معرفی بنتلی بنتایگا هیبرید مولینر

جدیدترین محصول مولینر به عنوان زیرمجموعه سازنده خودروهای سفارشی بنتلی، نمونه‌­ای خاص از بنتایگا هیبرید است که بنابر سفارش یک مشتری اهل چین ساخته شده و قرار است در جریان نمایشگاه خودرو شانگهای در ماه آوریل به معرض نمایش درآید.

این نمونه‌­ خاص از بنتایگا هیبرید بنا بر سفارش یک مشتری اهل چین ساخته شده است.بدنه­ این بنتایگا هیبرید با رنگ سبز زمردی تیره به نام Viridian تزئین شده که قبلاً روی کانسپت EXP 10 Speed 6 مشاهده شده است. بد نیست بدانید در ترکیب این رنگ خاص، از رنگ‌های طلایی و کهربایی هم استفاده شده که بنابر اعلام مولینر، به دلیل تعابیر مثبت از این رنگ‌ها در فرهنگ چینی از آن‌ها استفاده شده است. مرکز رینگ‌های 22 اینچی این خودرو که با طرح انحصاری مولینر ساخته شده نیز با رنگ مشابه بدنه تزئین شده است.

با ورود به فضای کابین باز هم رنگ سبز توجه بیننده را جلب می‌­کند چراکه در کنسول میانی، بخشی از روکش داشبورد و حتی پس زمینه سیستم اطلاعات سرگرمی هم با این رنگ مواجه هستیم. در روکش صندلی‌­ها، پوشش داخلی درها و در داشبورد از دوخت ضربدری با نخ سفید استفاده شده که بنابر اعلام سازنده، در مجموع بیش از صد متر طول دارد و 44 ساعت زمان برای تکمیل آن صرف شده است.

بنتلی بنتایگا هیبرید مولینر

در کنسول میانی عقب فضایی برای خنک کردن نوشیدنی تعبیه شده که بطری و دو جام کریستال را نیز در خود جای داده است.

نیروی محرکه بنتلی بنتایگا هیبرید از پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر و یک موتور الکتریکی تامین می‌شود که در مجموع 443 اسب‌بخار قدرت در اختیار این خودرو قرار می­‌دهند. شتاب صفر تا 100 کیلومتر برساعت این شاسی­‌بلند برابر با 5.2 ثانیه و حداکثر سرعت آن نیز 245 کیلومتر برساعت خواهد بود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com