ارائه پکیج Trail Boss برای شورولت کلرادو 2022

درحالی‌که قرار است در سال 2023 شاهد تولد نسل جدید شورولت کلرادو باشیم، خودروساز آمریکایی تصمیم به ارائه یک پکیج جدید برای مدل فعلی نموده است. این مجموعه جدید با نام تریل باس (Trail Boss) معرفی شده که البته در سال‌های 2015 و 2016 نیز سابقه عرضه دارد.

پکیج تریل باس، این نسخه از شورولت کلرادو را در جایگاهی میان Z71 و ZR2 قرار می‌دهد.جزئیات این پکیج شامل افزایش 2.5 سانتیمتری ارتفاع، زیرسپری، قلاب یدک قرمز، نشان‌های مشکی و رینگ‌های 17 اینچی کلرادو ZR2 می‌شود. شرکت سازنده فعلاً درباره هرگونه تغییر در فضای کابین این خودرو سکوت کرده است.

درصورتی که شورولت اقدام به تغییر در پیشرانه کلرادو 2022 نکند، همچنان شاهد نصب پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری، 2.8 لیتری توربودیزل و 3.6 لیتری شش سیلندر با 306 اسب‌­بخار قدرت و 372 نیوتن‌متر گشتاور متصل به جعبه‌دنده 8 سرعته اتوماتیک خواهیم بود که این مورد آخر تنها در تریم Z71 قابل سفارش است.

پکیج Trail Boss برای شورولت کلرادو 2022

پکیج تریل باس، این نسخه از کلرادو را در جایگاهی میان Z71 و ZR2 قرار می‌دهد تا بتواند نظر طیف جدیدی از مشتریان حاضر در بازار خودروهای پیکاپ را به سوی این مدل جلب نماید.

شورولت فعلاً از اعلام جزئیات بیشتر درباره امکانات این پکیج، زمان عرضه و قیمت آن خودداری نموده ولی به نظر می­رسد زمان زیادی تا ورود این خودرو به نمایندگی­ها باقی نمانده باشد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com