معرفی مرسدس‌بنز E کلاس نسخه Night Edition

با توجه به تصاویر مخفیانه که اخیراً منتشر شده، شرکت مرسدس‌بنز به صورت جدی درحال کار روی نسل جدید E کلاس است. اما این مسئله، خودروساز آلمانی را از بروزرسانی مدل فعلی باز نداشته و به همین دلیل، نسخه Night Edition از E کلاس برای مشتریان اروپایی مهیا شده است.

این نسخه براساس مدل AMG Line به همراه پکیج Night شکل گرفته و برای تمام نسخه­‌های E کلاس عرضه خواهد شد.این نسخه براساس مدل AMG Line به همراه پکیج Night شکل گرفته و برای تمام نسخه­‌های بنز E کلاس عرضه خواهد شد. البته مدل‌های سدان و استیشن‌واگن پس از مدل‌های کوپه و کابریولت وارد بازار می­‌شوند.

همانطور که از نام این سری برمی­‌آید، E کلاس Night Edition با تزئین مشکی برای برخی قطعات بدنه همچون جلوپنجره الماسی و خروجی اگزوز همراه می‌شود. نشان Night Edition روی گلگیر جلو را نیز نباید از قلم انداخت. خودروساز آلمانی وعده داده که باله مشکی عقب نیز به مدل‌های سدان و استیشن اضافه شود.

با ورود به فضای کابین Night Edition، پوشش‌های چرم و آلکانترا، تریم قطعات آلومینیومی، روکش چوب مشکی، نشان Night Edition روی کنسول میانی، کفپوش‌های ویژه این مدل و روکش چرمی داشبورد، نظر بیننده را به سوی خود جلب می­‌کند.

2022 Mercedes EClass Night Edition

گرمکن صندلی­‌های جلو نیز به صورت استاندارد برای مرسدس E کلاس Night Edition درنظر گرفته شده است.

مرسدس‌بنز از همین حالا برای ثبت سفارش E کلاس Night Edition در دو فرم اتاق کابریولت و کوپه در کشور آلمان آمادگی دارد. بسته به نوع خودرو و پیشرانه انتخاب شده برای E کلاس Night Edition، بین 5,295 تا 9,222 یورو به قیمت خودرو اضافه خواهد شد.

2022 Mercedes EClass Night Edition

انتظار می­‌رود که فروش E کلاس Night Edition در دو فرم اتاق سدان و استیشن‌واگن نیز از 17 می آغاز شود. این خودروها از ماه جولای به نمایندگی‌های مرسدس‌بنز در اروپا وارد خواهند شد.

با توجه به شایعاتی که از برنامه مرسدس‌بنز برای حذف نسخه کوپه از سری E و C و جایگزین نمودن این دو با یک مدل به نام CLE خبر می­‌دهد، احتمالاً این آخرین بروزرسانی مرسدس‌بنز برای این دو خودرو است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید