مدل 2022 برای بازار کره‌جنوبی

معرفی جنسیس GV80 نسخه شش نفره

10 شهریور 1400 14:27

دو ماه پیش، شایعاتی درباره‌ مدل جدید و شش نفره‌ جنسیس GV80 منتشر شد. اکنون جنسیس، GV80 مدل 2022 را با شش صندلی برای بازار کره جنوبی معرفی کرده است‌.

در قسمت عقب، دو صندلی به وسیله‌ یک کنسول مرکزی بزرگ جدا شده‌اند.در صندلی‌های جلویی هیچ تغییری اعمال نشده است، اما در قسمت عقب، دو صندلی به وسیله‌ یک کنسول مرکزی بزرگ جدا شده‌اند. این کنسول شامل کنترل‌های صوتی، جا لیوانی با قابلیت گرم‌کننده و سردکننده و یک شارژر بی‌سیم تلفن‌همراه است.

سیستم تهویه چهار منطقه‌ای نیز موجود است که به لطف آن، دو سرنشین ردیف دوم می‌توانند درجه حرارت را به دلخواه خود تنظیم کنند. علاوه‌‌براین موارد، دو صفحه‌نمایش اطلاعات و سرگرمی نیز قرار گرفتند که دسترسی به سیستم اطلاعات و سرگرمی اصلی خودرو را امکان‌پذیر می‌کنند.

جنسیس GV80 نسخه شش نفره

سیستم جدیدی برای جنسیس GV80 در نظر گرفته شده است، که تا 30 دقیقه پس از خاموش و قفل شدن خودرو، تهویه را فعال نگه می‌دارد. زیرا کولر پس از کار باید خشک شود تا از متصاعد شدن بوی نامطبوع رطوبت جلوگیری کند.

از سایر به‌روز‌رسانی‌ها نیز می‌توان به سیستم اطلاعات و سرگرمی اشاره کرد که جنسیس می‌گوید رنگ‌ها و عملکرد‌های جدیدی در راه است. پله‌های جانبی و یک یدک‌کش نیز در دسترس است.

جنسیس GV80 نسخه شش نفره

ترمز‌های چهار پیستونی برای مدل‌های مجیز به پیشرانه‌های 2.5 و 3.5 لیتری بنزینی و 3 دیزلی نیز استاندارد هستند. به غیر از این مورد، هیچ اطلاعاتی درباره‌ تغییرات در سه پیشرانه موجود برای بازار کره جنوبی، منتشر نشده است.

نسخه 6 نفره از جنسیس GV80 مدل 2022 با دو رنگ جدید Mauna Red و Barossa Burgundy به اضافه‌ ترکیب دو رنگ قهوه‌ای و بژ وانیلی برای فضای داخلی، در بازار کره جنوبی عرضه می‌شود. هنوز اطلاعاتی از نسخه‌ آمریکایی آن منتشر نشده است.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com

دیدگاه کاربران