معرفی نسخه Design Edition از آئودی S6 و S7

خریداران آئودی S6 و S7 مدل 2023 در ایالات متحده، اکنون می‌­توانند پکیج Design Edition را نیز برای این خودروها سفارش دهند. این مجموعه 2500 دلاری که برای مدت محدود و از ژوئن امسال قابل سفارش خواهد بود، چند رنگ جدید برای این خودروها به همراه دارد.

این مجموعه 2500 دلاری که برای مدت محدود و از ژوئن امسال قابل سفارش خواهد بود، چند رنگ جدید برای این خودروها به همراه دارد. ترکیب دو رنگ خاکستری Arrow یا مشکی متالیک Mythos برای بدنه با سقف مشکی Brilliant یا خاکستری صدفی Effect، آبی Firmament، نقره‌­ای Florett، سفید Glacier، قرمز Tango و آبی Ultra برای این خودروها قابل سفارش است.

جزئیات کروم مشکی بدنه ویژگی دیگر پکیج Design Edition است، که حاشیه شیشه­‌ها، نشان‌ها و روکش آینه­‌های جانبی را دربرمی‌­گیرد. زمینه چراغ‌ها نیز تیره شده تا خشونت ظاهری این خودروها افزایش یابد.

رینگ‌های 21 اینچی آئودی S6 به فرم پنج پره V شکل طراحی شده است، درحالی‌که رینگ‌های S7 فرم ذوزنقه‌­ای دارد. کالیپر ترمزهای قرمز با نشان S در هر دو خودرو دیده می‌­شود.

2023 Audi S6 and S7 Design Edition package

در  کابین دو محصول آئودی پکیج Design Edition، با صندلی­‌های اسپرت با روکش چرم Valcona به رنگ مشکی، پوشش پارچه دینامیکا برای اهرم تعویض دنده و بخش پایینی کنسول، فرمان D کات مجهز به گرمکن با روکش آلکانترا و دوخت قرمز روبرو هستیم.

آئودی S7 و S6 در بازار ایالات متحده به سامانه جدید کمپرسور برقی مجهز شده‌اند، که شامل موتور برقی و یک توربین کوچک بوده و می‌­تواند فشار بوست را به سرعت ایجاد نماید.

2023 Audi S6 and S7 Design Edition package

به لطف این سامانه، تاخیر توربو کاهش و سرعت پاسخگویی پدال گاز افزایش خواهد یافت. با وجود این بروزرسانی، خروجی پیشرانه 2.9 لیتری شش سیلندر توربوشارژ این خودروها برابر با 444 اسب‌­بخار باقیمانده است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید