بازگشت فورد رنجر اسپلش

با وجود آن‌که فورد خود را برای عرضه نسل جدید رنجر آماده می­‌سازد، ولی در عین حال قصد دارد با معرفی نسخه اسپلش - Splash - از نسل فعلی، خریداران را با چهره‌­ای دلنشین‌تر از این محصول آشنا کند.

این پکیج با قیمت 1495 دلار برای رنجر دوکابین (SuperCrew) و در دو تریم XLT و Lariat قابل سفارش است.البته فورد اعلام نموده که بیش از 80 درصد خریداران رنجر به اعمال تغییر و سفارشی­‌سازی این خودرو تمایل دارند، بنابراین یک دلیل دیگر برای معرفی مجدد نسخه Splash می­‌تواند به راضی نگه داشتن مشتریان مربوط باشد.

مجموعه Splash با تغییراتی نسبت به نمونه قدیمی و در دو نسخه اسپلش پکیج (Splash Package) و اسپلش لیمیتد ادیشن (Splash Limited Edition) پیشنهاد شده است، که در مجموعه دوم با رنگ‌های خاص بدنه و در تیراژ محدود چند صد دستگاهی تولید می­‌شود.

فورد رنجر اسپلش

تغییرات ظاهری فورد رنجر اسپلش به نقوش گرافیکی مشکی و نارنجی روی بدنه، رینگ‌های 18 اینچی مشکی مات، خطوط نارنجی روی جلوپنجره و پوشش مشکی مات برای آینه­‌های جانبی، شبکه هوا روی گلگیرها و جلوپنجره محدود می­‌شود. در فضای داخلی نیز با دوخت نارنجی روکش‌ها روبرو هستیم.

عدم وجود برخی موارد مشابه با نسخه قدیمی پکیج اسپلش کمی جای تاسف دارد، ولی به هرحال ارائه این مجموعه در آخرین ماه­‌های حضور نسل فعلی رنجر را باید به فال نیک گرفت.

فورد رنجر اسپلش

این پکیج با قیمت 1495 دلار برای رنجر دوکابین (SuperCrew) و در دو تریم XLT و Lariat قابل سفارش است. فورد اعلام نموده که هر دو نسخه از رنجر اسپلش را پیش از پایان سال جاری میلادی به مشتریان تحویل خواهد داد.

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، انتظار داریم که نسل جدید فورد رنجر در سال 2023  با تغییرات اساسی ظاهری و فنی به بازار وارد شود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com