چانگان بِن‌بِن E-star مدل 2022

صنعت خودروسازی به سوی الکتریکی شدن می‌رود و موتورهای درون‌سوز رفته‌رفته حذف می‌شوند. بنابراین، مصرف‌کنندگان نیز باید خود را به استفاده از خودروهای برقی عادت دهند و آن‌ها را جایگزین کنند‌.

با وجود بسته باتری 32.2 کیلووات‌ساعتی، برد این خودرو کوچک به 301 کیلومتر می‌رسد.برندهای چینی هم با این ترند جهانی همسو شده‌اند و خودروهای برقی جدیدی معرفی می‌کنند. یکی از جدیدترین خودروهای چینی در این دسته، چانگان بِن‌بِن E-Star مدل 2022 است، که در ادامه با ویژگی‌های متنوع آن آشنا می‌شویم.

در بخش ظاهری، از زبان طراحی محصولات جدید شرکت نظیر چانگان UNI-K الهام گرفته است. چراغ‌های جلو تیز و خطوط زاویه‌دار، بسیار زیبا به نظر می‌رسند. طول، عرض و ارتفاع آن به تریتب 3770، 1650 و 1570 میلی‌متر می‌رسد. چانگان بن‌بن E-Star با رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود. رینگ‌های طرح چرخان آن با تایرهای 175/60​​R15 پوشیده شده است.

چانگان بِن‌بِن E-star مدل 2022

فضای داخلی نیز با سبکی جوان‌پسند طراحی شده است. فرمان سه‌پره، از جنس پلاستیک ساخته شده و به صورت دستی تنظیم می‌شود. یک نمایشگر 10.2 اینچی نیز در کابین وجود دارد. صندلی‌ها با روکش پارچه‌ای پوشیده شده‌اند و صندلی‌های جلو به طور دستی تنظیم می‌شوند.

خودرو جدید چانگان، هندلینگ خوبی دارد؛ زیرا اگر چنین نبود، نارضایتی‌های فراوانی از سوی مشتریان به بار می‌آمد و تاثیر بسیار منفی‌ای بر نام این شرکت می‌گذاشت.

این روزها یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر خودرو، تکنولوژی و امکانات آن است؛ چانگان بن‌بن E-Star تجربه‌ای متفاوت از فناوری و تعامل را ارئه می‌دهد. سیستم اتصال هوشمند Yuelian بسیار کاربردی است و کارها را آسان می‌کند. از امکانات رفاهی آن نیز می‌توان به استارت از راه دور، سیستم کمکی حرکت در سربالایی، نمایشگر فشار باد تایر و ... اشاره کرد.

چانگان بِن‌بِن E-star مدل 2022

در بخش فنی، چانگان بن‌بن E-Star، قدرتی برابر 75 اسب‌بخار و گشتاوری معادل 170 نیوتن‌متر تولید می‌کند. با وجود بسته باتری 32.2 کیلووات‌ساعتی، برد این خودرو کوچک به 301 کیلومتر می‌رسد. نیم ساعت زمان نیاز است تا باتری‌هایش به میزان 80 درصد، در حالت شارژ سریع، شارژ شود و 8.4 ساعت زمان می‌برد تا در حالت آهسته شارژ شود‌.

این خودرو الکتریکی در گران‌ترین نسخه 11,760 دلار قیمت دارد.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : inf.news

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید