• سوزوکي هاستلر 2024
  • سوزوکي هاستلر 2024
  • سوزوکي هاستلر 2024
  • سوزوکي هاستلر 2024
  • سوزوکي هاستلر 2024
  • سوزوکي هاستلر 2024
  • سوزوکي هاستلر 2024

اضافه شدن ویژگی‌های جذاب

معرفی سوزوکی هاستلر

7 خرداد 1403 14:12

شرکت سوزوکی، چند به روزرسانی را برای نسل دوم هاستلر معرفی کرده است. این محصول، از سال ۲۰۲۰ در بازار ژاپن به فروش می‌رسد.

مشخصات ظاهری سوزوکی هاستلر

در نسخه جدید، تریم Tough Wild نیز اضافه شده است. در این تریم، ظاهر خودرو زمخت‌تر و مستحکم‌تر است و تودوزی ضدآب برای آن درنظر گرفته شده.

این تریم، قطعاتی مشابه قطعات افترمارکت دارد؛ برای مثال، جلوپنجره مشکی جدید با قاب مشکی دور چراغ‌های گرد آن پیوسته شده است. همچنین سپرها بازطراحی شده و حجم بیش‌تری پلاستیک و یک بخش کرومی دارند.

سوزوکی هاستلر 2024

طراحان سوزوکی، از رنگ مشکی برای جزئیات این محصول استفاده کرده‌اند و حروف Hustler نیز روی نوک کاپوت دیده می‌شود. قسمت‌هایی مانند عبارت Tough Wild روی صندوق، روف‌ریل‌، دستگیره‌های در، قاب آینه‌های جانبی و رینگ‌های ۱۵ اینچی، رنگ مشکی دارند.

سه ترکیب دو رنگ برای بدنه خودرو ارائه می‌شود، که عبارتند از آبی Off، بژ Soft و نارنجی Vermilion که با سقف مشکی همراه هستند. همچنین سه ترکیب تک‌رنگ برای بدنه در دسترس است؛ Cool Khaki Pearl، سیلور Steel و مشکی Bluish Pearl.

سوزوکی هاستلر 2024

کابین و امکانات سوزوکی هاستلر

همانطور که در ابتدای متن اشاره شد، روکش‌های صندلی و پنل درها، با پارچه ضدآب پوشیده شده‌اند تا مالکین بتوانند در طبیعت نهایت لذت را ببرند. برای تریم Tough Wild، دوخت‌ها و تزئینات رنگ خاکی مات درنظر گرفته شده که یادآور خودروهای ارتش است.

این محصول، یک خودرو کلاس kei است و بنابراین در کابین چهار نفره‌اش، فضای زیادی برای ذخیره‌سازی دارد. همچنین صندلی‌ها قابلیت تا شدن را دارند، که به سطحی صاف تبدیل می‌شوند‌.

مشخصات فنی سوزوکی هاستلر

سوزوکی هاستلر تاف‌وایلد، در هر دو نسخه سه سیلندر هیبرید ملایم با حجم ۶۶۰ سی‌سی در دسترس است. نسخه پایه، تنفس طبیعی بوده و ۴۸ اسب‌بخار قدرت دارد. نسخه توربوشارژ آن، ۶۳ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. یک گیربکس CVT برای هاستلر درنظر گرفته شده است و نیروی تولید شده به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ می‌رسد.

قیمت سوزوکی هاستلر

پایه‌ترین نسخه هاستلر تاف‌وایلد (تنفس طبیعی تک دیفرانسیل) حدود ۱۱,۲۱۲ دلار قیمت دارد. بالاترین قیمت نیز برای نسخه توربوشارژ دو دیفرانسیل بوده و برابر ۱۲,۵۶۵ دلار است‌.

رقبای سوزوکی هاستلر، خودروهایی مانند دایهاتسو Tanto FunCross و تریم سطح بالا میتسوبیشی دلیکا مینی است.

سوزوکی تایید کرده که برنامه دارد تا چند سال آینده، نسخه تمام الکتریکی هاستلر را در ژاپن عرضه کند. البته هنوز مشخص نیست که نسخه برقی براساس نسل دوم هاستلر ساخته می‌شود و یا نسل جدید آن معرفی خواهد شد‌.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران