تبدیل مک‌لارن 720S به مدل سنا

تصور کنید شما تمام بودجه خود برای خریداری یک خودرو را در سال 2017 و برای تملک مک‌­لارن 720S صرف کرده‌­اید با این فکر که بهترین محصول خودروساز بریتانیایی را به منزل می­‌برید، اما تنها یک سال بعد با خبر عرضه مدل سنا از سوی این شرکت مواجه و بسیار ناامید شده‌­اید.

قیمت تعیین شده برای این مجموعه 18,550 دلار است تا به کمک آن مک‌لارن 720S به مدل سنا، سوپراسپرت میلیون دلاری تبدیل شود.البته احتمال بروز چنین مشکلی برای خریداران مک‌­لارن کمی دور از ذهن است ولی به هرحال اگر چنین مسئله­‌ای وجود داشته باشد، شرکت Darwinpro تصمیم به حل آن گرفته است.

این شرکت که در زمینه عرضه مجموعه قطعات ظاهری برای خودروهای سوپراسپرت فعالیت دارد، قصد دارد با عرضه یک کیت بدنه جدید، کام مالکان مک‌لارن 720S را با شبیه نمودن خودرویشان به مدل میلیون دلاری سنا، شیرین سازد.

کیت مذکور شامل سپر جلو، رکاب­‌های جانبی و دیفیوزر عقب است، که به طور کامل با الهام از بدنه سنا طراحی و از جنس فیبرکربن ساخته شده است.

تبدیل مک‌لارن 720S به سنا

البته با دیدن تصاویر احتمالاً متوجه غیبت باله بزرگ عقب سنا GTR در این مجموعه شده‌­اید. علت آن است که متقاضی باید این قطعه را به صورت جداگانه از Darwinpro خریداری نماید. این قطعه در دو نسخه عادی و با درپوش دوطرف موجود است که به ترتیب با قیمت 6,875 و 9,375 دلار قابل خرید است.

قیمت تعیین شده برای این مجموعه 18,550 دلار بوده که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، در مورد هزینه­ تمام ­شده آن با احتساب حمل و نقل و سایر موارد با خریدار هماهنگ خواهد شد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com