معرفی ایزی Vc

در عرصه پر رقابت خودروهای برقی، یک بازیگر جدید دیگر به نام ایزی با نام کامل (EEZI Technology) هم اعلام موجودیت کرده و تصاویری از محصول جدید خود را منتشر کرده است.

در جریان نمایشگاه خودرو گوانگژو، ایزی از شعاع حرکتی 200 کیلومتری Vc، قابلیت شارژ سریع این خودرو ظرف تنها 8 دقیقه و حتی امکان تعویض سریع باتری خبر داده بود.نمونه اولیه محصول این شرکت، در نوامبر گذشته و در نمایشگاه خودرو گوانگژو به معرض نمایش درآمد. تصاویر تازه‌­ای که اکنون از محصول EEZI به نام Vc منتشر شده، شباهت این نمونه با مدل کانسپت را به معرض نمایش درمی‌­آورد.

علیرغم تلاش طراحان برای متمایز نمودن طرح Vc که در مواردی همچون چراغ‌های مثلثی جلو با نوار نورانی در میان آ‌ن‌ها، جلوپنجره مشکی با فرم ذوزنقه در پایین سپر جلو و دستگیره مخفی‌شونده درها نمایان شده، فرم کلی بدنه محصول EEZI را می‌­توان یادآور ب‌ام‌و i3 دانست.

حتی ترکیب دوتایی رنگ بدنه هم را هم می­‌توان برداشتی از محصول ب‌ام‌و دانست. سقف و تمام ستون‌های ویزی Vc به رنگ مشکی درآمده درحالی‌که یکی از رنگ‌های مشکی light، سفید light glazed، خاکستریlight kryptonite، آبی light oxygen، سبز light و زرد light season را می‌­توان برای این خودرو انتخاب کرد. رینگ‌های ایزی Vc نیز با رنگ مشکی و جزئیات نارنجی تزئین شده است.

هاچ‌بک چینی برقی ایزی Vc

ایزی Vc براساس پلتفرم EEZI Step 1.0 شکل گرفته که برای ساخت خودروی برقی طراحی شده است. ابعاد بدنه این خودرو در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 3.906، 1.55، 1.74 و 2.52 متر اعلام شده است.

براساس تصویری که از فضای کابین ایزی Vc در اختیار داریم، می‌­توان فرمان دو شاخه، دو نمایشگر دیجیتال و جزئیاتی به رنگ نارنجی روشن را تشخیص داد.

هاچ‌بک چینی برقی ایزی Vc

در جریان نمایشگاه خودرو گوانگژو، ایزی از شعاع حرکتی 200 کیلومتری Vc، قابلیت شارژ سریع این خودرو ظرف تنها 8 دقیقه و حتی امکان تعویض سریع باتری خبر داده بود.

فعلاً درباره قیمت و زمان عرضه ایزی Vc هیچ خبری منتشر نشده، اما بد نیست بدانید که وظیفه تولید این خودرو به صورت قراردادی به بایک روژیانگ واگذار شده است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carnewschina