معرفی بیوک GL8 Avenir مدل 2022

بیوک GL8 Avenir مدل 2022 با اعمال تغییرات فنی و ظاهری، عرضه می‌شود؛ افزایش تجهیزات استاندارد و قابل انتخاب، بهبود یافتن کیفیت سواری، پیشرانه الکتریکی و ... از جمله این تغییرات است.

بیوک GL8 Avenir مدل 2022، تنها در بازار چین عرضه می‌شود و با سه رنگ بدنه و قیمت 67,572 دلار تا 82,428 دلار در دسترس است.برای بدنه خودرو، رنگ سفید Pearl در دسترس است و کابین نیز با دو رنگ قرمز‌ Bordeaux و سفید Jade، در نسخه‌های 6 و 7 نفره، ترکیب شده است. درگاه‌های شارژ USB و چراغ‌های مطالعه برای سرنشینان ردیف سوم نیز در نظر گرفته شده است. اما در نسخه‌ 4 نفره‌ لوکس، کابین با رنگ آبی‌ تیره منحصربه‌فردی ترکیب شده و کفپوش‌های ضخیم 13 میلی‌متری نیز با این رنگ به چشم می‌خورند.

جدیدترین نسخه سیستم اطلاعات و سرگرمی Buick’s eConnect، که به طور استاندارد ارائه می‌شود، طراحی جدید UI و نویگیشن را با گرافیک سه بعدی اجرا می‌کند. علاوه بر آن، این سیستم دارای یک نمایشگر نظارت بر خودرو و کیفیت هواست.

کابین بیوک GL8 Avenir مدل 2022

با توجه به تیپ و سطح خودرو، بیوک GL8 Avenir طیف گسترده‌ای از سیستم‌های ایمنی الکترونیکی و کمکی را بهره‌مند است‌ و اتصال به تمامی دستگاه‌ها (V2X) را پشتیبانی می‌کند.

ساختار پیشرانه هیبریدی بیوک GL8 Avenir مدل 2022

پیشرانه جدیدی که برای این نسل از بیوک GL8 Avenir در نظر گرفته شده، شامل یک پیشرانه 2 لیتری بنزینی است که توسط جعبه‌دنده 9 سرعته اتوماتیک، نیرو را منتقل می‌کند. علاوه بر آن، یک موتور الکتریکی، یک باتری 48 ولت و یک ماژول تنظیم نیرو نیز در کنار پیشرانه درون‌سوز قرار گرفته‌ است.

این مینی‌ون، تنها در بازار چین عرضه می‌شود و با سه رنگ بدنه و قیمت 67,572 دلار تا 82,428 دلار در دسترس است.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com