کراس‌اور برقی IM LS7
کراس‌اور برقی IM LS7
کراس‌اور برقی IM LS7
کراس‌اور برقی IM LS7
کراس‌اور برقی IM LS7
IM LS7
IM LS7
IM LS7
IM LS7

معرفی IM LS7

شرکت IM Motors، در روز 20 دسامبر، محصول IM LS7 را در چین رونمایی کرد. پیش‌فروش این خودرو آغاز شده و قیمت آن ۵۲ هزار تا ۷۴ هزار دلار است. این دومین محصول شرکت IM Motors محسوب می‌شود و آن را به عنوان یک کراس‌اور تمام الکتریکی سایز متوسط تا بزرگ و ۵ نفره معرفی کرد. این محصول در نیمه فوریه ۲۰۲۳ در چین عرضه می‌شود و در عرض یک ساعت، بیش از ۳۰۰۰ دستگاه از آن پیش‌فروش و رزرو شد.

شرکت IM Motors یک سرمایه‌گذاری مشترکمیان سایک، Zhangjiang Hi-Tech (شرکت فناوری چینی) و گروه علی‌بابا است. آن‌ها در سال ۲۰۲۱، کانسپت LS7 را در نمایشگاه خودرو شانگهای معرفی کردند.

طراحی IM LS7

طراحی بخش جلویی آن کاملا بسته است و چراغ‌های L شکل LED در گوشه‌ها قرار گرفته‌اند. در واقع زبان طراحی آن همانند محصول قبلی شرکت IM Motors است.

کراس‌اور برقی IM LS7

خطوطی که در بدنه و طراحی LS7 دیده می‌شوند، نسبتا صاف و صیقلی هستند. ابعاد خودرو عبارتند از 5049/2002/1731 میلی‌متر و فاصله محوری آن 3060 میلی‌متر است. سیستم‌های پیشرفته کمک راننده و یک دوربین با وضوح بالا وجود دارد.

یک اسپویلر یکپارچه با بدنه خودرو، در بخش عقب دیده می‌شود. چراغ‌های عقب یک‌تکه هستند و با کمک دیفیوزر، اسپرت به نظر می‌رسد.

کابین و امکانات IM LS7

در فضای داخلی، یک صفحه‌نمایش سه‌گانه دیده می‌شود که شامل صفحه کنترل مرکزی، صفحه کیلومتر و صفحه سرنشین است. این اولین خودرو تولید انبوه در چین است که فرمان نیمه دارد. البته مشتریان می‌توانند فرمان کامل را نیز انتخاب کنند. سانروف پانوراما بزرگ و دوربین ۳۶۰ درجه نیز وجود دارد.

کراس‌اور برقی IM LS7

مشخصات فنی IM LS7

شاسی‌بلند IM LS7 به سیستم کابین و کمک راننده (smart cockpit 2.0 ) نسخه IMOS2.0 مجهز شده است. دو پکیج باتری ۹۰ و ۱۰۰ کیلووات‌ساعتی برای آن در نظر گرفته شده است.

باتری ۹۰ کیلووات ساعتی توسط سرمایه‌گذاری سایک و CATL ساخته خواهد شد. نسخه ۱۰۰ کیلووات ساعتی یک موتور الکتریکی را شارژ می‌کند و نیرو نهایتا به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. برد آن به ۶۶۰ کیلومتر می‌رسد.

کراس‌اور برقی IM LS7

نسخه دو موتوره با سیستم تمام چرخ محرک، ۶۵۰ اسب‌بخار قدرت دارد و گشتاور آن به ۷۲۵ نیوتن‌متر می‌رسد. برد این نسخه ۶۱۵ کیلومتر است و ۴.۵ ثانیه زمان نیاز دارد تا به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت برسد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : carnewschina.com