معرفی اینفینیتی QX50 مدل 2022

در ماه اکتبر سال جاری، شرکت اینفینیتی از برنامه خود برای بروزرسانی محصولات خبر داد. اکنون طرفداران یکی از کراس‌­اورهای ساخت این برند یعنی QX50 از شنیدن خبر جدید خوشحال خواهند شد چراکه این خودرو از سال آینده میلادی با تجهیزات رفاهی بیشتر به مشتریان تحویل خواهد شد.

برای مدل 2022، موارد تازه شامل پشتیبانی از اپل کارپلی، پورت شارژ USB تایپ C برای صندلی‌­های عقب، آینه وسط حساس به نور و سامانه دستیار ایمنی پروپایلوت در تمامی تریم‌ها قابل دسترسی است.اینفینیتی QX50 همچون قبل به پیشرانه توربوشارژ با 268 اسب­‌‌بخار قدرت مجهز است، که به صورت تئوری و براساس استاندارد EPA، در حدود 9 لیتر بنزین در هر صد کیلومتر مصرف می­‌کند. نیروی پیشرانه به صورت استاندارد به محور جلو منتقل شده است، اما با پرداخت 2 هزار دلار بیشتر می‌­توان سامانه AWD را نیز سفارش داد.

شرکت اینفینیتی مدل QX50 را در 5 تریم پیور، لوکس، اِسِنشال، سنسوری و اتوگراف عرضه کرده است. برای مدل 2022، موارد تازه شامل پشتیبانی از اپل کارپلی، پورت شارژ USB تایپ C برای صندلی‌­های عقب، کلید هوشمند ورود از درهای عقب، چراغ LED خوشامد در دستگیره درهای عقب، آینه وسط حساس به نور و سامانه دستیار ایمنی پروپایلوت در تمامی تریم‌ها قابل دسترسی است.

موارد مذکور به امکانات رفاهی قبلی این خودرو یعنی تنظیم هشت‌گانه برقی صندلی­‌های جلو، تهویه مطبوع دو منطقه‌­ای، روکش چرمی فرمان و سیستم اطلاعات سرگرمی با دو نمایشگر اضافه خواهد شد. از تریم لوکس به بالا، آینه­‌های تاشو برقی با گرمکن، تنظیم برقی نشیمن صندلی راننده در چهار حالت و روکش چرم باکیفیت نیز در اینفینیتی QX50 پیش­‌بینی شده است.

ینفینیتی QX50 مدل 2022

قیمت پایه اینفینیتی QX50 مدل 2022 برابر با 39 هزار دلار تعیین شده است، که در کامل‌ترین نسخه یعنی تریم اتوگراف با تجهیزاتی همچون نورپردازی داخلی، قطعات چوبی و تهویه مطبوع سه منطقه­‌ای به 56,950 دلار افزایش می‌­یابد.

اینفینیتی QX50 مدل 2022 تا پیش از پایان سال میلادی وارد نمایندگی­‌های این برند خواهد شد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com