• موتور چهارچرخ Engler
  • معرفي موتور چهارچرخ Engler
  • معرفي موتور چهارچرخ Engler
  • معرفي موتور چهارچرخ Engler
  • معرفي موتور چهارچرخ Engler
  • معرفي موتور چهارچرخ Engler
  • معرفي موتور چهارچرخ Engler

با پیشرانه 12 سیلندر

معرفی موتور چهارچرخ Engler

16 اردیبهشت 1403 17:36

شرکت Engler Automotive، محصول جدیدی را با نام Engler V12 معرفی کرده، که یک موتور چهارچرخ با عملکرد بالاست. البته در نگاه اول، شبیه به یک خودروی سوپراسپرت به نظر می‌رسد.

انگلر در حال حاضر سالی ۱۰ دستگاه خودرو تولید می‌کند؛ اما قصد دارد با معرفی V12 تعداد را افزایش دهد. فعلا V12 درحال تست و آزمایش در پیست است.

مشخصات فنی Engler V12

این موتور ویژگی‌هایی مانند شاسی مونوکوک، پیشرانه V12، خروجی ۱۲۰۰ اسب‌بخار، ترمزهای کربن سرامیک، اگزوز تیتانیوم و ... دارد. نسخه ضعیف‌تر این موتور، تنفس طبیعی است و ۷۰۰ تا ۸۰۰ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند.

موتور چهارچرخ Engler

شرکت انگلر، جزئیات دقیق پیشرانه را ارائه نداده است و تا یک سال آینده منتشر خواهد کرد. انگلر همچنین ادعا کرده که موتور چهارچرخ ۱۲ سیلندر آن‌ها، سخت‌ترین استانداردها را از جمله استاندارد کالیفرنیا پاس می‌کند.

گیربکس هشت سرعته دوکلاچه این محصول، در شرکت انگلر و با کمک دانشگاه فنی مهندسی مکانیک در Kosice اسلواکی ساخته شده است. وزن گیربکس ۳۰ کیلوگرم بوده، که درمقابل وزن کلی موتورسیکلت ناچیز است. رینگ‌های ۲۰ اینچی منیزیمی برای این وسیله درنظر گرفته شده، که با تایرهای Pilot Sport Cup 2 میشلن همراه است. تعلیق تیتانیومی و کمک‌فنرهای اختصاصی نیز وجود دارد.

مشخصات ظاهری Engler V12

این وسیله نقلیه چهار چرخ، گنجایش دو سرنشین دارد و صندلی‌های آن از چرم موجود در کیف‌های هرمس ساخته شده است. انگلر این صندلی‌ها را به طور سفارشی برای مشتریان می‌سازد. این موتورسیکلت همچنین حاوی دو نمایشگر لمسی و اپل کار پلی هست.

موتور چهارچرخ Engler

انگلر V12 بدون هیچ پدالی طراحی شده و تمام کنترل‌ها روی فرمان است. شیشه جلو آن پنهان بوده و ارتفاعش قابل تنظیم و هماهنگ با آیرودینامیک است.

توجه داشته باشید که هیچ کمربند ایمنی وجود ندارد. به نظر می‌رسد پرت شدن از روی موتور چهارچرخ، ایمن تر از ماندن روی صندلی حین تصادفات است؛ زیرا هیچ سقف و ستونی نیست که از سرنشین محافظت کند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com

دیدگاه کاربران