ساخت ماکت سایز واقعی از استون‌مارتین DB5

استون‌مارتین و جیمز‌ باند، پیوندی ناگسستنی با یکدیگر دارند و کنار هم می‌درخشند. حال با نزدیک شدن به زمان پخش جدیدترین سری از فیلم‌های جیمز باند با نام No Time To Die، استون‌مارتین با همکاری شرکت اسباب‌بازی Corgi یک ماکت سایز واقعی از DB5 مدل 1965 آماده کرده است تا در نیروگاه Battersea در لندن به نمایش در آید.

استون‌مارتین با همکاری شرکت اسباب‌بازی Corgi یک ماکت سایز واقعی از DB5 مدل 1965 آماده کرده است.هماهنگ‌کننده جلوه‌های ویژه جدیدترین فیلم جیمز باند یعنی Chris Corbould، در این پروژه مشارکت کرد تا از شباهت خودروها اطمینان حاصل شود.

مدل DB5 یکی از چهار استون‌مارتینی است که باند از آن در فیلم No Time To Die استفاده می‌کند. همچنین یک V8، یک DBS مدرن و یک Valhalla را نیز می‌راند. طبق عکس‌ها و فیلم‌های منتشرشده، DB5 با اسلحه‌های کوچکی در پس چراغ‌های جلو، کامل شده است.

علاوه‌براین ماکت، استون‌مارتین قرار است 25 نمونه واقعی از DB5 حاضر در فیلم گلدفینگر را تولید کند، که تمامی آن‌ها با رنگ نقره‌ای Birch پوشیده شده‌اند.

فیلم جدید جیمز باند ابتدا قرار بود در آوریل 2020 منتشر شود؛ اما شیوع ویروس کرونا سبب شد که اولین نمایش  آن تا نوامبر 2020 به تعویق افتاده شود؛ پس از آن نیز به آوریل 2021 موکول شد و اکنون در تاریخ 30 سپتامبر در انگستان و 8 اکتبر در آمریکا، منتشر می‌شود.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com