تبدیل مرسدس‌بنز S به خودروی زرهی

افراد ثروتمند یا مقامات سیاسی که درباره امنیت جانی خود نگران هستند، می­‌توانند به شرکت INKAS مراجعه نمایند چراکه این شرکت در جدیدترین اقدام، به سراغ نسل جدید مرسدس‌بنز S کلاس رفته و آن را به یک خودروی زرهی تبدیل کرده است.

سطح حفاظتی محصول INKAS به BR6 رسیده که به معنای ایستادگی در برابر انفجار دو نارنجک DM51 و همچنین گلوله‌­های 7.62 میلی‌متری خواهد بود.برای شروع کار، S580 4MATIC انتخاب شده و به مواردی شامل شیشه‌­های ضدگلوله و محفظه حفاظتی ویژه برای سرنشینان عقب مجهز شده است. البته ماجرا به این نقطه ختم نمی­‌شود، چراکه سیستم تعلیق و برخی تجهیزات اساسی خودرو نیز مورد حفاظت قرار گرفته است.

تایرها نیز با نمونه­‌های ران‌فلت تعویض شده است، که قابلیت حرکت در حالت پنچری را داشته و می­‌تواند در موارد اضطراری، عملیات گریز را امکان‌پذیر نماید.

سیستم اطفاء حریق، محفظه اکسیژن برای حملات شیمیایی، سیستم دید در شب، چراغ‌های امنیتی و بلندگوهای ویژه برای گفتگو با افراد خارج از خودرو بدون پایین آوردن شیشه­‌ها، از دیگر امکانات امنیتی این S کلاس است.

مرسدس‌بنز S کلاس خودروی زرهی اینکاس

به لطف تمام این موارد، سطح حفاظتی محصول INKAS به BR6 رسیده که به معنای ایستادگی در برابر انفجار دو نارنجک DM51 و همچنین گلوله‌­های 7.62 میلی‌متری خواهد بود.

INKAS به مشتریان اطمینان داده که اضافه شدن موارد فوق، راحتی S کلاس را کم نکرده است.

مرسدس‌بنز S کلاس خودروی زرهی اینکاس

مرسدس‌بنز S580 4MATIC به پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر توئین توربو مجهز شده است، که 496 اسب­‌بخار قدرت و 699 نیوتن‌متر گشتاور را از طریق جعبه‌دنده 9 سرعته اتوماتیک و سامانه چهارچرخ محرک، به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. شتاب صفر تا صد کیلومتر برساعت این خودرو در حالت استاندارد برابر با 4.4 ثانیه اعلام شده است، که به نظر می‌­رسد در نسخه زرهی نیز در همین حدود باشد.

INKAS برای ارسال S کلاس زرهی به تمامی نقاط جهان آمادگی دارد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید