تیونینگ فورد F-150 توسط راش

شرکت راش اقدام به معرفی پکیج ارتقاء برای فورد F-150 مدل 2021 کرده تا نظر طیف بیشتری از خریداران را به سوی این خودرو جلب نماید.

قیمت پایه این پکیج از 16,745 دلار آغاز شده که با سفارش هریک از موارد، به رقم نهایی اضافه خواهد شد.جلوپنجره جدید با نشان راش و 3 چراغ LED جانمایی شده داخل آن، ورودی هوای بزرگتر داخل سپر جلو و مسیر خروج هوای گرم پیشرانه از گلگیر، نخستین موارد جالب توجه در ظاهر این خودرو هستند.

لبه گلگیرهای جدید باعث افزایش 7 سانتی‌متری عرض بدنه شده ولی فضای کافی برای نصب رینگ‌های خاکستری تیره 20 اینچی با تایرهای 33 اینچی را فراهم نموده است.

با پرداخت 325 دلار اضافه، پکیج گرافیک شامل جزئیات مشکی روی کاپوت، سقف، در محفظه بار و بخش پایینی درها روی بدنه F-150 قرار می­‌گیرد.

ارتقاء فنی پیکاپ فورد مواردی شامل بهسازی سیستم تعلیق با افزایش 5 سانتی‌متری ارتفاع، سیستم اگزوز سفارشی با دریچه­‌های برقی (1800 دلار) و ترمزهای شش پیستون جلو (2975 دلار) را دربرمی­‌گیرد.

تیونینگ فورد F-150 توسط راش

در فضای داخلی هم لوگوهای راش، پدال‌ها و کفپوش‌­های مزین به نشان این تیونر جلب نظر می‌­کند ولی با پرداخت 1850 دلار بیشتر، چرم دورنگ مشکی و خاکستری یا مشکی روی صندلی‌ها قرار می­گیرد. پکیج Ready هم 660 دلار ارزش دارد که برخی تجهیزات آفرودی را به پیکاپ فورد اضافه می‌­کند.

قیمت پایه این پکیج از 16,745 دلار آغاز شده که با سفارش هریک از موارد، به رقم نهایی اضافه خواهد شد.

اگر این محصول راش نظر شما را جلب نکرده، بد نیست بدانید این شرکت در حال آماده‌سازی نسخه قدرتمندی از F-150 است که به لطف نصب سوپرشارژر روی پیشرانه 8 سیلندر 5 لیتری آن، قدرتی بیش از 650 اسب‌بخار در اختیار خواهد داشت.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید