شرایط فروش گریت وال اردیبهشت 99

شرکت پرستو آبی ارگ، نماینده فروش و خدمات پس از فروش خودروسازان راین، فروش نقدی گریت وال ولکس C30 را آغاز کرده و ثبت نام از مشتریان را نیز تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه می‌دهد.


فروش فوری گریت وال - ویژه اردیبهشت (PDF)
 

طبق بخشنامه فوق، هم اکنون مشتریان می‌توانند مدل‌های 94 و 95 ولکس را با قیمت قطعی و تحویل فوری، خریداری کنند.


قیمت روز خودرو

خرید و فروش محصولات دیار خودرو

خرید و فروش محصولات خودروسازان راین


بازگشت دیار خودرو به بازار ایران

دیار خودرو که خط تولیدش در گلپایگان اصفهان قرار گرفته، یکی از نخستین شرکت‌هایی بود که در اوایل دهه 80 شمسی و به موازات مدیران خودرو و کرمان موتور، به سراغ خودروسازهای چینی رفت. دیار خودرو، شروع کارش را گریت وال بود و توانست «وانت دییر» را مونتاژ کند. سپس در آغاز دهه 90 شمسی حق امتیار وینگل را گرفت و هم «وینگل 3» و هم «وینگل 5» را در مدل‌های تک کابین و دو کابین به بازار فرستاد.

بعد از مونتاژ وینگل، دیار خودرو به سراغ دومین شریکش رفت؛ یعنی BAIC. همکاری با بایک اندکی قوی‌تر از گریت وال بود چراکه منجر به مونتاژ مدل‌های بایک سابرینا و بایک سنوا شد؛ خودروهایی که هم کیفیت ساخت قابل قبولی داشتند و هم اینکه مملو از آپشن‌های ریز و درشت بودند.

در همین زمان‌ها بود که دیار خودرو با شراکت عظیم خودرو، دست به واردات خانواده «گریت وال هاوال» زد و در محدوده سال‌های 2013 و 2015 توانست تعداد محدودی از انواع هاوال H2 و H6 و حتی H9 و همچنین کراس‌اور M4 را راهی خیابان‌های کشورمان کرد. البته واردات هاوال، دردسرهای زیادی برای دیار خودرو داشت و مشکلات عظیم خودرو نیز مزید برعلت شد تا نهایتا پروژه واردات هاوال برای دیار خودرو، ناموفق باشد.

درحالیکه در سال 1396 آخرین سری محصولات مونتاژی دیار خودرو روانه بازار شده بود، این شرکت در نمایشگاه خودرو تهران 96 دست به رونمایی از بایک X25 زد؛ خودرویی که سودای رقابت با ام وی ام X22 و چانگان CS35 را در سر داشت. در سال 97، دیار خودرو، مونتاژ X25 را در سکوت کامل آغاز کرد و توانست از پاییز 97 اولین سری مونتاژی X25 را به بازار بیاورد.

اما اتفاق مهم‌تر در اواسط زمستان 97 برای دیار خودرو رخ داد؛ یعنی همان زمانیکه آمار تولید خودرو نشان می‌داد که این شرکت، مونتاژ «سابرینا هاچبک» و «هاوال M4» را دوباره ازسر گرفته است. با اینکه M4 مدل 98 ندارد اما سابرینا هاچبک در مدل 98 قابل خریداری بود.

دیار خودرو یا نیرو خودرو ؟!

نیرو خودرو که نام کاملش «نیرو خودرو آسیا» است، مجری فروش و خدمات پس از فروش دیار خودروست. 

آرشیو
 • 02 اردیبهشت 1399 فروش نقدی ولکس 94 و 95
  PDF
 • 01 مهر 1398 فروش اقساطی سابرینا مدل 98
  PDF
 • 01 مهر 1398 فروش اقساطی سابرینا مدل 97
  PDF
 • 01 مهر 1398 فروش اقساطی گریت وال M4
  PDF
 • 09 مرداد 1398 آپشن های قابل نصب در خودروها
  PDF

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : nirookhodro.com

1 دیدگاه

یاحسین(ع)(982 روز پیش)

سلام لطفاً شرایط ثبت نام وینگل ۵دوکابین دو دف را اعلام کنید

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید