معرفی ایندین اسکات Rogue

همان‌طور که انتظار داشتیم، شرکت ایندین موتورسایکل از یک مدل جدید به نام Scout Rogue رونمایی کرده است. این محصول به عنوان عضوی از سری Scout ولی با برخی ویژگی­‌های متفاوت به میدان آمده است، تا خود را از سایرین متمایز کند.

نیروی محرکه Scout Rogue از پیشرانه V-twin به حجم 1133 سی­‌سی تامین شده است، که 94 اسب­‌بخار قدرت و 97 نیوتن‌متر گشتاور تولید می­‌کند.فرم صندلی راکب، رینگ 19 اینچی مشکی در محور جلو و امکان انتخاب سه رنگ تیره برای تزئین بدنه، مهمترین شاخصه­‌های Scout Rogue است. تایرهای Metzeler Cruisetec روی رینگ‌های این موتورسیکلت قرار گرفته است، درحالی‌که دیسک‌های 298 میلی‌متری در محورهای جلو و عقب به همراه کالیپرهای دو و تک پیستون، وظیفه متوقف کردن آن را برعهده دارند.

نیروی محرکه Scout Rogue از پیشرانه V-twin به حجم 1133 سی­‌سی تامین شده است، که 94 اسب­‌بخار قدرت و 97 نیوتن‌متر گشتاور تولید می­‌کند. حداکثر قدرت و گشتاور به ترتیب در دورشمار 8 و 5.6 هزار قابل دستیابی است.

تعلیق تلسکوپی جلو با قابلیت جابجایی 120 میلی‌متر، فنرهای دوتایی عقب با قابلیت تنظیم و جابجایی به میزان 51 میلی‌متر، ارتفاع 649 میلی‌متری صندلی راکب، فاصله محوری 1576 میلی‌متر و فاصله 129 میلی‌متر از سطح زمین، سایر مشخصات این موتورسیکلت 241 کیلوگرمی است.

موتورسیکلت ایندین اسکات Rogue

مشتریان اروپایی Scout Rogue می­‌توانند سه رنگ مشکی Smoke Midnight، دودی Sagebrush یا خاکستری Stealth را سفارش دهند. این موتورسیکلت با قیمت 13,295 پوند در بریتانیا به فروش می‌­رسد. اما نسخه آمریکایی Scout Rogue در دو مدل با و بدون ABS با قیمت پایه 11,499 و 12,399 دلار عرضه خواهد شد. این محصول در ایالات متحده با رنگ‌های مشکی متالیک، مشکی دودی، مشکی دودی میدنایت، دودی Sagebrush، آبی Storm و خاکستری Stealth قابل انتخاب است.

جدیدترین اخبار موتورسیکلت را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : rideapart.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید