ون هیبریدی سایک وولینگ Capgemini

معرفی وولینگ Capgemini

سایک-GM-وولینگ (SGMW) در تاریخ 4 نوامبر، تصاویری رسمی از وولینگ Capgemini هیبرید پلاتینیوم ادیشن جدید، منتشر کرد. این MPV کامپکت احتمالا اواسط دسامبر امسال عرضه می‌شود.

وولینگ Capgemini هیبرید پلاتینیوم ادیشن، یک پیشرانه 2 لیتری تنفس طبیعی با خروجی 100 کیلووات، یک موتور الکتریکی و بسته باتری لیتیوم‌یونی سه‌تایی دارد.این خودرو، اولین محصول پرچمدار SGWM با برچسب نقره‌ای وولینگ است. در تاریخ 2 سپتامبر 2020، اولین مدل وولینگ Capgemini رسما از خط تولید خارج شد.

ابعاد خودرو عبارتند از 4875/1880/1690 میلی‌متر با فاصله محوری 2800 میلی‌متری. سایز تایرها نیز 225/55R18 هستند.

از ویژگی‌های قابل توجه ظاهری، می‌توان به باربند سیلور روی سقف و تریم کرومی بالای پنجره‌ها و زه کناری اشاره کرد.

در بخش جلوی خودرو، یک جلوپنجره بزرگ تعبیه شده که جزئیات کرومی دارد. در ادامه آن، چراغ‌های جلو باریک و تیز قرار گرفته است. در قسمت عقب، نشان‌های HEV و premium در سمت راست به چشم می‌خورد. سایر ویژگی‌های طراحی در این بخش شامل اسپویلر کوچک، چراغ‌های عقب باریک و گوشه‌دار و نوار کرومی بالای سپر، است. رنگ جدید بنفش Emerald نیز برای بدنه خودرو ارائه شده است.

ون هیبریدی سایک وولینگ Capgemini

در فضای داخلی، یک صفحه کیلومتر دیجیتال 7 اینچی، نمایشگر 10.25 اینچ مرکزی و فرمان تخت دیده می‌شود‌. فضای داخلی با ترکیب رنگ سفید و آبی پوشیده شده و تریم طلایی دارد. سایر ویژگی‌های آن عبارتند از سیستم عامل Ling OS Lingxi که شامل دستیار خودرو Xiaowu Xiaoling است و با سرنشینان از طریق فرمان صوتی تعامل دارد.

صندلی‌های ردیف دوم این MPV چهار سرنشینه، از تنظیم چند زاویه‌ای پشتیبانی می‌کنند. صندلی‌ها با مواد نرم و دوخت‌های الماسی شکل پوشیده شده‌اند.

ون هیبریدی سایک وولینگ Capgemini

وولینگ Capgemini هیبرید پلاتینیوم ادیشن، یک پیشرانه 2 لیتری تنفس طبیعی با خروجی 100 کیلووات، یک موتور الکتریکی و بسته باتری لیتیوم‌یونی سه‌تایی دارد.

قیمت محصول هنوز اعلام نشده است. بازه قیمتی وولینگ Capgemini فعلی، بین 11,900 تا 17,500 دلار است‌.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : carnewschina.com