معرفی لندرور دیسکاوری نسخه Metropolitan Edition

شرکت لندرور با معرفی نسخه متروپولیتن ادیشن (Metropolitan Edition) از دیسکاوری 2023، تعداد اعضای خانواده این محصول را افزایش داده است. قیمت پایه این خودرو 75,300 دلار تعیین شده است، که هزینه 1350 دلاری حمل تا محل نمایندگی نیز به آن اضافه می­‌شود.

تنها گزینه قابل نصب در زیر کاپوت این نسخه، پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر مجهز به توربوشارژر و فناوری هیبرید-خفیف 48 ولتی است، که 355 اسب­‌بخار قدرت تولید می‌کند.نسخه متروپولیتن ادیشن از لندرور دیسکاوری 2023 براساس تریم R-Dynamic HSE از این خودرو شکل گرفته است و به مواردی همچون جلوپنجره و نشان Discovery به رنگ اطلسی، جزئیات نقره‌­ای در پایین سپر جلو، رینگ‌های 22 اینچی با اجزای خاکستری براق و کالیپر ترمزهای مشکی مجهز شده است.

در فضای کابین هم با تریم تیتانیوم روبرو هستیم، که برخی امکانات همچون نمایشگر هداپ، گرمکن فرمان، تهویه مطبوع چهار منطقه‌­ای و گرمکن صندلی‌های ردیف سوم با تنظیم برقی را به صورت استاندارد به همراه دارد.

تنها گزینه قابل نصب در زیر کاپوت این نسخه، پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر مجهز به توربوشارژر و فناوری هیبرید-خفیف 48 ولتی است، که 355 اسب­‌بخار قدرت و 500 نیوتن‌متر گشتاور را از طریق جعبه‌دنده 8 سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها ارسال می­‌کند. ظرفیت یدک­‌کشی این خودرو هم 3,719 کیلوگرم اعلام شده است.

لندرور دیسکاوری نسخه Metropolitan Edition

علاوه بر این نسخه، لندرور تمام نسخه­‌های دیسکاوری مدل 2023 را نیز مورد بروزرسانی قرار داده است، که مواردی مثل شارژ بی‌سیم تلفن همراه، گرمکن صندلی­‌های جلو، کروزکنترل خودکار، سیستم صوتی Meridian و تهویه سه منطقه­‌ای را به صورت استاندارد به همراه خواهند داشت. در تریم R-Dynamic نیز شاهد پوشش مشکی براق سقف خواهیم بود.

قیمت لندرور دیسکاوری 2023 کمی افزایش یافته است، بگونه­‌ای که نسخه پایه اکنون با 2700 واحد افزایش نسبت به مدل 2022، با قیمت 56,600 دلار به فروش می­‌رسد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com