دیدار با هیوندای توسان Beast

شرکت هیوندای به تازگی کانسپتی به نام توسان Beast معرفی کرده، که در فیلم Uncharted نیز ایفای نقش نموده است.

فیلم Uncharted توسط کمپانی سونی پیکچرز تهیه شده و از یازده فوریه در بریتانیا و هجده فوریه در ایالات متحده به نمایش درخواهد آمد. این کانسپت درحقیقت نسخه تغییر یافته از مدل استاندارد هیوندای توسان است، که به لطف برخی تغییرات ظاهری و فنی، توانایی بسیار بیشتری در آفرود به دست آورده است.

این خودرو حاصل خلاقیت گروهی از متخصصان هیوندای در مرکز طراحی و مهندسی این شرکت در ارواین در ایالت کالیفرنیا است، که البته در هنگام انجام پروژه با اعضای شرکت سونی پیکچرز همکاری کرده­‌اند.

تغییرات توسان Beast نسبت به نمونه استاندارد مواردی شامل میله محافظتی جلو، چراغ‌های LED اضافه، اسنورکل، ریل سقفی سفارشی، رکاب­‌های جانبی و قطعات پلاستیکی پیچ شده به گلگیرها، رینگ‌های مشکی با تایرهای Nitto A/T ساخت تویو و البته افزایش ارتفاع بدنه را شامل می­‌شود.

تام هالند سوار بر هیوندای توسان در فیلم Uncharted

فیلم Uncharted توسط کمپانی سونی پیکچرز تهیه شده و از یازده فوریه در بریتانیا و هجده فوریه در ایالات متحده به نمایش درخواهد آمد. این فیلم براساس یک بازی کامپیوتری پرطرفدار در پلی استیشن ساخته شده و ستارگانی همچون تام هالند، مارک والبرگ و آنتونیو باندراس در آن حضور دارند.

علاوه بر توسان Beast، چند خودروی دیگر هم در فیلم Uncharted مورد استفاده قرار گرفته که سه محصول جنسیس یعنی G90 , G80 و GV90 را شامل می‌شود. پس از فیلم اسپایدرمن No Way Home، این دومین همکاری هیوندای با سونی پیکچرز است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید