضی برای آنها جذب کنیم. همچنین در آبان‌ماه خودروی جدید سهند پارس خودرو را در سامانه فراخوان خواهیم کرد.

تعیین قیمت محصولات جدید سایپا

شورای رقابت در تاریخ 21 شهریورماه 1402، قیمت پنج محصول جدید سایپا شامل ساینا اس DA، ساینا جی، اطلس جی و کوییک GXR را اعلام کرد. برهمین اساس، شرکت سایپا نیز از تاریخ 29 شهریورماه، قیمت نهایی هر پنج محصول را با احتساب مالیات، عوارض و هزینه‌های جانبی تعیین کرده است:

قیمت گذاری محصولات جدید سایپا
مدل قیمت پایه قیمت نهایی
شاهین اتومات 545.992 میلیون 625 میلیون
ساینا S تیپ DA 273.065 میلیون 315 میلیون
ساینا GX 283.092 میلیون 326 میلیون
اطلس G 344.187 میلیون 395 میلیون
کوییک GXR 321.537 میلیون 370 میلیون

*قیمت‌ها برحسب تومان و بصورت تقریبی است.

فروش فوق العاده وانت 151 سایپا

شرایط فروش فوق العاده وانت 151 از سوی شرکت خودروسازی سایپا اعلام گردید. ثبت نام پراید 151 از ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 1402/06/22 آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه خواهد داشت. 

براساس بخشنامه فروش فوق العاده سایپا 151، قیمت این محصول بصورت قطعی بوده و معادل 239.032 میلیون تومان است. خودروی تحویلی به خریداران نیز از وانت 151 تیپ DA با لاینر خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

. شرایط فروش فوق العاده وانت 151 سایپا (PDF)

پیش فروش وانت 151: شهریور 1402

ثبت نام وانت 151 سایپا، از ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 1402/06/13 آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه خواهد داشت. در این مرحله از فروش سایپا، مشتریان می‌توانند طرح پیش فروش وانت 151 را انتخاب کنند:

ثبت نام پیش فروش وانت پراید 151

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، قیمت خودرو غیرقطعی بوده و در زمان تحویل، مشخص می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان پیش فروش سایپا: موعد پاییز 1403

مرحله 13 فراخوان سایپا ویژه منتخبین مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو اعلام شده است. متقاضیانی که در خردادماه سال جاری نسبت به ثبت نام اولیه خودرو شاهین اقدام نموده و اولویت ایشان پاییز 1403 تعیین شده و در تاریخ 1402/06/06 نیز پیامک به ایشان ارسال گردیده، امکان واریز وجه خودرو و تکمیل ثبت نام سایپا را دارند:

ثبت نام سایپا پیش فروش شاهین

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط از تاریخ 1402/06/07 و از طریق سامانه فروش اینترنتی سایپا آغاز می‌شود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان پیش فروش سایپا: موعد تابستان 1403

دوازدهمین مرحله فراخوان سایپا، ویژه منتخبین مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو، اعلام گردید. متقاضیانی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در خرداد ماه سال جاری، نسبت به ثبت نام اولیه خودرو شاهین اقدام نموده و اولویت ایشان تابستان 1403 تعیین شده و در تاریخ 1402/05/30 نیز پیامک به ایشان ارسال گردیده، هم‌اکنون امکان واریز وجه خودرو مطابق شرایط ذیل را دارند:

ثبت نام پیش فروش سایپا
شرایط پیش فروش سایپا شاهین

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط، از روز دوشنبه مورخ 30 مردادماه 1402 آغاز می‌شود. همچنین لازم به ذکر است جهت متقاضیانی که برای ایشان، این امکان فراهم نگردیده است، متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان پیش فروش سایپا: موعد تابستان 1403

دهمین مرحله فراخوان ثبت نام سایپا، اعلام گردید. براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، متقاضیانی که در طرح عادی سامانه يكپارچه عرضه خودروهای داخلی در خردادماه سال 1402، نسبت به ثبت نام اولیه جهت خودروهای ساينا اس با گیربكس اتوماتیک، کوییک با گیربكس اتوماتیک و ساينا اس اقدام نموده و اولويت ايشان تابستان 1403 تعیین شده و در تاريخ 1402/05/25 پیامک به ايشان ارسال گردیده، امكان واريز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرايط ذيل را دارند:

ثبت نام پیش فروش خودرو سایپا
فراخوان پیش فروش محصولات سایپا

براساس بخشنامه پیش فروش خودرو سایپا، متقاضیان واجد شرایط بعد از دریافت پیامک اطلاع‌رسانی، از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 26 مردادماه 1402، می‌توانند جهت ثبت نام خودرو اقدام نمایند:

فروش فوق العاده وانت 151 لاینر

طرح فروش فوق العاده سایپا، ویژه عموم مشتریان، از ساعت 10 صبح سه‌شنبه مورخ 24 مردادماه 1402 آغاز می‌شود. در این مرحله از ثبت نام فروش فوق العاده سایپا، مشتریان فقط می‌توانند خودروی سایپا 151 را سفارش دهند.

براساس بخشنامه فروش فوق العاده وانت 151، این محصول با قیمت قطعی 239 میلیون و 32 هزارتومان، در رنگ‌های سفید، مشکی و نوک‌مدادی و با موعد تحویل 90 روزه، قابل خریداری خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان پیش فروش محصولات سایپا

هشتمین مرحله فراخوان سایپا ویژه منتخبین مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو اعلام گردید. براساس اعلام این شرکت، متقاضیانی که نسبت به ثبت نام اولیه جهت خودروهای کويیك پلاس با گیربكس اتوماتیك، کويیك آر با گیربكس اتوماتیك، ساينا اس با گیربكس اتوماتیك و ساينا اس با گیربکس دستی اقدام نموده و اولويت ايشان بهار 1403 و همچنین جهت آندسته از متقاضیان خريد خودرو کويیك آر دنده‌ای که اولويت ايشان زمستان 1402 تعیین و در تاريخ 1402/05/17 پیامك به ايشان ارسال می‌گردد ، از روز سه‌شنبه مورخ 17 مردادماه، امكان واريز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرايط ذيل را دارند:

جدیدترین پیش فروش سایپا
شرایط پیش فروش محصولات سایپا

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط، تا پایان روز شنبه مورخ 21 مردادماه 1402 امکان پذیر خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان پیش فروش کوییک و ساینا

هفتمین مرحله فراخوان فروش سایپا ویژه منتخبین مرحله دوم سامانه یکپارچه خودرو، اعلام گردید. این فراخوان سایپا، صرفا برای متقاضیانی است که کوییک R دنده‌ای و ساینا S بنزینی را انتخاب نموده و اولویت زمستان 1402 باشند. این گروه از خریداران، در صورت دریافت پیامک سایپا در تاریخ 2 مردادماه 1402، می‌توانند جهت ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا مطابق جدول زیر اقدام نمایند:

جدیدترین پیش فروش سایپا
فراخوان پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه فروش سایپا، ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط، از روز سه‌شنبه مورخ 3 مردادماه 1402 آغاز شده و به مدت 3 روز نیز ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است جهت خودرو کوییک آر، امکان واریز به ترتیب اولویت برای متقاضیان صورت پذیرفته و برای متقاضیانی که برای ایشان این امکان فراهم نگردیده است، متعاقبا اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان پیش فروش سایپا کوییک اس

متقاضیان حائز شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در خردادماه 1402 ثبت نام کرده و خودروی کوییک اس را با اولویت پاییز و زمستان 1402 انتخاب کرده‌اند، و در تاریخ 1402/04/29 برای آنها پیامک سایپا ارسال شده است، هم‌اکنون امکان واریز وجه خودرو و تکمیل ثبت نام کوییک اس را مطابق شرایط ذیل دارند:

ثبت نام پیش فروش سایپا کوییک اس
فراخوان پیش فروش سایپا کوییک اس

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، ثبت نام کوییک اس از طریق سامانه فروش اینترنتی شرکت سایپا، روز شنبه مورخ 31 تیرماه 1402 آغاز شده و به مدت 3 روز کاری، ادامه خواهد داشت:

فراخوان فروش فوق العاده ساینا و کوییک

پيرو اعلام نتايج در دومين طرح سامانه يكپارچه تخصيص خودرو، به اطلاع نمايندگی‌ها و متقاضيان حائز شرايطی كه در طرح عادی سامانه يكپارچه عرضه خودرو در خردادماه 1402 نسبت به انتخاب خودرو كوييك اس اقدام نموده و اولويت زمان تحويل ايشان تابستان 1402 و همچنین جهت آندسته از متقاضيانی كه خودرو ساينا اس را انتخاب نموده و اولويت زمان تحويل ايشان پاييز 1402 تعيين و در تاريخ 1402/04/20 پيامك به ايشان ارسال گرديده است، می‌رساند، امكان واريز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرايط ذيل اعلام میگردد:

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا ساینا و کوییک
فروش فوق العاده سایپا کوییک اس و ساینا اس

متقاضـيان حـائز شـرايطی كـه پيامـك امكـان واريـز وجـه در تـاريخ 1402/04/20 بـراي ايشـان از طريـق سـامانه گـروه سـايپا ارسـال گرديـــــده اســـــت ميتواننـــــد از روز تـــــاريخ 1402/04/22 بـــــا مراجعـــــه بـــــه ســـــايت فـــــروش اينترنتـــــي بـــــه آدرس saipa.iranecar.com و ثبــت اطلاعــات شخصــی و دريافــت كــد كــاربری، نســبت بــه واريــز وجــه و ثبــت نــام اقــدام نماينــد. لازم به ذكر است متقاضيانی كه قبلاً نسـبت بـه ثبـت اطلاعـات شخصـي و دريافـت كـد كـاربري و رمـز عبـور اقـدام نمـوده‌انـد نيـاز بـه دريافـت مجدد كد كاربری و كلمه عبور ثبت نام ندارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای فروش فوق العاده ساینا

به اطلاع متقاضیان حائز شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودرو (در خردادماه 1402) نسبت به انتخاب خودرو ساینا اس اقدام نموده و اولویت ایشان تابستان 1402 تایید و در تاریخ 1402/04/13 پیامک به ایشان ارسال گردیده، می‌رساند، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام ساینا اس مطابق شرایط ذیل از تاریخ 1402/4/15 فراهم می‌شود:

ثبت نام فروش فوق العاده ساینا اس سایپا
فروش فوق العاده ساینا اس

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ 1402/4/13 براي ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است میتوانند از روز پنج شنبه مورخ 1402/04/15 با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری، نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام نمایند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای پیش فروش شاهین

پیرو اعلام نتایج در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، آن‌دسته از متقاضیان واجد شرایطی که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی (در خرداد ماه 1402) ثبت نام کرده و خودرو شاهین را انتخاب نموده‌اند، در صورتیکه اولویت ایشان، پاییز و زمستان سال 1402 تائید و در تاریخ 1402/04/13 پیامک به ایشان ارسال گردیده است، از روز پنجشنبه مورخ 15 تیرماه 1402 و به مدت 3 روز کاری، می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی سایپا، نسبت به واریز وجه ثبت نام خودرو اقدام نمایند:

شرایط پیش فروش شاهین سایپا
شرایط پیش فروش شاهین

این گروه از متقاضیان، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری، باید جهت واریز وجه پیش پرداخت و تکمیل ثبت نام خودرو شاهین اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربري و رمز عبور اقدام نموده‌اند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای ثبت نام پیش فروش

همزمان با اعلام نتایج دومین طرح سامانه يكپارچه تخصیص خودرو، متقاضیان حائز شرايطی که در طرح عادی سامانه يكپارچه در خرداد ماه 1402 نسبت به پیش ثبت نام محصولات اقدام نموده و خودروی انتخابی ايشان جهت خودروهای:

 • ساينا اس دوگانه سوز با اولويت پايیز و زمستان 1402
 • ساينا اس با گیربكس اتوماتیك با اولویت زمستان 1402
 • کوئیك با گیربكس اتوماتیك با اولویت زمستان 1402
 • کوئیك آر با گیربكس اتوماتیك با اولويت زمستان 1402
 • کوئیك آر دنده ای با اولويت پايیز 1402

تايید شده است و در تاريخ 1402/03/25 پیامك به ايشان ارسال گرديده است، هم‌اکنون امكان واريز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرايط ذيل را دارند:

ثبت نام پیش فروش سایپا
شرایط پیش فروش محصولات سایپا

متقاضیانی که پیامك امكان واريز وجه برای ايشان از طريق سامانه گروه سايپا ارسال گرديده است می توانند از روز پنج شنبه مورخ 1402/03/25 با مراجعه به سايت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دريافت کد کاربری، نسبت به واريز وجه و ثبت نام نهایی خودرو اقدام نمايند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای ثبت نام کوییک اس

پیرو بخشنامه به شماره 107365 به اطلاع نمایندگی‌ها و متقاضیان حائز شرایطی که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در اردیبهشت ماه 1402 نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام نموده‌اند و درخواست خرید خودرو با اولویت پاییز سال 1402 تائید و در تاریخ 1402/03/24 پیامک به ایشان ارسال گردیده می‌رساند، علاوه بر امکان واریز وجه و ثبت نام خودرو اشاره شده در بخشنامه مذکور، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرایط ذیل اعلام میگردد:

شرایط پیش فروش کوییک اس سایپا

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ 1402/03/24 براي ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است، میتوانند از روز چهارشنبه مورخ 1402/03/24 با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری، نسبت به واریز وجه و ثبت نام خودرو پیشنهادی اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربري و رمز عبور اقدام نموده‌اند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای ثبت نام ساینا اس

با اعلام شرکت سایپا و پیرو بخشنامه به شماره 73925 این شرکت، آن‌دسته از متقاضیان حائز شرایطی که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در اردیبهشت ماه سال 1402 نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام نموده‌اند و درخواست خرید خودرو با اولویت پاییز سال 1402 تائید و در تاریخ 1402/03/23 پیامک به ایشان ارسال گردیده است، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرایط ذیل را دارند:

ثبت نام فروش فوق العاده ساینا اس گازسوز
شرایط فروش فوق العاده ساینا اس گازسوز - خرداد 1402

برهمین اساس، متقاضیانی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ 1402/03/23 برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است، می‌توانند از روز سه شنبه مورخ 1402/03/23 با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری، نسبت به واریز وجه و ثبت نام خودروی پیشنهادی اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده‌اند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربري و کلمه عبور ثبت نام ندارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فروش فوق العاده وانت 151: خرداد 1402

ثبت نام فروش فوق العاده وانت 151 سایپا، از روز یکشنبه 21 خردادماه 1402 راس ساعت 14 آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد. در این مرحله، متقاضیان امکان خریداری وانت 151 با دی‌لایت را دارند. نکته جالب توجه اینجاست که قیمت این خودرو با دی‌لایت، معادل 236 میلیون تومان اعلام شده است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای ثبت نام کوییک اتومات

پیرو بخشنامه 73204 سایپا، به اطلاع متقاضیان حائز شرایطی که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در اردیبهشت ماه 1402 نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام نموده‌اند و برای آنها درخواست خودرو کوییک آر با گیربکس اتوماتیک با اولویت سال 1402 تائید گردیده است، می‌رساند امکان انتخاب صرفاً یکی از محصولات مطابق شرایط ذیل فراهم شده است. بدیهی است جهت سایر متقاضیان که در خواست ایشان خودروی مذکور نبوده است متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت:

سومین فراخوان ثبت نام یکپارچه سایپا

متقاضیان حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است، می‌توانند از روز دوشنبه مورخ 1402/03/01 با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده‌اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای ثبت نام شاهین

پیرو بخشنامه به شماره 68573 سایپا، به اطلاع نمایندگی‌ها و متقاضیان حائز شرایطی که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در و اردیبهشت ماه سال 1402 نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام نموده‌اند و درخواست تحویل خودرو ایشان در طرح زمستان سال 1402 تائید گردیده است، می‌رساند شرایط فروش محصولات به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

دومین فرخوان ثبت نام یکپارچه سایپا

بدیهی است جهت سایر متقاضیان که درخواست ایشان خودروی مذکور نبوده است متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت می پذیرد. متقاضیان حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است، می‌توانند از روز یکشنبه مورخ 1402/02/31 با مراجعــه بــه ســایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام نمایند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

فراخوان سایپا برای ثبت نام کوییک و ساینا

به اطلاع متقاضیان حائز شرایطی که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در اردیبهشت ماه سال جاری، نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام نموده‌اند و درخواست تحویل خودرو ایشان با اولویت طرح فروش فوق العاده تائید گردیده، می‌رساند شرایط فروش محصولات سایپا به شرح ذیل اعلام می گردد. بدیهی جهت سایر متقاضیان طرح مذکور که اولویت تحویل ایشان بصورت فوق العاده نبوده است متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت:

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا
شرایط فروش فوق العاده سایپا - اردیبهشت 1402

متقاضیانی که پیامک امکان واریز وجه برای ایشان، از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است می‌توانند از ساعت 11 روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

پیش فروش وانت 151: اردیبهشت 1402

با اعلام شرکت خودروسازی سایپا، طرح پیش فروش پراید 151 در دو مدل مختلف، ویژه اردیبهشت‌ماه 1402 اعلام شده است. ثبت نام وانت 151، از ساعت 14 روز شنبه 23 اردیبهشت‌ماه و از طریق سامانه فروش اینترنتی سایپا، آغاز می‌شود:

شرایط پیش فروش وانت 151 - اردیبهشت 1402
مدل 151 معمولی 151 کانوپی
پیش پرداخت 110 میلیون 125 میلیون

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

براساس بخشنامه پیش فروش پراید 151، قیمت خودروها بصورت علی‌الحساب بوده و قیمت نهایی، در زمان تحویل مشخص می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

آغاز واریز وجه برندگان سامانه یکپارچه

ثبت نام نهایی از برندگان شرکت خودروسازی سایپا که از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو اقدام کرده بودند، از روز دوشنبه 28 فروردین‌ماه 1402 آغاز شده است. شرکت سایپا ضمن اعلام این خبر، گفته که برندگان می‌توانند از طریق سامانه فروش اینترنتی سایپا، جهت واریز وجه خودروها اقدام نمایند. 

آخرین مهلت سایپا جهت ثبت نام نهایی برندگان فروش یکپارچه خودرو، پایان روز چهارشنبه 30 فروردین‌ماه خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط ثبت نام برندگان فروش یکپارچه سایپا (PDF) ««

قیمت جدید محصولات سایپا: فروردین 1402

پس از اعلام قیمت کارخانه‌ای محصولات سایپا در سال 1402 که با مجوز شورای رقابت و سازمان حمایت به تصویب رسید، حالا شرکت خودروسازی سایپا، قیمت نهایی محصولاتش را اعلام کرده است.

قیمت نهایی محصولات سایپا در فروردین 1402
قیمت نهایی محصولات سایپا در فروردین 1402

قیمت‌های جدول فوق، با احتساب هزینه‌های جانبی (مالیات، عوارض، شماره گذاری، بیمه و ...) بوده و همان قیمتی است که مصرف کننده نهایی باید پرداخت کند.

پیش فروش وانت سایپا: 24 فروردین 1402

طرح پیش فروش وانت سایپا با موعد تحویل تیر لغایت مهرماه سال جاری، از روز پنجشنبه 24 فروردین‌ماه 1402 آغاز می‌شود. ثبت نام وانت 151 سایپا، از ساعت 10 صبح شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد.

شرایط پیش فروش وانت 151 سایپا در فروردین 1401
شرایط پیش فروش وانت 151 سایپا در فروردین 1401

براساس بخشنامه پیش فروش سایپا، قیمت وانت 151 بصورت علی الحساب بوده و قیمت قطعی خودرو در زمان تحویل، به اطلاع خریداران می‌رسد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط پیش فروش وانت 151 سایپا (PDF) ««

قیمت کارخانه ای سایپا در سال 1402

پس از کسب مجوز از شورای رقابت، شرکت خودروسازی سایپا در تاریخ 20 فروردین‌ماه 1402، قیمت کارخانه‌ای محصولاتش را افزایش داد.

»» دانلود لیست قیمت کارخانه ای سایپا ««

محصولات پرتیراژ شرکت سایپا، بطور متوسط 17 تا 18 درصد افزایش قیمت داشته‌اند. مبنای قیمت‌گذاری محصولات سایپا، گزارش شش ماهه اول حسابرسی در سال 1401 بوده که توسط سازمان حسابرسی انجام شده است.

قیمت کارخانه ای سایپا (کلیک کنید)

گفتنی است قیمت کارخانه ای سایپا، که از آذرماه 1400 تاکنون هیچگونه افزایشی پیدا نکرده بود، همان قیمت خام (قیمت پایه) خودروهاست و سایر هزینه‌های جانبی مانند عوارض شماره گذاری، عوارض شهرداری، مالیات ارزش افزوده، مالیات هوای پاک، بیمه شخص ثالث و ... در آنها لحاظ نشده است.

برهمین اساس، خودروهایی که در سال 1401 و در قالب طرح یکپارچه پیش فروش خودروهای داخلی عرضه شد و متقاضیان ثبت نام کردند، بر اساس قیمت‌های جدید سایپا تحویل خواهد شد و این مورد در قراردادها نیز ذکر شده است. بنابراین تمام کسانی که در این طرح ثبت نام کردند خودروها را با قیمت‌های مصوب جدید تحویل خواهند گرفت. 


قیمت خودرو سایپا در سال 1403

در جدول زیر، جدیدترین قیمت نمایندگی سایپا در سال 1403 را مشاهده می‌کنید:

زمان فروردین
اطلس G 405.073
 
کوییک SR استاندارد 85گانه -
کوییک S استاندارد 85گانه -
کوییک GX-L با ESC -
کوییک GXR-L با ESC 379.844
 
ساینا S دوگانه سوز -
ساینا S تیپ DA -
ساینا S استاندارد 85گانه -
 
شاهین G با ESC -
شاهین GL با ESC 423.742
شاهین G اتومات CVT 649.078
 
وانت 151 تیپ DA 260.132
وانت 151 تیپ DA با لاینر -

*در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.

جهت اطلاع از آخریت قیمت روز خودروها و همچنین جدیدترین قیمت محصولات سایپا در نمایندگی و بازار، لینک های زیر را ببینید:

»» قیمت روز خودرو
»» قیمت روز محصولات سایپا

قیمت خودرو سایپا در سال 1402

در جدول زیر، جدیدترین قیمت نمایندگی سایپا در سال 1402 را مشاهده می‌کنید:

زمان فروردین خرداد شهریور آبان بهمن
کوییک دنده‌ای - 201.180 - - -
کوییک دنده‌ای DA سفید - - 238.396 238.396 -
کوییک دستی DA تنوع رنگ - - - 238.664 -
کوییک اتومات پلاس 327.087 ثابت - - -
 
کوییک R دستی 255.999 256.031 - - -
کوییک R پلاس اتومات 338.484 ثابت - - -
 
کوییک S 268.194 268.840 - - -
کوییک SR - - 270.587 286.252 -
کوییک SR با 85گانه - - - 292.628 -
کوییک S تیپ DA - - - 276.120 -
کوییک S تیپ DA با 85گانه - - - 287.966 294.500
 
کوییک GX-L - - - 359.974 -
کوییک GX-L با ESC - - - 363.266 -
کوییک GXR-L - - - 371.629 -
کوییک GXR-L با ESC - - - - 374.720
 
ساینا S - 248.726 - - -
ساینا S تیپ DA - 254.760 291.556 323.757 -
ساینا S تیپ DA با 85گانه - - 326.329 330.490 335.464
ساینا S گازسوز 261.110 283.128 - - -
ساینا S اتومات 330.932 ثابت - - -
 
شاهین G 425.166 ثابت - - -
شاهین G با ESC - - - 435.199 -
شاهین GL با ESC - - - 409.050 418.299
شاهین G اتومات CVT - - - 641.718 -
 
وانت 151 217.521 - - - -
وانت 151 تیپ DA 221.279 236 239.032 259.034 -

*در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.

قیمت خودرو سایپا در سال 1401

در جدول زیر، جدیدترین قیمت نمایندگی سایپا در سال 1401 را مشاهده می‌کنید:

زمان بهار تابستان پاییز زمستان
وانت 151 150.5 160.7 169.8 199.8
 
ساینا - 124.7 توقف تولید
ساینا پلاس - 144.7 توقف تولید
ساینا S 169.8 169.8 169.9
 
تیبا صندوقدار 119.9 ثابت توقف تولید
تیبا صندوقدار پلاس - 141.8 توقف تولید
تیبا 2 - 126.9 توقف تولید
تیبا 2 پلاس - 144.1 توقف تولید
 
کوییک 168 168.2 ثابت
کوییک R - 178.1 ثابت
کوییک R پلاس اتومات - - 288.1
کوییک R پلاس اتومات آپشنال - - 297.5
کوییک S - 184.6 184.8
کوییک اتومات پلاس - 277.8 287.8
 
شاهین G 344.5 344.7 ثابت

*در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.

قیمت خودرو سایپا در سال 1400

در جدول زیر، جدیدترین قیمت نمایندگی سایپا در سال 1400 را مشاهده میکنید.

زمان اردیبهشت مهر آبان آذر دی بهمن
وانت 151 105.1 124.9 - 146.9 148.1 149.6
وانت 151 آپشنال 107.8 146.8 - 172.7 174 175.6
 
ساینا 104.6 ثابت 120.8 122.8 123.9 ثابت
ساینا پلاس 121.4 ثابت - - - -
ساینا S 142.5 ثابت 164.8 167.5 169 ثابت
 
تیبا صندوقدار 100.6 ثابت 116.2 118.1 118.3 119.1
تیبا صندوقدار پلاس - 119 - - - -
تیبا 2 106.5 ثابت 123.1 125 125.3 126.1
تیبا 2 پلاس - 120 - - - -
 
کوییک 141 ثابت 162.8 165.8 167.2 ثابت
کوییک R 149.4 ثابت 172.4 175.6 177.2 ثابت
کوییک S 154.9 ثابت 178.8 182.2 183.8 ثابت
کوییک اتومات پلاس - - 265.6 274.6 277 ثابت
 
شاهین G 291.8 ثابت 341.2 343.6 346.7 343.6

*در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.

قیمت خودرو سایپا در سال 1399

در جدول زیر، جدیدترین قیمت محصولات سایپا در سال 1399 را براساس دعوتنامه های صادر شده برای مشتریان این شرکت، مشاهده می کنید.

تغییرات قیمت نمایندگی محصولات سایپا در سال 99
زمان اردیبهشت خرداد تیر مرداد مهر آبان
پراید 151 40.7 48.4 65.4 ثابت ثابت 91
پراید 151 پلاس 58.1 - 81.4 ثابت - -
 
کوییک 61.7 79.4 94.4 ثابت - 129.7
کوییک R 68.8 88.6 101.6 ثابت - 140
 
تیبا صندوقدار فولادی 44 - 71.2 ثابت ثابت 87
تیبا صندوقدار آپشنال - - - 87.2 - -
 
تیبا 2 فولادی 51.9 60.6 77.8 ثابت ثابت 95.4
تیبا 2 پلاس 66 75.6 90.8 ثابت - -
 
ساینا فولادی 56.5 61.2 76.2 ثابت ثابت 92.9
ساینا آپشنال - - 91.2 ثابت - -

*در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.


سایت ثبت نام ماشین سایپا

برای اطلاع از آخرین شرایط فروش فوری سایپا، شرایط فروش فوق العاده سایپا و شرایط پیش فروش سایپا و همچنین جهت اطلاع از نحوه ثبت نام سایپا، به سایت ثبت نام سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com مراجعه کنید.

شرایط فروش اقساطی سایپا

شرکت سایپا، مدت‌هاست که طرح فروش اقساطی سایپا را متوقف کرده است و فقط شرایط فروش فوق العاده سایپا (یا شرایط فروش فوری سایپا)، شرایط پیش فروش عادی سایپا و شرایط پیش فروش مشارکتی سایپا برای مشتریان این شرکت، قابل انتخاب هستند. بنابراین اگه در فضای مجازی، با آگهی‌هایی تحت عنوان «شرایط فروش اقساطی سایپا» یا «فروش اقساطی سایپا تحویل فوری» مواجه شدید، مطمئن باشید که این نوع از فروش خودرو، هیچ ارتباطی به شرکت سایپا ندارد.

>> برای خرید خودرو اقساطی در سایت باما کلیک کنید <<

همچنین برای دیدن آخرین آگهی‌های محصولات سایپا و همچنین آگهی‌های به روز فروش اقساطی سایپا، می‌توانید لینک‌های فروش اقساطی سایپا و خرید و فروش خودرو سایپا را نیز مشاهده کنید.

شرایط ثبت نام سایپا برای مادران

براساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، شرکت سایپا از اسفندماه 1400، طرح فروش محصولاتش را برای مادران آغاز کرده است. ثبت نام سایپا برای مادران، دو شرط مهم دارد:

 • مادران باید دارای دو فرزند (یا بیشتر) باشند.
 • تاریخ تولد فرزند دوم مادران، باید بعد از 19 آبان 1400 باشد.

جزییات کامل فروش سایپا ویژه طرح حمایت از جوانی جمعیت را در مقاله ثبت نام سایپا برای مادران مطالعه کنید.

قوانین ثبت نام خودرو سایپا

مواردی که در ادامه مطالعه می کنید، قوانین و شرایطی است که مشتریان خرید خودرو در طرح های پیش فروش سایپا، فروش اقساطی سایپا و همچنین فروش فوری سایپا باید آنها را رعایت کنند. بدیهی است در صورت انجام ثبت نام بدون رعایت شرایط زیر، مسولیت باطل شدن قرارداد یا تبعات ناشی از عدم رعایت قوانین، برعهده مشتری است. 

1- در ثبت نام اینترنتی سایپا، به هر کد ملی، فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.  

2- هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از سایپا و ایران خودرو است؛ بنابراین مشتریان یا باید در ثبت نام سایپا شرکت کنند یا باید برای ثبت نام ایران خودرو اقدام کنند.

3- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو سایپا، باید ۱۸ سال باشد.

4- داشتن گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) الزامی است. در صورتیکه ثبت نام سایپا را بدون داشتن گواهینامه، انجام دهید، به مدت 3 سال از شرکت در شرایط فروش فوری سایپا و پیش فروش محصولات سایپا و ایران خودرو، محروم می شوید.

5- در قراردادهای پیش فروش سایپا، امکان صلح (خرید انصرافی) و امکان انتقال خودرو بصورت وکالتی، وجود ندارد.

6- متقاضی ثبت نام سایپا، طی 48 ماه گذشته نباید ثبت نام یا صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو داشته باشد.

7- متقاضی خودرو سایپا، نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد. در صورت عدم رعایت این قانون، فرد متقاضی به مدت 3 سال، امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

8- شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا (که در آینده، وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت سایپا واریز می گردد)، الزاما باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی خواهد بود.

9- شماره تلفن همراه اعلام شده، باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

10- کدپستی متقاضی ثبت نام سایپا و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری، باید از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نیست.

11- در صورتیکه مشتری، حداکثر 3 ماه پس از تاریخ تحویل خودرو، برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

12- در مراجعه مشتریان به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا، پیمایش (کارکرد) حداقل 1000 کیلومتر الزامی است.

13- ثبت نام سایپا برای مشتریان حقوقی، امکان پذیر نیست.

14- در قراردادهای پیش فروش سایپا، سود مشارکت و سود انصراف درنظرگرفته نشده و معادل صفر است.

15- در صورتیکه متقاضی خرید خودرو، در قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو گروه سایپا و ایران خودرو، انتخاب شده باشد، امکان شرکت در طرح‌های پیش فروش سایپا یا شرکت در طرح های فروش فوری سایپا را نخواهد داشت.

16- پیش فروش سایپا با قیمت غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، اخذ نمی گردد.

17- ظرفیت ثبت نام مشتریان در طرح‌های پیش فروش سایپا یا فروش فوری سایپا، متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپاست.

18- در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو، جهت انتخاب متقاضیان نهایی برگزار می شود.

19- فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت سایپا و همچنین از طریق ارسال پیامک، ظرف 3 روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

20- پس از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا، منتخبین باید طی 48 ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو (به صورت على الحساب)، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل، اقدام نمایند.

21- در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام برنده قرعه کشی، باطل شده و فرد دیگری جایگزین آن خواهد شد.

22- در قراردادهای پیش فروش سایپا و همچنین قراردادهای فروش اقساطی سایپا، قیمت نهایی خودرو معادل قیمت روز شرکت و بر اساس قیمت زمان تحویل (مندرج در قرارداد مشتریان) محاسبه خواهد شد. مابه التفاوت قیمت خودرو نیز، در زمان ارسال دعوتنامه و به قیمت روز سایپا، از مشتریان اخذ خواهد شد.

23- رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.

24- در صورتی که پس از امضای قرارداد، بر حسب ضرورت و یا برحسب الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت سایپا ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس ضوابط و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

25- امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروهای سایپا بصورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت، از مشتریان اخذ می گردد.

26- در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت سایپا، خسارت تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا به شرط تکمیل وجه قرار داد مطابق با شرایط بخشنامه) و از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (12 درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

نحوه ثبت نام اینترنتی سایپا

سایت فروش سایپا، به سامانه امتا (سامانه یکپارچه احراز هویت تجارت الکترونیک) متصل شده است. به همین دلیل نیز تغییراتی در نحوه ثبت نام اینترنتی سایپا و نحوه ورود مشتریان به سایت فروش سایپا، ایجاد شده که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

1- به سایت ثبت نام اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کنید و از منوی بالای صفحه، گزینه «ورود / ثبت نام» را انتخاب کنید.

2- مطابق تصویر زیر، بعد از وارد کردن کد ملی و رمز عبور، گزینه «ورود» را کلیک کنید. همچنین اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید، گزینه «بازیابی رمز عبور» را بزنید. اگر هم اطلاعات شما در سایت اینترنتی فروش سایپا وجود ندارد، باید گزینه «تاکنون ثبت نام نکرده اید؟» را انتخاب کنید.

ثبت نام سایپا

3- بعد از بارگذاری صفحه، به سامانه امتا هدایت میشوید. مطابق تصویر زیر، حالا باید شماره تفلن همراه‌تان را وارد کنید. دقت داشته باشید که این شماره همراه باید فعال بوده و متعلق به مشتری باشد. بعد از کلیک بر روی «ادامه»، کد احراز هویت برای‌تان پیامک میشود.

ثبت نام شرکت سایپا

4- مطابق تصویر زیر، حالا باید کد ملی، تاریخ تولد و همچنین کد ارسال شده را در این کادر وارد کرده و سپس گزینه «ثبت و تایید» را کلیک کنید. اما اگر پیامکی به دست‌تان نرسیده، باید گزینه «ارسال مجدد کد تایید» را انتخاب کنید.

فروش اینترنتی سایپا

5- در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله قبل، مطابق تصویر زیر، به صفحه اجازه دسترسی منتقل میشوید. در این حالت باید گزینه «اعطای مجوز ورود یکپارچه» را انتخاب کنید. اما اگر از ادامه ثبت نام منصرف شده اید، گزینه «عدم اعطای مجور ورود یکپارچه» را انتخاب کنید.

ثبت نام خودرو سایپا

6- در این قسمت، به صفحه تعیین رمز منتقل می شوید. حالا باید رمز عبورتان را یکبار (در کادر سمت راست) تایپ کنید. یکبار هم برای تایید نهایی (در کادر سمت چپ) دوباره آنرا وارد کنید. با انتخاب گزینه «تایید»، از این به بعد میتوانید با کد ملی و رمز عبور، به سایت اینترنتی فروش سایپا وارد شوید.

سایت سایپا فروش

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره نحوه ثبت نام و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر، کافی است با مرکز تماس گروه خودروسازی سایپا به شماره تلفن 096550 تماس بگیرید.   


اخبار مهم شرکت سایپا

جدیدترین و به روزترین خبرها از شرکت سایپا، مانند اخبار طرح تبدیل سایپا، اخبار کارت طلایی سایپا، اخبار مزایده اینترنتی سایپا، اخبار سرویس سایپا و اخبار تولید سایپا را در مطالب منتخب زیر مطالعه کنید:


شرایط جدید واردات خودرو

جزییات آیین نامه جدید واردات خودرو، شرایط انتخاب واردکنندگان جدید خودرو، قیمت خودروهای وارداتی به ایران و زمان ورود خودروهای خارجی به ایران را در مقاله واردات خودروهای خارجی مطالعه کنید. 

آرشیو

فروش سایپا ویژه عید فطر

18 فروردین 1403
دانلود فایل PDF

فروش سایپا ویژه نوروز 1403

16 اسفند 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا ویژه عید شعبان 1402

30 بهمن 1402
دانلود فایل PDF

افزایش ظرفیت فروش عادی سایپا ویژه دهه فجر 1402

16 بهمن 1402
دانلود فایل PDF

فروش ویژه دهه فجر 1402

10 بهمن 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده کوییک GXL

7 بهمن 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا شاهین اتومات - فراخوان 61

1 بهمن 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش کوییک GXR - فراخوان 62

1 بهمن 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا کوییک - فراخوان 59

25 دی 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا شاهین اتومات - فراخوان 56

20 دی 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا کوییک - فراخوان 54

18 دی 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا کوییک - فراخوان 52

13 دی 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا شاهین اتومات - فراخوان 50

4 دی 1402
دانلود فایل PDF

ثبت نام یکپارچه سایپا

2 دی 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا اطلس - فراخوان 47

28 آذر 1402
دانلود فایل PDF

کاتالوگ کوییک GXR

27 آذر 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده ساینا - فراخوان 43

18 آذر 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده شاهین اتومات - فراخوان 40

18 آذر 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا اطلس - فراخوان 45

14 آذر 1402
دانلود فایل PDF

کاتالوگ سینوگلد جانژینگ وارداتی

14 آذر 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده کوییک SR - فراخوان 35 و 36

23 آبان 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده شاهین اتومات - فراخوان 34

20 آبان 1402
دانلود فایل PDF

فروش کوییک اس - فراخوان 26

10 آبان 1402
دانلود فایل PDF

فروش ساینا اس - فراخوان 25

9 آبان 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا - فراخوان 22

30 مهر 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا در طرح جوانی - فراخوان 11

30 مهر 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش وانت 151 سایپا

27 مهر 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده وانت 151

14 مهر 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده وانت 151 سایپا

22 شهریور 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش وانت 151

12 شهریور 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا - فراخوان 13

6 شهریور 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا - فراخوان 12

30 مرداد 1402
دانلود فایل PDF

کاتالوگ جدید سایپا شاهین

28 مرداد 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا - فراخوان 10

25 مرداد 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده وانت 151 با قیمت جدید

23 مرداد 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا - فراخوان 8

17 مرداد 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش کوییک آر و ساینا اس- فراخوان 7

3 مرداد 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش کوییک اس - فراخوان 6

31 تیر 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده ساینا و کوییک - فراخوان 5

21 تیر 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده ساینا اس - فراخوان 4

14 تیر 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش شاهین جی - فراخوان 3

13 تیر 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش ساینا و کوییک - فراخوان 2

27 خرداد 1402
دانلود فایل PDF

فراخوان پیش فروش کوییک اس

25 خرداد 1402
دانلود فایل PDF

فراخوان فروش فوق العاده ساینا اس گازسوز

23 خرداد 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده وانت 151 با قیمت جدید

21 خرداد 1402
دانلود فایل PDF

فراخوان پیش فروش شاهین

1 خرداد 1402
دانلود فایل PDF

فراخوان پیش فروش کوییک

1 خرداد 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا

30 اردیبهشت 1402
دانلود فایل PDF

فراخوان فروش فوق العاده ساینا و کوییک

30 اردیبهشت 1402
دانلود فایل PDF

کاتالوگ سایپا کوییک GX

24 اردیبهشت 1402
دانلود فایل PDF

کاتالوگ سایپا ساینا GX

24 اردیبهشت 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش وانت 151

23 اردیبهشت 1402
دانلود فایل PDF

شرایط ثبت نام برندگان فروش یکپارچه

28 فروردین 1402
دانلود فایل PDF

قیمت محصولات سایپا

27 فروردین 1402
دانلود فایل PDF

پیش فروش وانت 151

21 فروردین 1402
دانلود فایل PDF

کاتالوگ شاهین CVT

15 فروردین 1402
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا 151 لاینر

18 اسفند 1401
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا 1401

28 بهمن 1401
دانلود فایل PDF

لیست قیمت سایپا در بهمن 1401

26 بهمن 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده وانت 151

23 بهمن 1401
دانلود فایل PDF

تمدید پیش فروش سایپا 1401 در دهه فجر

18 بهمن 1401
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا 1401 در دهه فجر

11 بهمن 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا 1401

2 بهمن 1401
دانلود فایل PDF

افتتاح حساب وکالتی برای متقاضیان پیش فروش

22 دی 1401
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا

20 دی 1401
دانلود فایل PDF

عرضه سایپا در بورس کالا 1401 - مرحله 3

14 دی 1401
دانلود فایل PDF

عرضه سایپا در بورس کالا 1401 - مرحله 2

27 آذر 1401
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا در آذر 1401

15 آذر 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده کوییک 1401

10 آذر 1401
دانلود فایل PDF

فروش بدون قرعه کشی سایپا در آذر 1401

4 آذر 1401
دانلود فایل PDF

قیمت سایپا 1401 در آبان

16 آبان 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوری و فوق العاده سایپا 1401 در آبان

10 آبان 1401
دانلود فایل PDF

پیش فروش شاهین 1401

28 مهر 1401
دانلود فایل PDF

قیمت کارت طلایی سایپا از شهریور 1401

4 مهر 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده شاهین 1401

30 شهریور 1401
دانلود فایل PDF

فروش یکپارچه سایپا 1401 - مرحله 3

16 شهریور 1401
دانلود فایل PDF

کاتالوگ کوییک R دنده ای

12 شهریور 1401
دانلود فایل PDF

کاتالوگ کوییک R پلاس اتوماتیک

12 شهریور 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده کوییک بدون قرعه کشی

8 مرداد 1401
دانلود فایل PDF

فروش سایپا یکپارچه - مرحله 3

23 تیر 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده وانت 151

16 تیر 1401
دانلود فایل PDF

فروش سایپا یکپارچه - مرحله 2

1 تیر 1401
دانلود فایل PDF

قیمت کارت طلایی سایپا

10 خرداد 1401
دانلود فایل PDF

فروش سایپا یکپارچه - مرحله 1

26 اردیبهشت 1401
دانلود فایل PDF

فروش شاهین بدون قرعه کشی - مرحله 2

7 اردیبهشت 1401
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا 1401 - مرحله 2

5 اردیبهشت 1401
دانلود فایل PDF

ثبت نام سایپا 1401 ویژه مادران - مرحله 3

5 اردیبهشت 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا 1401 - مرحله 1

28 فروردین 1401
دانلود فایل PDF

ثبت نام سایپا 1401 ویژه مادران - مرحله 2

28 فروردین 1401
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا 1401 - مرحله 1

15 فروردین 1401
دانلود فایل PDF

ثبت نام سایپا 1401 ویژه مادران - مرحله 1

15 فروردین 1401
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا - مرحله 22

16 اسفند 1400
دانلود فایل PDF

ثبت نام خودرو سایپا ویژه مادران - مرحله 2

16 اسفند 1400
دانلود فایل PDF

اولین پیش فروش سایپا در اسفند 1400

11 اسفند 1400
دانلود فایل PDF

پیش فروش سایپا ویژه مادران - مرحله 1

11 اسفند 1400
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا - مرحله 21

3 اسفند 1400
دانلود فایل PDF

دومین پیش فروش سایپا در بهمن 1400

26 بهمن 1400
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا - مرحله 20

19 بهمن 1400
دانلود فایل PDF

اولین پیش فروش سایپا در بهمن 1400

12 بهمن 1400
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا - مرحله 19

5 بهمن 1400
دانلود فایل PDF

دومین پیش فروش سایپا در دی 1400

28 دی 1400
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا - مرحله 18

21 دی 1400
دانلود فایل PDF

پیش فروش یکساله و مشارکتی سایپا

14 دی 1400
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا - مرحله 17

7 دی 1400
دانلود فایل PDF

پیش فروش یکساله و مشارکتی سایپا

30 آذر 1400
دانلود فایل PDF

فروش فوق العاده سایپا - مرحله 16

23 آذر 1400
دانلود فایل PDF

قیمت کارخانه ای محصولات سایپا

17 آذر 1400
دانلود فایل PDF

هفتمین فروش فوق العاده سایپا در 1400

17 آذر 1400
دانلود فایل PDF

پنجمین پیش فروش سایپا در 1400

29 آبان 1400
دانلود فایل PDF

قیمت جدید محصولات سایپا - پاییز 1400

19 آبان 1400
دانلود فایل PDF

ششمین فروش فوق العاده سایپا در 1400

3 آبان 1400
دانلود فایل PDF

پنجمین فروش فوق العاده سایپا در 1400

29 شهریور 1400
دانلود فایل PDF

چهارمین فروش فوق العاده سایپا در 1400

8 شهریور 1400
دانلود فایل PDF

چهارمین پیش فروش سایپا در 1400

17 مرداد 1400
دانلود فایل PDF

سومین پیش فروش سایپا در 1400

24 تیر 1400
دانلود فایل PDF

فروش فوری و پیش فروش کوییک آر

15 تیر 1400
دانلود فایل PDF

دومین فروش فوق العاده سایپا در 1400

18 خرداد 1400
دانلود فایل PDF

اولین فروش فوق العاده سایپا در 1400

4 خرداد 1400
دانلود فایل PDF

قیمت محصولات سایپا در خرداد 1400

3 خرداد 1400
دانلود فایل PDF

اولین پیش فروش سایپا در 1400

20 اردیبهشت 1400
دانلود فایل PDF

هفتمین فروش فوق العاده - ویژه عید تا عید

9 اسفند 1399
دانلود فایل PDF

ششمین فروش فوق العاده - بهمن 99

19 بهمن 1399
دانلود فایل PDF

پنجمین فروش فوق العاده - دی 99

24 دی 1399
دانلود فایل PDF

دستورالعمل تطبیق کد ملی با موبایل

15 دی 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش مشارکتی - دی 99

7 دی 1399
دانلود فایل PDF

چهارمین فروش فوق العاده 99

17 آذر 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش مشارکتی - اذر 99

3 آذر 1399
دانلود فایل PDF

سومین فروش فوق العاده 99

19 آبان 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش یکساله سایپا - ابان 99

6 آبان 1399
دانلود فایل PDF

قیمت کارخانه - پاییز 99

6 آبان 1399
دانلود فایل PDF

دومین فروش فوق العاده 99

23 مهر 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش یکساله سایپا - مهر 99

8 مهر 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش مشارکتی سایپا - شهریور 99

