معرفی جیلی بین‌یو پرو 2021

جیلی بین‌یو پرو - Binyue Pro - برای اولین بار سال 2018 در چین عرضه شد. اکنون برای سال 2021 نسخه‌ به روز شده‌ آن معرفی شده است.

یک اسپویلر مشکی، چهار لوله اگزوز، سپر مشکی و یک دیفیوزر در نمای عقب، ظاهری اسپرت به این خودرو بخشیده‌اند.بخش جلوی این کراس‌اور چینی کاملاً تغییر کرده؛ ورودی‌های هوا بزرگ‌تر در قسمت جانبی، جلوپنجره جدید و چراغ‌‌جلو‌های به روز شده با قابلیت Welcome از جمله این تغییرات هستند. همچنین یک المان X مانند به رنگ خاکستری میان قسمت بالایی و پایینی قرار گرفته تا ظاهری خشمگین‌تر را برای Binyue Pro رقم بزند.

عکس‌های موجود از این کراس‌اور، بدنه‌ای به رنگ زرد با جزئیات خاکستری را نشان می‌دهند، که با رینگ‌های مشکی و کالیپرهای قرمز، ترکیب جذابی را به تصویر کشیده‌اند‌‌. در قسمت عقب جیلی بین‌یو پرو 2021 نیز یک اسپویلر مشکی، چهار لوله اگزوز، سپر مشکی و یک دیفیوزر قرار گرفته‌اند که به ظاهر اسپرت خودرو بسیار کمک می‌کنند.

جیلی بین‌یو پرو 2021

فضای داخلی نیز مانند نمای خارجی خودرو زیبا و چشم‌گیر است. در نگاه اول، فرمانی با قسمت پایینی صاف و یک نمایشگر اطلاعات و سرگرمی 12.3 اینچی به چشم می‌خورد.

اهرم تعویض دنده جدیدی در کنسول میانی با طراحی یکپارچه و زاویه‌دار قرار گرفته که با طراحی سایر نقاط خودرو بسیار هماهنگ است. سقف پانوراما و نورپردازی با 72 رنگ مختلف از دیگر ویژگی‌های کابین است.

جیلی بین‌یو پرو 2021

هنوز مشخص نشده که جیلی بین‌یو پرو 2021 با چه پیشرانه‌هایی عرضه می‌شود؛ اما نسخه قبل از فیس‌لیفت به یک پیشرانه 1.4 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ مجهز بود که توانایی تولید 139 اسب‌بخار قدرت، در 5200 دور در دقیقه، و 235 نیوتن‌متر گشتاور، بین 1600 تا 4000 دور در دقیقه، را داشت. به جزء آن، پیشرانه 3 سیلندری 1.5 لیتری توربوشارژ با قدرت 177 اسب‌بخار و 255 نیوتن‌متر گشتاور نیز در دسترس بود.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : carscoops.com