• تيونينگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنيتزر
  • تيونينگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنيتزر
  • تيونينگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنيتزر
  • تيونينگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنيتزر
  • تيونينگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنيتزر
  • تيونينگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنيتزر

وحشی‌تر از دیروز

تیونینگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنیتزر

3 اردیبهشت 1403 14:15

شرکت تیونینگ AC اشنیتزر، یک کیت‌بدنه جدید را برای ب‌ ام‌ و X5 طراحی کرده است.

ب‌ام‌و X5 سال گذشته یک آپدیت میان‌دوره را دریافت کرد و اکنون شرکت تیونینگ آلمانی AC اشنیتزر، این محصول را اصلاح کرده و قدرت بیش‌تری از آن گرفته است. ویژگی‌های این خودرو شامل رینگ‌های ۲۲ اینچی، سیستم تعلیق با ارتفاع پایین‌تر و قدرت بیش‌تر برای نسخه‌های بنزینی و دیزلی X5 G05 است.

مشخصات ظاهری ب‌ام‌و X5 اشنیتزر

این تیونر آلمانی، ارتقاهای آیرودینامیکی را در نظر گرفته که مطابق پکیج M بوده و همچنین قطعات اسپرت‌تری به آن اضافه شده است. اسپلیتر برجسته جلو، رکاب‌های پهن و اسپویلر عقب بزرگ‌تر از مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری آن است.

البته قابل‌توجه‌ترین مورد، رینگ‌های ۲۲ اینچی AC5 است که اولین بار روی ب‌ام‌و XM اشنیتزر معرفی شد. این رینگ‌ها با رنگ‌های مختلفی در دسترس هستند.

معرفی ب‌ام‌و X5 اشنیتزر

اسپیسرهای جلو و عقب، طول جلو و عقب خودرو را به میزان ۲۴ میلی‌متر افزایش می‌دهند و باعث می‌شوند تا خودرو تهاجمی‌تر به نظر برسد.

کیت کاهش ارتفاع تعلیق نیز برای خودروهایی ارائه می‌شود، که به طور فابریک تعلیق بادی ندارند. بسته به نوع تریم، ب ام و X5 می‌تواند از ۱۵ تا ۳۰ میلی‌متر به زمین نزدیک شود. این کاهش ارتفاع هم ظاهر زیباتری ایجاد می‌کند و هم هندلینگ را بهبود می‌دهد.

همان‌طور که قبلا در محصولات اشنیتزر دیده بودیم، ارتقاهای کابین دقیق و ظریف هستند. در واقع فقط پدل‌شیفترهای آلومینیومی و روکش آلومینیومی پدال‌های گاز و ترمز اضافه شده است.

مشخصات فنی ب‌ام‌و X5 اشنیتزر

این تیونر آلمانی، قدرت و خروجی پیشرانه X5 xDrive40d را افزایش داده است. خروجی نسخه دیزلی، به ۳۷۷ اسب‌بخار قدرت و ۷۸۰ نیوتن‌متر گشتاور رسیده است، که افزایش ۳۰ اسب‌بخاری به قدرت و ۶۰ نیوتن‌متری به گشتاور را نشان می‌دهد.

تیونینگ ب‌ ام‌ و X5 توسط AC اشنیتزر

اشنیتزر، یک پکیج افزایش ارتقا را برای مدل قبل از فیس‌لیفت X5 45e xDrive PHEV نیز ارائه داده است؛ بنابراین اگر مدل‌های الکتریکی بیش‌تری به لیست اضافه شوند، جای تعجبی نیست.

همچنین یک کاور موتور اصلاح شده برای پیشرانه شش سیلندر X5 وجود دارد که با حروف AC Schnitzer و تزئینات قرمزرنگ همراه است.

مالکان X5 می‌توانند قطعات موردنظر را به طور جداگانه از وبسایت اشنیتزر خریداری کنند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران