معرفی نیسان سنترا 2022

نیسان برای مدل 2020 سنترا - Sentra - یک به‌روزرسانی در نظر گرفت. سپس برای مدل 2021 تغییرات بیشتری در آن اعمال کرد که به موجب آن اندروید او و اپل کارپلی روی آن نصب شد. اکنون شاهد هستیم که در مدل 2022 نیز هم‌چنان به این روند رو به پیشرفت خود ادامه داده است و باز هم تغییراتی روی سنترا به جود آمده است.

پکیج سفارشی جدید که به ویرایش نیمه‌شب معروف است، همانطور که انتظار می‌رود شامل قطعات جدید مشکی است.اگرچه هیچ‌یک از این تغییرات ارتباطی با پیشرانه ندارند، اما اکنون نیسان با معرفی ویرایش Midnight Edition که روی تریم SR نصب می‌شود، مشتریان این محصول را شگفت‌زده کرده است.

پکیج سفارشی جدید که به ویرایش نیمه‌شب معروف است، همانطور که انتظار می‌رود شامل قطعات جدید مشکی است. این را می‌شود روی جلوپنجره V شکل، تریم چراغ‌ها، دیفیوزر، اسپویلر، رینگ‌های 18 اینچی، سقف و تا حدودی شیشه‌ها هم دید. نیسان در نظر دارد در صورت موفقیت این مدل، پکیج نیمه‌شب را روی تریم SV خود نیز نصب کند.

آپشن‌های اضافی که در این خودرو به صورت استاندارد نصب خواهد شد شامل تهویه مطبوع دوگانه، روشن کردن موتور از راه دور، گرم‌کن فرمان، هشدار نقطه کور، هشدار ترافیک عقب، هشدار خروج از خط و البته سیستم ابداعی موسوم به Safety Shield 360 خواهد بود.

کابین نیسان سنترا 2022

قیمت نیسان سنترا 2022 تقریباً مشابه نسخه 2021 است. اگرچه تریم SR به‌عنوان نسخه نهایی حدود 250 دلار گران‌تر از قبل شده است. مدل SL که به سطح پایه معروف است، قیمتی 20 هزار و 485 دلاری دارد. البته تیپ SV از 21 هزار و 545 دلار شروع می‌شود. در حالی که تیپ SR از 23 هزار و 75 دلار قیمت خورده است. نصب پیکج سفارشی All-Weather حدود 600 دلار هزینه اضافی در پی دارد.

مترجم : نیما حدادی

منبع : motor1.com