معرفی فراری BR20

فراری BR20 به عنوان یک خودروی منحصربه‌فرد، بر پایه مدل GTC4 Lusso و بنابر سفارش یکی از مشتریان خودروساز ایتالیایی طراحی و ساخته شده است.

با توجه به آنکه فرارای BR20 براساس GTC4 Lusso ساخته شده، به پیشرانه 12 سیلندر تنفس طبیعی به حجم 6.2 لیتر مجهز است که 680 اسب­‌بخار قدرت تولید می­‌کند.این مشتری ثروتمند به طراحی خودروهای کوپه دهه 50 و 60 میلادی علاقمند است. برهمین اساس به واسطه طراحی BR20 در قالب یک خودروی شوتینگ بریک، طول بدنه به میزان 76 میلیمتر افزایش یافته و سقف در انتهای بدنه شیب بسیار بیشتری دارد. البته فرم چراغ‌های جلو و جلوپنجره تغییر کرده و از طرحی منحصربه‌فرد برای رینگ‌های 20 اینچی این خودرو استفاده شده است.

در فضای داخلی شاهد حضور دو طیف از رنگ قهوه‌­ای، قطعات فیبرکربنی و دوخت نقره‌­ای روکش چرمی صندلی­‌ها هستیم. صندلی­‌های ردیف عقب نیز حذف شده تا یک محفظه حمل بار با روکش چوب بلوط به وجود آید.

کابین فراری BR20 خودروی منحصربه‌فرد با پیشرانه 12 سیلندر

با توجه به آنکه فرارای BR20 براساس GTC4 Lusso ساخته شده، به پیشرانه 12 سیلندر تنفس طبیعی به حجم 6.2 لیتر مجهز است که 680 اسب­‌بخار قدرت و 697 نیوتن‌متر گشتاور تولید می­‌کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر برساعت و حداکثر سرعت این خودرو به ترتیب 3.4 ثانیه و 335 کیلومتر برساعت اعلام شده است.

همچون سایر نمونه‌­های سفارشی و منحصربه‌فرد، فراری از اعلام قیمت BR20 خودداری کرده است، اما با توجه به قیمت پایه سیصد هزار دلاری مدل بازنشسته شده GTC4 Lusso، می‌­توان درباره قیمت مدل سفارشی نیز حدس زد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com