کراس‌اور برقی چری eQ7

انتشار اولین تیزرها از چری eQ7

آنطور که از چند تصویر تبلیغاتی برمی‌­آید، ظاهراً شرکت چری قصد دارد یک کراس‌اور میان‌­سایز را در آینده نزدیک وارد بازار کند. براساس اعلام رسانه­‌های چینی، این محصول با نام چری eQ7 در نیمه دوم 2023 رونمایی خواهد شد.

چری eQ7 به عنوان سومین عضو از سری eQ، فاصله زیادی تا ورود به خط تولید ندارد.شرکت چری درحال حاضر محصولات خود را به سه رده تیگو، آریزو و eQ تقسیم نموده تا مدل‌های شاسی­‌بلند، سدان و برقی را تحت آنها عرضه نماید. اکنون به نظر می­‌رسد که چری eQ7 به عنوان سومین عضو از سری eQ، فاصله زیادی تا ورود به خط تولید ندارد.

تصویر تاریکی از نمای جانبی چری eQ7 منتشر شده است، که از شباهت آن به محصول دیگر این شرکت یعنی چری eQ5 خبر می­‌دهد، خودرویی با طراحی پینین‌فارینا که در سال 2020 معرفی شده و برای 2022 مورد بروزرسانی قرار گرفته است.

طرح شیشه‌­های جانبی با جزئیات کروم، فرم مواج و عضلانی بدنه در بخش درها و گلگیرهای عقب، طرح جعبه‌­ای هلالی چرخ‌ها، بر شباهت چری eQ7 با eQ5 تاکید دارد، هرچند که ابعاد بزرگتر دماغه جلو را می­‌توان تشخیص داد.

کراس‌اور برقی چری eQ7

در تصویر دیگری که نمای سه رخ جلو را نمایش می­‌دهد، می‌­توان طرح چراغ‌ها، ورودی هوای سپر جلو و ابعاد کوچک جلوپنجره را تشخیص داد. نمای عقب را نمی‌­توان مشاهده کرد، اما به نظر می‌­رسد که چراغ‌های افقی LED در ارتفاع نسبتاً بالا، جانمایی شده است.

انتظار داریم که چری eQ7 با ویژگی‌هایی شامل قطعات آلومینیومی بدنه، فناوری دستیار راننده ADAS و چند نمایشگر در فضای کابین، روانه بازار شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com