آمادگی نیوترون برای ورود به بازار

ماه گذشته شرکت Niu Chuangxin Energy Technology که به صورت اختصاصی Niu نامیده می­‌شود، از آغاز به کار یک برند زیرمجموعه جدید به نام نیوترون - Niutron - خبر داد. Niu به ساخت اسکوتر برقی در چین شهرت دارد، اما نیوترون قصد دارد به حوزه تولید خودروی برقی وارد شود. نیوترون تصاویر نخستین محصول خود را که در قالب کراس‌اور برقی 5 نفره طراحی شده، در شبکه اجتماعی ویچت به اشتراک گذاشته است.

نیوترون تصاویر نخستین محصول خود را که در قالب کراس‌اور برقی 5 نفره طراحی شده، در شبکه اجتماعی ویچت به اشتراک گذاشته است.فرم گرد چراغ‌های جلو تاحدی یادآور خودروهای قدیمی است، درحالی‌که نمای جانبی هم تحت تاثیر خطوط مستقیم شکل گرفته و به لطف رنگ­‌آمیزی ستون‌ها با رنگ مشکی، سقف خودرو حالتی شناور به خود گرفته است. نکته جالب این‌که پورت شارژ در ستون C جانمایی شده است.

باله سقفی، چراغ سرتاسری با طراحی ماتریسی و لوگوی Niutron نیز مهمترین نکات در نمای عقب این محصول خواهد بود.

شرکت نیوترون ابعاد بدنه نخستین محصول خود را در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 4.915، 19.5، 1.75 و 2.9 متر اعلام کرده است. این شرکت همچنین از سامانه چهار چرخ محرک هوشمند این خودرو و همچنین شتاب صفر تا صد 5.9 ثانیه­‌ا‌ی آن خبر داده است. نکته مهم دیگر اینکه نیوترون قصد دارد محصول خود را در دو نسخه تمام برقی با شعاع‌های حرکتی مختلف عرضه کند.

نیوترون کراس‌اور برقی جدید از چین

شرکت نیوترون تاسیساتی به مساحت 770 هزار مربع در چانگژو در فاصله 200 کیلومتری شانگهای احداث کرده، که مرکز طراحی و توسعه و همچنین تولید محصولات این برند با ظرفیت سالانه 180 هزار دستگاه را در خود جای داده است.

نیوترون اعلام نموده که تولید این محصول را از مارس 2022 آغاز خواهد کرد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carnewschina.com