• موپار جيپ گلادياتور

250 دستگاه با قیمت 72.190 دلار

معرفی موپار جیپ گلادیاتور

18 خرداد 1403 12:38

بسیاری از شرکت‌های خودروسازی از علاقه مالکان به اعمال تغییر بر خودرویشان، باخبر هستند. موپار (Mopar) که اکنون زیر چتر استلانتیس قرار دارد نیز به ارائه لوازم جانبی برای محصولات دوج، جیپ و کرایسلر اشتغال دارد. به پیروی از سنت سالیانه موپار در عرضه یک مدل خاص، امسال هم یک نمونه ویژه از جیپ گلادیاتور توسط موپار معرفی شده است.

موپار جیپ گلادیاتور براساس تریم روبیکان شکل گرفته و بدنه مشکی رنگ آن، با جزئیات قرمز در کاپوت، نمای جانبی و در صندوق تزئین شده است. نام Rubicon را نیز می‌­توان در لبه کناری کاپوت مشاهده کرد.

موپار جیپ گلادیاتور

سقف فلزی همرنگ بدنه، گارد محافظ جلوپنجره، رینگ‌های 17 اینچی آلومینیومی به رنگ مشکی، تایرهای چهار فصل فالکن، روکش محفظه بار با قابلیت تا شوندگی در سه بخش، دستگیره اضافی در جلو و عقب و همچنین نشان سفارشی Mopar روی در صندوق، از دیگر ویژگی‌های ظاهری این مدل به شمار می‌­آید.

موپار جیپ گلادیاتور از نظر فنی با تغییر خاصی مواجه نشده است، بنابراین قوای حرکتی این خودرو همچنان از پیشرانه 3.6 لیتری شش سیلندر Pentastar با 285 اسب­‌بخار قدرت و 352 نیوتن‌متر گشتاور تامین می­‌شود.

در فضای کابین موپار جیپ گلادیاتور با روکش چرم Katzkin مواجه هستیم، که با رنگ‌های مشکی و قرمز تزئین شده است. گذشته از نشان Mopar روی پشتی صندلی‌های جلو، باید به دوخت قرمز روکش فرمان، صندلی‌ها و بخش بالایی داشبورد اشاره کرد. زیر آرنجی قرمز و نشان ویژه در کنار اهرم دنده که شماره تولید این خودروی سفارشی را نمایش می‌­دهد، از دیگر ویژگی‌های کابین پیکاپ جدید موپار است.

موپار جیپ گلادیاتور

سایر محصولات قابل سفارش از موپار برای جیپ گلادیاتور شامل فنرهای بیل‌اشتاین با افزایش 5 سانتیمتری ارتفاع خودرو، قفل مرکزی رینگ‌ها، کیت درها و ... برای این خودرو نیز ارائه شده است.

موپار جیپ گلادیاتور به عنوان چهاردهمین خودروی تولید محدود از این برند آمریکایی، در تیراژ 250 دستگاه و با قیمت 72,190 دلار به فروش می‌­رسد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران