محصولات مرسدس‌بنز نسخه Manufaktur

مشتریان مرسدس‌بنز G کلاس با نشان Manufaktur آشنا هستند، برندی که امکانات بیشتری برای تغییر ظاهر خودرویشان فراهم می­‌کند. اما اکنون قرار است سایر محصولات مرسدس‌بنز هم به دریافت این نشان مفتخر شوند.

سری Manufaktur مجموعه وسیعی از رنگ‌های بدنه و تریم کابین شامل قطعات و رنگ پوشش‌ها را دربرگرفته و می‌­تواند سلیقه هر مشتری را تامین نماید. مرسدس-می‌باخ S کلاس، مرسدس‌بنز S کلاس، CLS کلاس و AMG GT چهار در، از این پس می­‌توانند در کسوت نشان Manufaktur درآیند ضمن­ این‌که خودروساز آلمانی وعده داده که در آینده نزدیک، تعداد بیشتری از محصولات خود را به این نشان مزین نماید.

Manufaktur که جایگزین سری سفارشی دیزاینو (Designo) شده، مجموعه وسیعی از رنگ‌های بدنه و تریم کابین شامل قطعات و رنگ پوشش‌ها را دربرگرفته و می‌­تواند سلیقه هر مشتری را تامین نماید.

رنگ‌های قابل سفارش برای بدنه در سری Manufaktur شامل طیف وسیعی از پوشش‌های مات، براق و متالیک است و حتی رنگ مشابه خودروهای کلاسیک همچون خاکستری گرافیت متعلق به 300 SL را نیز دربرمی‌­گیرد.

محصولات مرسدس‌بنز نسخه Manufaktur

رنگ‌های محبوب دهه 80 میلادی همچون ذغالی متالیک و سبز زیتونی یا آبی China که در دهه 90 میلادی جلوه زیبایی روی کلاس E و S داشت نیز تحت سری Manufaktur قابل سفارش خواهد بود. سه پوشش مات سفید کشمیر، طلائی کالاهاری و مشکی نایت هم برای طرفداران رنگ‌های مدرن قابل انتخاب است.

چرم ناپا با ترکیب مشکی و سفید برای S کلاس پیشنهاد شده، درحالی‌که ترکیب زرد روغنی و مشکی هم از سال 2012 برای این سری قابل سفارش است. البته چند ترکیب رنگی جدید همچون قهوه‌­ای Nut و مشکی یا آبی Nut و مشکی به همراه روکش چرم دست‌دوز دو رنگ برای فرمان را هم می­‌توان انتخاب کرد.

محصولات مرسدس‌بنز نسخه Manufaktur

لوگوی Manufaktur نیز روی کنسول مرکزی S کلاس نصب شده است. علاوه‌براین سیستم نورپردازی ویژه Manufaktur با استفاده از فناوری LCD، جلوه ویژه‌­ای از الگوهای تصویری را در بخش جلو و عقب کابین به نمایش می­‌گذارد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com