مک‌لارن 720S اسپایدر با تیونینگ نوویتک

اگر به هر دلیلی جزء افراد مشکل‌پسندی باشید که ظاهر نمونه استاندارد مک‌لارن 720S اسپایدر شما را راضی نمی‌کند، احتمالاً باید به تیونر معروف آلمانی یعنی نوویتک مراجعه کنید تا به لطف پکیج 15 N-Largo ظاهر خودروی محبوبتان را تغییر دهد.

پیشرانه توئین توربو 4 لیتری هشت سیلندر 720S که به صورت استاندارد 710 اسب‌بخار قدرت می‌کند، اکنون به لطف تیونینگ انجام شده توسط نوویتک 794 اسب‌بخار قدرت در اختیار راننده قرار می‌دهد.پکیج مذکور شامل کیت پهن فیبرکربنی برای بدنه 720S بوده که البته در تونل باد نیز مورد آزمایش قرار گرفته تا حداکثر کارایی آیرودینامیک را داشته باشد. رینگ‌های 20 و 21 اینچی Vossen در محورهای جلو و عقب نیز یکی دیگر از اجزای این مجموعه است.

نوویتک بخش فنی این خودرو را نیز فراموش نکرده به گونه‌ای که پیشرانه توئین توربو 4 لیتری هشت سیلندر 720S که به صورت استاندارد 710 اسب‌بخار قدرت و 770 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند، اکنون به لطف دستکاری انجام شده توسط نوویتک 794 اسب‌بخار قدرت و 878 نیوتن‌متر گشتاور در اختیار راننده قرار می‌دهد.

سیستم اگزوز جدید مک‌لارن 720S اسپایدر به سامانه کنترل‌کننده plug & play مجهز شده تا صدای پیشرانه تقویت شده خود را به بهترین شکل به گوش علاقمندان برساند.

به لطف تغییرات انجام شده، مک‌لارن 720S اکنون می‌تواند ظرف تنها 2.7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برساعت دست یابد که 0.2 ثانیه سریع‌تر از نسخه استاندارد خواهد بود. رسیدن به سرعت 200 کیلومتر برساعت نیز در 7.5 ثانیه رخ می‌دهد که بازهم 0.3 ثانیه سریع‌تر از مدل استاندارد است. رقم حداکثر سرعت نیز با 5 واحد افزایش به 346 کیلومتر برساعت رسیده است.

مک‌لارن 720S اسپایدر با کیت بدنه نوویتک

غیر از تغییرات مهمی که نوویتک روی ظاهر و بخش فنی این خودرو اعمال کرده، نمی‌توان تحولات کابین 720S اسپایدر را نیز نادیده گرفت. در این بخش امکان فراوانی برای سفارشی‌سازی وجود دارد زیرا خریدار می‌تواند پوشش چرم و آلکانترا داخل کابین را با هر رنگی که تمایل داشته باشد دریافت نماید.

قیمت نهایی این خودرو اعلام نشده اما قیمت پایه مک‌لارن 720S اسپایدر در بازار ایالات متحده برابر با 315 هزار دلار است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com