جلوه بیشتر خودروهای آئودی با پکیج‌های کامپتیشن

آئودی تصمیم گرفته استیشن A4، سدان A5 و شاسی‌بلندهای Q7 و Q8 مدل 2022 را با پکیج‌های S Line Competition و S Line Competition Plus در بازار اروپا عرضه کند تا جلوه‌ای ویژه‌ای به این خودروها ببخشد.

آئودی با قطعات مشکی رنگ، رینگ‌های جدید و تزئینات متفاوت کابین، این خودروها را برای مشتریان اروپایی جذاب‌تر از قبل کرده است.پکیج Competition Plus از تجهیزات خارجی S Line استفاده می‌کند، اما با جزئیاتی مشکی‌رنگ مانند جلوپنجره، قاب و رینگ‌ها، کامل می‌شود. علاوه بر آن، قاب آینه‌ها و درها با فیبرکربن روکش شده. کالیپر‌های ترمز نیز به رنگ قرمز درآمده‌اند و در هنگام باز شدن درها، لوگوی S روی زمین نورپردازی می‌شود.

این پکیج در مدل Q8 قسمت‌هایی از جلوپنجره را به رنگ مشکی براق درآورده و جزئیات کربنی را به سپر اضافه می‌کند. پکیج Competition Plus برای هر دو شاسی‌بلند آئودی رینگ‌های 21 اینچی را ارائه می‌کند. اما مشتریان می‌توانند رینگ‌های 22 اینچی را برای Q7 و 23 اینچی را برای Q8، به عنوان یک به‌روز‌رسانی، خریداری کنند. فضای داخلی در این پکیج شامل یک اهرم تعویض‌دنده کربنی و همچنین دوخت‌های قرمز صندلی‌ها و فرمان، به عنوان آپشن، می‌باشد.

با اضافه شدن این تجهیزات، قیمت آئودی Q7 به 78,170 یورو و آئودی Q8 به 84,500 یورو خواهد رسید.

خودروهای آئودی پکیج کامپتیشن

آئودی پکیج‌های S Line Competition و Competition Plus را برای مدل‌های A4 و A5 نیز معرفی خواهد کرد. پکیج S Line Competition برای A4 جلوپنجره مشکی و اسپلیتری مانند نسخه S4 را ارائه می‌دهد. در پکیج Competition Plus چراغ‌های LED، روکش آینه‌ مشکی و نورپردازی پادری، اضافه می‌شوند. این مدل با رینگ‌های 19 اینچی عرضه می‌شود.

تنظیمات و ویژگی‌های هر دو پکیج برای سدان A5، مشابه آئودی A4 است. البته این مدل با رینگ‌های 20 اینچی همراه است.

مدل A4 به همراه پکیج S Line Competition با قیمت 38,250 یورو، و پکیج S Line Competition Plus با قیمت 45,400 یورو عرضه خواهد شد. مدل A5 نیز 43,200 یورو با پکیج اول و 49,600 یورو با پکیج دوم به فروش می‌رسد و هر دوی آن‌ها تابستان امسال در آلمان در دسترس هستند.

همچنین آئودی بیان کرد که برخی از ویژگی‌های طراحی پکیج Competition Plus برای سال 2022 در آمریکا نیز عرضه می‌شود.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com