بروزرسانی هاوال F7 و F7x

نماینده شرکت هاوال در روسیه، از برنامه خود برای عرضه نسخه بروزرسانی شده از دو مدل F7 و F7x در این کشور خبر داده است.  نکته جالب اینکه این دو مدل در وطن خود یعنی چین هنوز معرفی نشده‌اند‌، هرچند که گویا این اتفاق به‌زودی رخ می­‌دهد.

دو پیشرانه بنزین­‌سوز توربوشارژ با حجم 1.5 یا 2 لیتر برای این خودروها قابل سفارش است، که به ترتیب 150 و 190 اسب‌بخار قدرت تولید می­‌کند.دو کراس‌­اور F7 و F7x درواقع مدل‌های دوقلو هستند که تنها در فرم انتهای بدنه با یکدیگر تفاوت دارند. درواقع F7x نسخه کوپه از F7 است. تحولات ظاهری هاوال F7 و F7x مدل 2022 چندان اساسی نبوده و تنها دامن‌گیر مواردی همچون سپرها، مه­‌شکن­‌ها و جلوپنجره شده است. تغییر دیگر به اضافه شدن رنگ قرمز به رنگ‌های قابل سفارش برای این خودروها بازمی­‌گردد، که تعداد را به پنج رنگ افزایش داده است.

بروزرسانی دو محصول هاوال در همین نقطه به پایان می‌­رسد، چراکه پیشرانه خودروها نیز بدون تغییر باقیمانده است. دو پیشرانه بنزین­‌سوز توربوشارژ با حجم 1.5 یا 2 لیتر برای این خودروها قابل سفارش است، که به ترتیب 150 و 190 اسب‌بخار قدرت تولید می­‌کند. نیروی پیشرانه از طریق جعبه‌دنده هفت سرعته اتوماتیک به محور جلو یا هر دو محور منتقل می­‌شود.

هاوال F7x
هاوال F7x مدل 2022

درحال حاضر قیمت پایه هاوال F7 برابر با 22,400 دلار تعیین شده است، درحالی‌که این رقم برای همتای کوپه یعنی هاوال F7x به 23 هزار دلار می­‌رسد. فعلا از قیمت مدل‌های بروزرسانی خبری در دسترس نیست، اما مطمئنا در زمان نزدیک به عرضه، از این مورد هم آگاه خواهیم شد.

تولید این دو مدل در تاسیسات هاوال واقع در تونلا آغاز شده است، بنابراین انتظار داریم که از ماه فوریه شاهد حضور دوقلوهای ناهمسان هاوال در نمایندگی­‌های این برند باشیم.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : autoreview.ru

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید