تزریق خشونت به آئودی RS6 Avant

تردیدی نیست که آئودی RS6 Avant در حال حاضر یکی از بهترین استیشن‌های دنیا به حساب می‌آید. با این حال، تیونر محبوب ABT نسخه سفارشی از این خودرو را موسوم به امضای Johann Abt معرفی کرده است تا نشان‌ دهد هنوز فضا برای افزایش قابلیت‌های فنی آن وجود دارد.

آئودی RS6 آوانت جدید می‌تواند به طرزی باورنکردنی 790 اسب‌بخار قدرت تولید کند. با این خروجی می‌توان به راحتی صفر تا صد را در 2.9 ثانیه پیمود.این خودرو که قرار است در تیراژ تنها 64 دستگاه تولید شود، به مناسبت 125 سالگی برند ABT تولید می‌شود.

آئودی RS6 آوانت جدید می‌تواند به طرزی باورنکردنی 790 اسب‌بخار قدرت تولید کند. گشتاور آن نیز 1000 نیوتن‌متر اعلام شده است. بد نیست بدانید نسخه استاندارد آئودی فوق 591 اسب‌بخار قدرت و 800 نیوتن‌متر گشتاور دارد. با این خروجی می‌توان به راحتی صفر تا صد را در 2.9 ثانیه پیمود. این در حالی است که این عدد برای ویرایش استاندارد 3.6 ثانیه است. جالب است بدانید شتاب صفر تا 200 کیلومتر برساعت آن نیز 9.79 ثانیه ثبت شده است. در نهایت شاهد شتاب صفر تا 300 کیلومتر برساعت 28.3 ثانیه‌ای این استیشن خیره‌کننده هستیم.

ABT Audi RS 6 Johann Abt Signature Edition

پروسه افزایش قدرت این خودرو با تغییر توربوشارژرهای داخلی، بزرگ‌تر کردن اینترکولر، بهینه‌سازی سیستم خنک‌کننده روغن انجام شده است. برای سیستم تنفس خودرو نیز چهار لوله اگزوزها از جنس استیل به رنگ مشکی مات با قطر 102 میلی‌متر تعبیه شده است. علاه‌براین محصول جدید ABT مجهز به یک سیستم تعلیق با قابلیت تنظیم ارتفاع با کمک میله‌های آنتی-رول جدید است.

ABT Audi RS 6 Johann Abt Signature Edition

برای طراحی بدنه این خودرو غیر از بادی‌کیت آیرودینامیک از پوشش گسترده فیبر کربن با یک نوار زیبای قرمزرنگ نیز استفاده شده است. محصول جدید روی دو جفت رینگ 22 اینچی جدید که هرکدام فقط 3.5 کیلوگرم وزن دارد، سوار شده است. در کل کابین، پوشش فیبر کربن مایل به قرمز به وضوح دیده می‌شود. روی صندلی‌ها، درها و زیرآرنجی نیز لوگوی از سال 1896 دیده می‌شود.

دست آخر باید بدانید که روی هر یک از 64 دستگاه آئودی فوق یک کپسول آتش‌نشانی نیز دیده می‌شود.

مترجم : نیما حدادی

منبع : motor1.com