14 شهریور 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش مشارکتی سایپا

24 مرداد 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش مشارکتی سایپا

4 مرداد 1399
دانلود فایل PDF

قیمت کارخانه‌ - تابستان 99

2 مرداد 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش مشارکتی سایپا

29 تیر 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش یکساله سایپا

22 تیر 1399
دانلود فایل PDF

اطلاعیه سایپا درباره دعوتنامه خودروهای تبدیلی

14 تیر 1399
دانلود فایل PDF

پیش فروش یکساله سایپا - ویژه خرداد

19 خرداد 1399
دانلود فایل PDF

فهرست برندگان قرعه کشی سایپا

18 خرداد 1399
دانلود فایل PDF

اولین فروش فوق العاده 99

3 خرداد 1399
دانلود فایل PDF

بخشنامه الزامی شدن نصب پلاک

29 اردیبهشت 1399
دانلود فایل PDF

راهنمای ثبت نام مشتریان در سایت

15 اردیبهشت 1399
دانلود فایل PDF

اولین پیش فروش اردیبهشت 99

4 اردیبهشت 1399
دانلود فایل PDF

طرح تبدیل پیش فروش معوق اسفند 98

2 اردیبهشت 1399
دانلود فایل PDF

دومین پیش فروش اسفند

6 اسفند 1398
دانلود فایل PDF

اولین پیش فروش اسفند

1 اسفند 1398
دانلود فایل PDF

سومین پیش فروش بهمن

26 بهمن 1398
دانلود فایل PDF

دومین پیش فروش ویژه دهه فجر

23 بهمن 1398
دانلود فایل PDF

پیش فروش ویژه دهه فجر (تکمیلی)

12 بهمن 1398
دانلود فایل PDF

پیش فروش اینترنتی انواع محصولات

2 بهمن 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: کوییک آر

1 بهمن 1398
دانلود فایل PDF

پیش فروش اینترنتی انواع محصولات

28 دی 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: کوییک دنده ای

10 دی 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: کوییک دنده ای

9 دی 1398
دانلود فایل PDF

پیش فروش انواع محصولات ویژه دی

7 دی 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151

2 دی 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151

30 آذر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151

27 آذر 1398
دانلود فایل PDF

پیش فروش انواع محصولات ویژه آذر

20 آذر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 131

19 آذر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 131

17 آذر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 131

12 آذر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 131

11 آذر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی انواع محصولات سایپا

2 آذر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 111-131

20 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی انواع محصولات سایپا

18 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: کوئیک R-تیبا 2 پلاس-زامیاد دیزلی

12 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

9 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

8 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

6 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

4 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

1 آبان 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

30 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

29 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

28 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

25 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

24 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

23 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

21 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-131-کوییک

20 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

17 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

15 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

15 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-نیسان بنزینی

14 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 131-تیبا-نیسان بنزینی

13 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

11 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

10 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

8 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

7 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

6 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

3 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

3 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

2 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-نیسان بنزینی

1 مهر 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

31 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

30 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

28 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

27 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

طرح تبدیل و تغییر رنگ تیبا و ساینا

27 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

26 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا

24 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-سراتو

23 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-ساینا

21 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

17 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

16 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

14 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

13 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا-سراتو

12 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا-سراتو

11 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا-سراتو

9 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

4 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا-زامیاد

4 شهریور 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: سراتو-ساینا

26 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

20 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: 151-تیبا-ساینا

19 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: زامیاد-151-ساینا

17 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: زامیاد-151-تیبا-ساینا

16 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: زامیاد-151-111-ساینا

15 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش اینترنتی: زامیاد-151-تیبا-ساینا

14 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش نقدی و اعتباری:زامیاد-111-151-ساینا

13 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش نقدی و اعتباری:زامیاد-151-تیبا-ساینا

12 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش اعتباری 151-تیبا-ساینا

8 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش نقدی و اعتباری 111-151-ساینا

7 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش فوری 151 و ساینا

5 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش فوری 131 و 151

1 مرداد 1398
دانلود فایل PDF

فروش فوری سراتو ویژه نمایندگی ها

25 تیر 1398
دانلود فایل PDF

فروش فوری اعتباری سایپا

7 خرداد 1398
دانلود فایل PDF

پیش فروش نوروزی سایپا

15 اسفند 1397
دانلود فایل PDF

شرایط خرید انصرافی سایپا

12 اسفند 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش فوری سایپا - مرحله اول

30 بهمن 1397
دانلود فایل PDF

شرایط پیش فروش سایپا - ویژه دهه فجر

24 بهمن 1397
دانلود فایل PDF

پیش فروش پراید و تیبا

21 آذر 1397
دانلود فایل PDF

ارسال دعوتنامه‌های X100 و X200

26 آبان 1397
دانلود فایل PDF

ارسال دعوتنامه چانگان و 151 با موعد مهر

16 آبان 1397
دانلود فایل PDF

شرایط پیش‌فروش سایپا

26 مهر 1397
دانلود فایل PDF

شرایط پیش‌فروش 40 هزارتایی سایپا

13 شهریور 1397
دانلود فایل PDF

شرایط پیش‌فروش نقدی پراید و ساینا

21 مرداد 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش فوری اعتباری آریو

10 مرداد 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش اینترنتی سایپا

10 مرداد 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش تابستانه سایپا

15 تیر 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش سایپا 151

12 تیر 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش نقدی ساینا اتومات

10 تیر 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش اعتباری آریو اتومات

9 تیر 1397
دانلود فایل PDF

شرایط فروش فوری سایپا

2 تیر 1397
دانلود فایل PDF
دیدگاه کاربران
ناشناس 2 روز پیش
چرا کوییک نمیاد رو سایت بخدا من هر چه طلا داشتم فروختم
پاسخ
0
0
0
Alireza88012 1403/1/6
سلام اسفند ماه سال 1401 کوییکR اتوماتیک نوشتم قرار بود اول اسفندماه سال 1402 پیامک تکمیل وجه بیاد و هفته 4 اسفند ماه ماشین رو تحویل بدن ولی امروز 6 فروردین ماه سال 1403 هنوز دعوتنامه نیومده کسی میدونه کی پیامک تکمیل وجه کی میاد؟؟
پاسخ
0
0
0
Momo23 1402/5/18
این ماشین‌ها مفتش گرونه حیف از پول نیست بری زحمت بکشی بدی این آشغالها رو سوار بشی
پاسخ
0
1
2
عالیخانی 1402/5/17
تفاوت ماشین ایرانی وخارجی.باماشین ایرانی هرروزبه یادخداوپیامبرامیافتی وصداشون میکنی مثلایاابوالفضل یاخداخودت کمکمون کن ولی ماشین خارجی بی دینت میکنه واصلا خدارویادنمیکنی
پاسخ
0
2
1
45mary 1400/11/28
سلام یک سال ما خودرو ثبت نام کردیم قراربود نیمه دوم بهمن تحویل بدن هنوز هیچ خبری نیست تکلیف ما چیه
پاسخ
0
0
1