شرایط فروش راسا موتور خاورمیانه (شهریور 1402)

  • شرايط فروش راسا موتور خاورميانه
  • شرايط فروش راسا موتور خاورميانه

بازگشت GAC و SUZUKI به ایران

شرایط فروش راسا موتور خاورمیانه (شهریور 1402)

6 شهریور 1402 12:11

واردات GAC و SUZUKI به ایران

شهریور 1402: همزمان با برگزاری اولین دوره نمایشگاه «روایت خدمت؛ وعده، وفا»، که در تاریخ چهارم لغایت هفتم شهریورماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، بالاخره مشخص شد که شرکت راسا موتور خاورمیانه، واردکننده جدید خودروهای ترامپچی، از برند نام‌آشنای گک (GAC) است. البته این شرکت علاوه بر خودروهای گک موتورز، ثبت سفارش برخی از مدل‌های سوزوکی (SUZUKI) را نیز انجام داده است.

در میان خودروهایی که از برند GAC تاکنون ثبت سفارش آنها انجام شده، آمدن مدل‌های گک امپو (EMPOW) و گک امکو (EMKO) به بازار ایران، قطعی است. البته کراس‌اورهای گک GS3 و گک GS4 و شاسی‌بلند گک GS8 نیز به ایران رسیده‌اند اما هنوز، عرضه آنها قطعی نشده است.

در میان خودروهای سوزوکی نیز شرکت راسا موتور، فعلا دو محصول ارزان‌قیمت این برند، یعنی سوزوکی سیاز (CIAZ) و سوزوکی دزایر (DZIRE) با موتور 1.2 لیتری تنفس طبیعی و گیربکس AT را رونمایی کرده است. البته باید بدانید که تعداد مدل‌های ثبت سفارش شده از برند سوزوکی، تقریبا از تمام برندهای وارداتی دیگر، بیشتر است! ولی همچنان مشخص نیست که آیا همه سوزوکی‌های ثبت سفارش شده، توسط شرکت راسا موتور به بازار کشورمان عرضه می‌شود یا اینکه پای شرکت دیگری نیز در میان است.


اخبار شرکت راسا موتور خاورمیانه

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت راسا موتور خاورمیانه و جدیدترین شرایط فروش سوزوکی وارداتی و همچنین جهت آگاهی از آخرین شرایط فروش گک ترامپچی در ایران، مقالات زیر را مطالعه کنید:

بررسی محصولات راسا موتور در بازار

برای اطلاعات از مشخصات فنی خودروهای راسا موتور در بازار ایران و همچنین جهت بررسی دقیق اطلاعات، امکانات و آپشن‌ محصولات شرکت راسا موتور، مقالات زیر را مطالعه کنید:

دیدگاه کاربران