شرایط فروش موتورسیکلت کبیر موتور

شرایط فروش موتورسیکلت کبیر موتور

با اعلام شرکت کبیر موتور، پیش فروش تعداد محدودی از موتورسیکلت‌های وسپا VXL150 ویژه خردادماه 1401 آغاز شده است.

فروش اقساطی وسپا کبیر موتور
فروش اقساطی وسپا وی.ایکس.ال

مشتریان کبیر موتور در صورت انتخاب شرایط فروش نقدی وسپا، باید مبلغ 99 میلیون تومان را بپردازند و موتورسیکلت را 95 روزه تحویل بگیرند.

اما در صورت انتخاب شرایط فروش اقساطی وسپا، مبلغ پیش‌پرداخت معادل 56 میلیون تومان بوده و مابقی نیز باید طی 3 فقره چک به مبلغ 18 میلیون تومان پرداخت گردد. بنابراین قیمت تمام شده وسپا VXL150 معادل 110 میلیون تومان خواهد شد. آنطور که کبیرموتور خبر داده، در طرح فروش اقساطی وسپا نیز موعد تحویل موتورها برای 95 روز کاری است.

موتورسیکلت جدید کلیک آپ 150

شرکت کبیر موتور از تاریخ 8 آذرماه 1400، فروش موتورسیکلت جدید کلیک آپ (Click Up) را در نمایندگی‌هایش آغاز کرده است.

موتورسیکلت کلیک اپ کبیر موتور
کلیک آپ 150

همانطور که از نام این محصول جدید پیداست، اسکوتر 150 سی‌سی کبیر موتور، طرح هوندا کلیک بوده، کیلس دارد و در رنگ‌بندی قرمز، آبی و زرد فروخته می‌شود.

در فروش نقدی کبیر موتور، قیمت کلیک آپ معادل 45 میلیون تومان خواهد بود. البته فروش اقساطی کبیر موتور نیز برای این محصول جدید برقرار بوده و مشتریان باید مبلغی در حدود 14.5 میلیون تومان را بعنوان پیش‌پرداخت بپردازند و سپس مابقی اقساط را بصورت 10 ماهه پرداخت کنند.

فروش اقساطی موتورهای کبیر

شرکت کبیر موتور در تاریخ 11 مهرماه 1400 خبر داده که با امضای تفاهم میان کبیر موتور و شرکت واسپاری ملت، امکان فروش اقساطی برای خریداران موتورسیکلت فراهم شده است.

فروش اقساطی موتور سیکلت کبیر موتور

در فروش اقساطی کبیر موتور، میزان تسهیلات پرداخت شده به خریداران معادل 70% قیمت موتورها بوده و مابقی نیز بصورت نقدی و به عنوان پیش‌پرداخت از خریداران دریافت می‌شود. دوره بازپرداخت اقساط نیز 24 ماهه و نرخ سود تسهیلات 21% خواهد بود. مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان فروش کبیر موتور تماس بگیرند.

>>خرید موتور سیکلت اقساطی<<

فروش کبیر موتور - شهریور 1400

شرکت کبیر موتور، عرضه‌کننده محصولات وسپا و آپریلیا در کشورمان، از تاریخ 14 شهریورماه، طرح فروش نقدی و اقساطی محصولاتش را آغاز کرده است. در فروش اقساطی کبیر موتور، مشتریان باید 50% مبلغ موتورها را بصورت پیش‌پرداخت و مابقی را نیز بدون سود و تنها با 4 یا 5 فقره چک، پرداخت کنند. قیمت فروش نقدی کبیر موتور را در جدول زیر مشاهده کنید.

»» شرایط فروش کبیر موتور - ویژه شهریور ««

قیمت محصولات کبیر موتور

در جدول زیر، آخرین قیمت نمایندگی کبیر موتور را برای انواع موتورسیکلت‌های وسپا و آپریلیا در سال 1400 مشاهده می‌کنید:

مدل شهریور
وسپا مدل 1399 80
وسپا مدل 1400 83
وسپا ال.ای.دی 1400 88
آپریلیا 160 مدل 1400 63

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

سایت شرکت کبیر موتور

برای خرید انواع موتورسیکلت کبیر موتور و همچنین جهت اطلاع از آخرین محصولات این شرکت، به سایت kabirmotor.ir مراجعه کنید.


شرایط فروش موتورسیکلت

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت های بزرگ تولیدکننده موتورسیکلت در ایران و همچنین جهت مشاهده قیمت انواع محصولات شرکت کویر موتور، شرکت نیروز موتور، شرکت کبیر موتور، شرکت شاهین موتور، شرکت ایران دوچرخ و شرکت نیکران موتور، مجموعه مقالات منتخب زیر را مطالعه کنید:

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : kabirmotor.com