هوندا Navi مدل 2022 معرفی شد

نسخه 2022 هوندا Navi که از نظر ظاهری شبیه به MSX125 یا Grom است، به تازگی در بازار آمریکا معرفی شده است. این موتور کمی کوچک‌تر از Grom است و قد و قواره‌ای شبیه به Ruckus داردT محصولی مختص جوانان برای سفرهای کوتاه.

هدف از ساخت هوندا Navi، عرضه یک موتورسیکلت ساده با قابلیت دستیابی سریع است. به همین دلیل است که قیمت پایه آن 1800 دلار اعلام شده.برای بخش قوای محرکه یک پیشرانه تک سیلندر 109 سی‌سی با جعبه‌دنده اتوماتیک V-Matic در نظر گرفته شده است. اگرچه شرکت هیچ اطلاعاتی از قدرت و گشتاور این محصول منتشر نکرده است، ولی گفته می‌شود از نظر فنی شباهت بسیاری بین این محصول و اسکتور BeAT بازار مالزی وجود دارد. این یعنی تولید 8.98 اسب‌بخار قدرت در 7500 دور در دقیقه و 9.53 نیوتن‌متر گشتاور در 5500 دور در دقیقه. این یک خروجی معقول و قابل انتظار از موتورسیکلت فوق است.

سادگی یکی از ویژگی‌های خاص Navi است. استفاده از ترمزهای کاسه‌ای در جلو و عقب با سایز 12 و 10 اینچی به خوبی این موضوع را تایید می‌کند. اندازه تایرهای جلو و عقب نیز به ترتیب 90.90 و 90.100 اعلام شده است. بد نیست بدانید موتورسیکلت هوندا BeAT با چرخ‌های 14 اینچی تولید شده بود.

هوندا Navi مدل 2022

امکاناتی که برای این هوندای 2022 در نظر گرفته شده شامل استارت برقی و باک سوخت 3.8 لیتری است. سیستم تعلیق آن در محور جلو تلسکوپی معمولی و در محور عقب از ساختار تک شاک استفاده می‌کند. وزن Navi معادل 107 کیلوگرم و ارتفاع صندلی آن 764 میلی‌متر اعلام شده است. هوندا چهار رنگ و طیف گسترده‌‌ی از لوازم جانبی را برای این موتورسیکلت در دسترس قرار داده است.

کاملاً مشخص است که هدف از ساخت این محصول، عرضه یک محصول ساده با قابلیت دستیابی سریع بوده است. به همین دلیل است که قیمت پایه آن 1800 دلار اعلام شده است.

جدیدترین اخبار موتورسیکلت را باما دنبال کنید.

مترجم : نیما حدادی

منبع : paultan.org