یاماها Ego Gear مدل 2022 از راه رسید

یاماها قصد دارد اولین نسخه‌های مدل 2022 از اسکوتر Ego Gear خود را راهی بازار مالزی کند. موتورسیکلت زیبایی که قیمت پایه آن حدود 1300 دلار اعلام شده است. البته این رقم شامل مالیات و بیمه نمی‌شود.

قیمت پایه یاماها Ego Gear حدود 1300 دلار اعلام شده است.همانطور که انتظار می‌رفت، برای قوای محرکه آن از یک قلب ساده 125 سی‌سی DOHC استفاده شده است. البته در مدل جدید می‌توان فناوری EFI را مشاهده کرد، که باعث شده قدرت نهایی به 9.38 اسب‌بخار در 8000 دور در دقیقه با 9.6 نیوتن‌‌متر گشتاور در 5500 دور در دقیقه برسد. استارت این موتور هم به صورت برقی و هم به صورت ضربه‌ای است.

جعبه‌دنده اتوماتیک یاماها Ego آن را در زمره محصولات با لذت بالای راندن قرار می‌دهد. وزن نهایی این محصول با مخزن تکمیل شده از سوخت 4.2 لیتری خود حدود 95 کیلوگرم می‌شود. طول کلی این اسکوتر شهری 1870، ارتفاع صندلی 750 و فاصله بین دو محور آن 1260 میلی‌متر اعلام شده است.

در زیر فریم جسور یاماها Ego Gear چنگال‌های تلسکوپی برای فنربندی جلو و عقب دیده می‌شود. در محور جلو ترمز دیسکی و در محور عقب ترمز کاسه‌ای به چشم می‌خورد. اگرچه سایز رینگ‌های عقب و جلو 14 اینچ اس ولی تایر عقب کمی پهن‌تر در نظر گرفته شده است.

یاماها Ego Gear مدل 2022

پنل اطلاعات به‌روزرسانی شده است. استفاده از LED برای سیستم نورپردازی اقدامی جذاب از سوی یاماها بوده است. هم‌چنین یک سوکت برای شارژ وسایل الکترونیکی راکب در نظر گرفته شده است. شرکت می‌گوید جنس کف‌پایی جدید این اسکوتر از متریال ضد لیز خوردن است.

سه گزینه رنگی برای Ego Gear جدید در نظر گرفته شده است. نقره‌ای، قرمز و آبی. مشتریان می‌توانند در صورت نیاز قفل دیسک ترمز را به مبلغ 24 دلار سفارش دهند.

جدیدترین اخبار موتورسیکلت را با ما دنبال کنید.

مترجم : نیما حدادی

منبع : paultan.org