معرفی یاماها زوما 125 مدل 2022

یاماها  چند روز پیش از اسکوتر Zuma 125 رونمایی کرد. علاوه بر تغییر طراحی ظاهری، بخش فنی این محصول هم دچار تحولاتی شده تا بتواند همچنان در بازار پررقیب اسکوترهای شهری نظر مخاطبان را به سوی خود جلب نماید.

زوما 125 به رینگ‌های 12 اینچی سبک­ وزن با تایرهای DURO مجهز شده و بنابر اعلام یاماها الگوی ظاهری بسیار خشنی دارد.پیشرانه مایع/خنک تک-سیلندر 125 سی­‌سی Blue Core به سیستم سوپاپ متغیر یاماها و کلاچ گریز از مرکز مجهز شده که این مورد اخیر در اکثر مدل‌های این رده موجود است.

زوما 125 به رینگ‌های 12 اینچی سبک­ وزن با تایرهای DURO مجهز شده و بنابر اعلام یاماها الگوی ظاهری بسیار خشنی دارد. البته زوما 125 قرار نیست در نقش یک موتورسیکلت آفرودر ظاهر شود ولی شرکت سازنده قصد داشته این محصول را از سایر اسکوترهای موجود در بازار متمایز کند.

نیروی لازم برای متوقف ساختن یاماها زوما 125 به یاری دیسک­‌های 245 و 230 میلیمتری محورهای جلو و عقب تامین می­‌شود. بازوی اتصالی عقب به دو کمک‌­فنر متصل شده است، که امکان جابجا شدن تا 8 سانتی‌متر را دارد و بنابر ادعای یاماها، کیفیت سواری زوما 125 در خیابان­‌های شهر و مسیرهای ناهموار را افزایش می­‌دهد.

موتور سیکلت یاماها زوما 125 مدل 2022

محفظه بار این اسکوتر فضای لازم برای قراردادن یک کلاه ایمنی بزرگ و یا دو کلاه ایمنی کوچک را فراهم می­‌کند. امکانات رفاهی دیگری شامل نمایشگر LCD، چراغ‌های قابل تنظیم و سوکت USB-A در جلو می‌شود که البته این مورد آخر برای سال 2021 کمی قدیمی است و انتظار داشتیم حداقل با خروجی USB-C روبرو باشیم. دو رنگ آبیTeam Yamaha یا مشکی مات برای این مدل قابل سفارش است.

یاماها زوما 125 با مدل 2022 و با قیمت 3699 دلار از جولای 2021 به نمایندگی‌های این برند در ایالات متحده وارد خواهد شد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : rideapart.com