تیونینگ مرسدس‌بنز X کلاس توسط چلسی تراک

مرسدس‌بنز Xکلاس، تنها پیکاپ ساخته شده توسط شرکت، از طرف مشتریان‌ به خوبی استقبال نشد؛ به همین خاطر توقف تولید آن خیلی دور از ذهن نیست.

مهم‌ترین تغییر این X کلاس، سقف و سایبانی است که در قسمت عقب نصب شده‌ و ظاهری شبیه به یک SUV پیدا کرده است. حال شرکت Chelsea، متخصص حوزه پیکاپ‌ها و شاسی‌بلندها، تغییراتی را برای مرسدس‌بنز X کلاس ایجاد کرده که شاید مطابق هر سلیقه‌ای نباشد، اما قطعاً طرفدارانی خواهد داشت.

قیمت اعلام شده از سوی این تیونر انگلیسی برای نسخه خاص X کلاس، 63,591 دلار است؛ اما این عدد شامل پلاک‌های HE11 WAR نیست و آن‌ها به طور جداگانه با قیمت 27,648 دلار به فروش می‌رسد.

مهم‌ترین تغییر این X کلاس، سقف و سایبانی است که در قسمت عقب نصب شده‌ و ظاهری شبیه به یک SUV پیدا کرده است. علاوه‌براین، رینگ‌های 22 اینچی RS-XF و فلاپ‌های گلگیر چشمگیری نیز اضافه شده است.

تیونینگ مرسدس‌بنز X کلاس توسط چلسی تراک

برخی از قطعات بدنه مانند سپر، جلوپنجره و کاپوت کاملاً تعویض و جدید شده‌اند؛ اما جالب‌ترین تغییرات، اضافه شدن محافظ‌ درها و شیشه‌های ضدگلوله است که شرکت Chelsea به آن‌ها افتخار می‌کند.

فضای داخلی خودرو نیز دچار تغییرات و به‌روز‌رسانی‌هایی شده است. پنل‌ درها از برند Kahn هستند، صندلی‌های جلو و عقب با چرم مرغوب و رنگ‌‌های متفاوت تودوزی شده‌اند و روکش چرمی در قسمت‌های دیگری مانند کنسول وسط، داشبور، دسته‌دنده، رودری‌ها و ... نیز به کار رفته‌ است.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com